تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 295 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام
    خب سامسونگ چه مدلی
    آیا سیستمی از مارک های با برند بد ( درجه پایین) وجود داره divx رو ساپ.رت کنه. و یا اینکه فلش رو قبول کنه ؟
    من که دوماه پیش رفته بودم جمهوری برندهایی مثل مارشال و یک برند چینی هم بود که الان نامش خاطرم نیست (از بس که معروف بود!) قیمتشون دور ور 65 تومن بود و DivX و MP4, ... رو میخوند و فلش مموری هم میخورد ...
    ولی گفتم که تعیین کننده ی قیمت پلیرها ملاک مهمتری هست از جمله سیستم Upscaling - پشتیبانی از سیستم DivX Ultra که اجازه میده به هر نحوی زیرنویسهای SRTو Sub/idx رو به فیلمهای دایویکس اضافه کنی ... خروجی دیجیتال HDMI - سیستم صدای 5.1 و ... یعنی این موارد هستند که قیمت پلیر رو مشخص میکنند
    ولی اگر کیفیت برند برات مهم نیست و از قابلیتهایی که در بالا اشاره کردم نمیخوای استفاده کنی (مثلا نخوای دستگاه رو به تلویزیون HD و یا اسپیکرهای چندکاناله وصل کنی) میتونی همون برندهای پایین تر رو بگیری ... (مثل مارشال و برندهای چینی ...)
    سعی کنید اگر نمیخواید سراغ فیلیپس و پایونیر برید، حداقل سامسونگ یا سونی تهیه کنید ...
    من اگر جای شما ها بودم 20 تومن میذاشتم روش و با 85 تومن میرفتم Philips DVP-5965 میگرفتم که یک دستگاه فوق العاده هست ...
    سامسونگ هم یک مدا USB خور داشت به قیمت 70 تومن فکر کنم مدل 8800 بود ...
    در هرحال این رو بگم که پلیرهای فیلیپس (مدلهای 5965-5986-5995 ) و پایونیر 410 دستگههای حرفه ای هستند ....
    که اگر در مشخصات فنیشون که در صفحات قبل هم بهش اشاره شد نگاه کنید به این موضوع پی خواهید برد ...

2. 3 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

آیا سیستمی از مارک های با برند بد ( درجه پایین) وجود داره divx رو ساپ.رت کنه. و یا اینکه فلش رو قبول کنه ؟
    به دلیل اختلاف قیمت کمی که برندهای معروف ( مثل سونی - سامسونگ ) با غیر معروف ها داره اصلا توصیه نمیشه که سراغ برندهای درجه پایین برید . مثلا یک برند چینی غیر معروف 50 تومنه و مشابهش از برند معروف 65 تومن ...
    به خاطر 15 تومن به سمت برند نامرغوب نرید ...
    باز تصمیم نهایی با خودتونه و من قصدم راهنمایی هستش... چون اغلب در بازار مغازه ها هم برندهای نامرغوب دارند و خودشون هم بسیار ار جنسشون تعریف میکنند ولی ...

آخر فروم باز vafa1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Melbourne

پيش فرض

بله بهترین ها 5986 فیلیپس و 410 پایونیر هستند که تقریبا تو رنج قیمتی 115-120 تومن قرار دارن.
    با وجود این دو دستگاه فکر خرید از برندهای دیگر رو از سرتون بیرون کنید ...

هر کدوم از این دو مدل رو بخرید مطمئن باشید پشیمون نخواهید شد...
    آیا پایونیر 410 از فیلیپس 5996 چیزی کم داره؟آیا پایونیر هم صدای 5.1 داره؟آیا پایونیر هم قابلیت فیکس کردن زیرنویس از روی قلش رو داره؟
    من از پایونیر خیلی بیشتر خوشم میاد ولی میترسم از فیلیپس کم بیاره....
    در ضمن از پاناسونیک هم مدلی هست که با این کیفیت و قابلیت باشه؟آخه پلاسمای پاناسونیک گرفتم میخوام مچ بشه....
    ببخشید زیاد سوال کردم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

آیا پایونیر 410 از فیلیپس 5996 چیزی کم داره؟آیا پایونیر هم صدای 5.1 داره؟آیا پایونیر هم قابلیت فیکس کردن زیرنویس از روی قلش رو داره؟
    من از پایونیر خیلی بیشتر خوشم میاد ولی میترسم از فیلیپس کم بیاره....
    در ضمن از پاناسونیک هم مدلی هست که با این کیفیت و قابلیت باشه؟آخه پلاسمای پاناسونیک گرفتم میخوام مچ بشه....
    ببخشید زیاد سوال کردم.
    من خودم فیلیپس 5986 دارم و مشخصات دقیق پایونیر رو 410 رو نمیدونم ولی اونطور که مشخصات این دودستگاه رو خودت در صفحه ی قبل گذاشتی من چیزی کمتر نمیبینم ..
    البته تو اون مشخصات جایی از خروجی چندکاناله ی صدا در پایونیر 410 ذکر نکرده ... میتونی بری تو سایتهای خارجی و آمارش رو دقیق تر در بیاری ...
    از لحاظ سازگاری با انواع زیرنویسها بدون شک فیلیپس سر تر هستش ...
    پایونیر 410 قابلیت پخش wmv رو هم داره ولی فیلیپس نداره ...
    در هر حال بین پایونیر 410 و فیلیپس 5996 هر کدوم رو بگیری ضرر نکردی ...
    بهتره سراغ پاناسونیک به هیچ وجه نری چون در پلیرها جای هیچ رقابتی با فیلیپس و پایونیر نداره..
    Last edited by ghahremanimehdi; 14-02-2009 at 08:55.

6. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

Philips DVP-5965 آیا DivX Ultra رو ساپورت میکنه ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

Philips DVP-5965 آیا DivX Ultra رو ساپورت میکنه ؟
    بله ... در مشخصاتش آورده شده که DivX Ultra داره ... (یعنی توانایی کار با ساب تایتلها و منو ...)
    تفاوتهای بین این 5965 و 5986 : سیستم دریافت دیسک برای 5965 اسلات هست (مثل پلیرهای ماشین) ولی در 5986 و 5996 به صورت Tray هست (مثل دی وی دی رام در کامپیوتر )و به نظرم 5965 از این نظر کلاس تر هست ... و جدیدا هم درایوهای لپ تاپ های گرون قیمت درایوشون رو از نوع اسلات میذارن ...
    5965 خروجی صدای 5.1 نداد ... (هر چند اگر اسپیکر چند کاناله نخواید وصل کنید هیچ تفاوتی بین 5965 و مدلهای بالاتر نیست ...)
    5965 آپ اسکیلینگ 1080P انجام میده و 5965 آپ اسکیلینگ 1080i هر چند اگر تلویزیونتون HD 1080p نباشه بین این پلیرها از این بابت هیچ تفاوتی احساس نمیشه (از لحاظ کیفیت تصویر خروجی ...)

9. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام

جناب ghahremanimehdi در ابتدا از زحمات فراوان شما در تاپیک بی نهایت سپاسگزارم. راستش من تمام مطالب تاپیک را خوانده ام و راهنماییهای مفید شما خیلی بهم کمک کرده اما بازهم سوالاتی داشتم و ممنون میشم که پاسخگو شوید.

1) در مجموع تمامی صحبتها میشه نتیجه گرفت که پایونیر و فیلیپس بهترین برندها جهت خرید DVD Player هستند و آن طور که پیداست تفاوت خیلی زیادی هم از نظر قیمت ندارند. حال اگر همین الان شما خودتون می خواستید یک DVD Player بخرید کدام برند و از بین آنها کدام مدل را انتخاب می کردید؟!
    گفتم مدل برای اینه که خیلی اوقات می بینیم که با بالا رفتن مدل یک مارک، نه تنها کیفیت آن مارک ارتقا پیدا نکرده که حتی افت هم داشته! مثل برخی مدلهای گوشی موبایل نوکیا یا سونی اریکسون که گاهی اوقات می بینیم که مدلهای قدیمیترشون از بعضی جدیدها با کیفیت تر و بهتر هستند!
    حالا در خصوص DVD Player هم این سوال را از شما داشتم که اگه به نظر شما فیلیپس مارک مناسب تریه؟! آیا 5996 که فکر می کنم آخرین مدل موجود در بازار ایران هست را صلاح می دونید که خریداری بشه یا 5995 و یا همون مدلی که خودتون دارید (5986) ؟!

2) سوال دوم من اینه که آیا پایونیر و فیلیپس نمایندگان رسمی فروش و همچنین پشتیبانی خدمات در این دارند؟! گارانتی کدام معتبرتره؟! آدرس و تلفنشون را میشه اعلام کنید؟!

3) آیا مدل تقلبی هم از پایونیر یا فیلیپس در بازار اومده؟! اگر جواب مثبته راه تشخیص تقلبی از اصل چیه؟!

ببخشید که خیلی سوال کردم.
    با تشکر

11. این کاربر از M&M2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

با سلام

جناب ghahremanimehdi در ابتدا از زحمات فراوان شما در تاپیک بی نهایت سپاسگزارم. راستش من تمام مطالب تاپیک را خوانده ام و راهنماییهای مفید شما خیلی بهم کمک کرده اما بازهم سوالاتی داشتم و ممنون میشم که پاسخگو شوید.

1) در مجموع تمامی صحبتها میشه نتیجه گرفت که پایونیر و فیلیپس بهترین برندها جهت خرید DVD Player هستند و آن طور که پیداست تفاوت خیلی زیادی هم از نظر قیمت ندارند. حال اگر همین الان شما خودتون می خواستید یک DVD Player بخرید کدام برند و از بین آنها کدام مدل را انتخاب می کردید؟!
    گفتم مدل برای اینه که خیلی اوقات می بینیم که با بالا رفتن مدل یک مارک، نه تنها کیفیت آن مارک ارتقا پیدا نکرده که حتی افت هم داشته! مثل برخی مدلهای گوشی موبایل نوکیا یا سونی اریکسون که گاهی اوقات می بینیم که مدلهای قدیمیترشون از بعضی جدیدها با کیفیت تر و بهتر هستند!
    حالا در خصوص DVD Player هم این سوال را از شما داشتم که اگه به نظر شما فیلیپس مارک مناسب تریه؟! آیا 5996 که فکر می کنم آخرین مدل موجود در بازار ایران هست را صلاح می دونید که خریداری بشه یا 5995 و یا همون مدلی که خودتون دارید (5986) ؟!

2) سوال دوم من اینه که آیا پایونیر و فیلیپس نمایندگان رسمی فروش و همچنین پشتیبانی خدمات در این دارند؟! گارانتی کدام معتبرتره؟! آدرس و تلفنشون را میشه اعلام کنید؟!

3) آیا مدل تقلبی هم از پایونیر یا فیلیپس در بازار اومده؟! اگر جواب مثبته راه تشخیص تقلبی از اصل چیه؟!

ببخشید که خیلی سوال کردم.
    با تشکر
    ممنون

1) بله تفاوت قیمت خیلی کمه مثلا اون موقع که من تو بازار بودم یک مدل از الجی بود که 105 تومن بود و واقعا هیچ توانایی خاصی نداشت حتی مغازه دار میگفت این دستگاه فقط فایلهای صوتی رو میتونه از روی فلش بخونه ...منتها چون اکثر مردم اطلاعات فنیشون پایینه هست و به یکسری از موضوعات واقف نیستند میرن و همون الجی رو هم میخرن ....
    من تو تاپیک توضیحات کامل رو دادم ...
    ببینید دوباره بطور خلاصه میگم : اگر میخواید اسپیکرهای چندتیکه (چند کانال) به دستگاه وصل کنید و تلویزیون HD 1080 دارید باید سراغ 5986 و 5996 برید چون این دو دستگاه خروجی صدای 5.1 دارند یعنی اسپیکر چند تیکه میتونید بهش وصل کنید ... مضاف بر این چون این دو مدل Upscaling 1080p انجام میدن و خروجی دیجیتال HDMI دارند کیفیت نهایی تصویر از سایر مدلها بالاتر خواهد بود ... (در واقع این دو مدل رو میتونید جایگزین یک سینمای خانگی بکنید با این تفاوت که اسپیکرهای چند تیکه روشون نیست و باید جدا تهیه کنید ...چون مشخصات فنی این دو مدل خیلی شبیه به پلیر های سینمای خانگی هست ...) اگر نمیخواید که دستگاهتون رو به مواردی که در بالا گفتم وصل کنید بهترن گزینه 5965 خواهد بود ..
    پایونیر 410 هم یک دستگاه فوق العاده هست ولی چون من ندارم دربارش بحث نمیکنم ...ولی به نظر میرسه فیلیپس با ساب تایتل ها سازگاری بهتری داره ...
    در ضمن من دارم فیلیپس و پایونیر رو با الجی و سایر دستگاههایی که در بازار ریخته مقایسه میکنم .. که مطمئن باشد پایونیر و فیلیپس از لحاظ کیفیت هم یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستند ...
    نمایندگی فیلیپس در ایران پار الرمس هست و پایونیر رو اطلاع ندارم ... تا اونجایی که من تحقیق کردم پارس الرمس گارانتی چندان جالبی نیست ... ولی باز جای شکرش هست که این دستگاه عالی رو وارد کردند چون من یکماه دنبال این بودم که سفارش بدم این دستگاه رو برام از خارج بیارن مدل تقلبی به هیچ وجه در ایران نداره ... حتی مدل اصلیش رو هم فقط در دوسه مغازه در جمهوری که نمایندگی فیلیپس هستند گیر میارید (ضمن اینکه شرکت وارد کننده خودش تضمینی بر اصل بودن کالا داره ...)
    گارانتی سام سرویس و حتی گارانتی الجی در ایران پشتیبانی قویتری از نمایندگی فیلیپس دارند ...
    در آخر تصمیم با خودتونه ... من فقط دارم از لحاظ فنی دستگاهها رو مقایسه میکنم ...
    Last edited by ghahremanimehdi; 18-02-2009 at 22:28.

13. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنون

1) بله تفاوت قیمت خیلی کمه مثلا اون موقع که من تو بازار بودم یک مدل از الجی بود که 105 تومن بود و واقعا هیچ توانایی خاصی نداشت حتی مغازه دار میگفت این دستگاه فقط فایلهای صوتی رو میتونه از روی فلش بخونه ...منتها چون اکثر مردم اطلاعات فنیشون پایینه هست و به یکسری از موضوعات واقف نیستند میرن و همون الجی رو هم میخرن ....
    من تو تاپیک توضیحات کامل رو دادم ...
    ببینید دوباره بطور خلاصه میگم : اگر میخواید اسپیکرهای چندتیکه (چند کانال) به دستگاه وصل کنید و تلویزیون hd 1080 دارید باید سراغ 5986 و 5996 برید چون این دو دستگاه خروجی صدای 5.1 دارند یعنی اسپیکر چند تیکه میتونید بهش وصل کنید ... مضاف بر این چون این دو مدل upscaling 1080p انجام میدن و خروجی دیجیتال hdmi دارند کیفیت نهایی تصویر از سایر مدلها بالاتر خواهد بود ... (در واقع این دو مدل رو میتونید جایگزین یک سینمای خانگی بکنید با این تفاوت که اسپیکرهای چند تیکه روشون نیست و باید جدا تهیه کنید ...چون مشخصات فنی این دو مدل خیلی شبیه به پلیر های سینمای خانگی هست ...) اگر نمیخواید که دستگاهتون رو به مواردی که در بالا گفتم وصل کنید بهترن گزینه 5965 خواهد بود ..
    پایونیر 410 هم یک دستگاه فوق العاده هست ولی چون من ندارم دربارش بحث نمیکنم ...ولی به نظر میرسه فیلیپس با ساب تایتل ها سازگاری بهتری داره ...
    در ضمن من دارم فیلیپس و پایونیر رو با الجی و سایر دستگاههایی که در بازار ریخته مقایسه میکنم .. که مطمئن باشد پایونیر و فیلیپس از لحاظ کیفیت هم یک سر و گردن بالاتر از بقیه هستند ...
    نمایندگی فیلیپس در ایران پار الرمس هست و پایونیر رو اطلاع ندارم ... تا اونجایی که من تحقیق کردم پارس الرمس گارانتی چندان جالبی نیست ... ولی باز جای شکرش هست که این دستگاه عالی رو وارد کردند چون من یکماه دنبال این بودم که سفارش بدم این دستگاه رو برام از خارج بیارن مدل تقلبی به هیچ وجه در ایران نداره ... حتی مدل اصلیش رو هم فقط در دوسه مغازه در جمهوری که نمایندگی فیلیپس هستند گیر میارید (ضمن اینکه شرکت وارد کننده خودش تضمینی بر اصل بودن کالا داره ...)
    گارانتی سام سرویس و حتی گارانتی الجی در ایران پشتیبانی قویتری از نمایندگی فیلیپس دارند ...
    در آخر تصمیم با خودتونه ... من فقط دارم از لحاظ فنی دستگاهها رو مقایسه میکنم ...
    خیلی از کمک شما ممنونم. با این اوصاف انتخاب من فیلیپس 5996 خواهد بود. البته تلویزیون hd ندارم ولی دلم نمیاد جنس قدیمی (5965) بگیرم!
    -------------------
    یک سوال فنی دیگه هم داشتم و آن اینکه فرمت avi که بسیاری از dvd های جدید با این فرمت ضبط می شوند، چطوریه؟!
    فیلیپس 5996 که مشکلی برای پخش این dvd ها نداره؟!
    راستش داشتم مشخصات مدل 5996 را که یکی از دوستان زحمت کشیده بود و در تاپیک قرار داده بود را چک می کردم، دیدم در خصوص فرمت avi چیزی عنوان نشده و نگران شدم!!!
    لطفا در این خصوص هم منو راهنمایی کنید.
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

خیلی از کمک شما ممنونم. با این اوصاف انتخاب من فیلیپس 5996 خواهد بود. البته تلویزیون hd ندارم ولی دلم نمیاد جنس قدیمی (5965) بگیرم!
    -------------------
    یک سوال فنی دیگه هم داشتم و آن اینکه فرمت avi که بسیاری از dvd های جدید با این فرمت ضبط می شوند، چطوریه؟!
    فیلیپس 5996 که مشکلی برای پخش این dvd ها نداره؟!
    راستش داشتم مشخصات مدل 5996 را که یکی از دوستان زحمت کشیده بود و در تاپیک قرار داده بود را چک می کردم، دیدم در خصوص فرمت avi چیزی عنوان نشده و نگران شدم!!!
    لطفا در این خصوص هم منو راهنمایی کنید.
    با تشکر
    5965 هم یک دستگاه عالی هستش ... اگر قصد دارید در آینده ای نزدیک LCD TV Full HD بخرید و با اسپیکرهای چند کاناله یک سینمای خانگی ترتیب دهید 5996 و 5986 هم گزینه های خوبی هستند ...

این دستگاه با کدک DivX و Xvid هیچ مشکلی نداره و بیش از 90 درصد فیلمهایی که از اینترنت دانلود میشن از این دو نوع کدک استفاده می کنند ... (AVI مجموعه ای از کدکهای مختلف هست که در ویندوز بکار برده میشه و AVI این دو کدک رو هم شامل میشه ...پس جای هیچ نگرانی وجود نداره فقط جدیدا با مطرح شدن HD کدک H.264 هم داره وارد صحنه میشه که واقعا الگوریتم عالی برای فشرده سازی داره و فیلمهایی که با این کدک کانورت میشن حجم پایین و کیفیت خیلی خوبی دارند ولی متاسفانه در حال حاضر هیچ یک از پلیرهای خانگی از این کدک پشتیبانی نمیکنند و باید بیشتر صبر کرد ... )

16. 3 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •