تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 295 اولاول ... 34349505152535455565763103153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

دوستان من چشمام در اومد 50 صفحه رو خوندم آخرش میخوام 5996 بگیریم هرکی داره از معایبشم بگه؟
    بعد من lcd HDMI دارم فرقی میکنه ؟؟
    آخرین قیمت روهم میخواستم.
    5996 بدون عیب نیست ولی از سایر دستگاههای هم رده ی خودش سر تر هست.
    آخرین قیمتش رو یکی از دوستان به قیمت 120 خریده بود.
    اگر تلویزیونت HDMI داره که خیلی بهتر هست و میتونی به پورت HDMI وصلش کنی .

2. این کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    من با دی وی دی پلیر فلیپس 5996 می خوام یه سینمای خانگی راه بندازم . به نظر شما بهترین سیستم صوتی که با این مدل مچ باشه چیه ؟ ترجیحا سیتم صوتی دوتا ورودی داشته باشه که هم مستقیم 1:5 به دی وی دی وصلش کنم هم خروجی LCD رو روش بندازم . البته مارشال مدلهای زیادی زده ولی نمیشناسم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

میگم یه نگاه به قیمتهای اینجا بندازین بد نیست
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از mahsafar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اینم برای برند denon
    کد:

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

میگم یه نگاه به قیمتهای اینجا بندازین بد نیست
    کد:
    قیمتهاش خیلی خوبه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بچه ها من 5996 گرفتم اما يه مشكل هست اينكه srt رو به شكل حرف ناخوانا مي آره چه كنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه abolo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوست عزیز تمام دستگاهها با srt مشکل دارن.

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام با توجه به اینکه دوستان یه مقدار تعصبی برخورد میکنند اومدم تا بی طرفانه کل چیزی که از این تاپیک و تجربیات خودم برداشت کردم رو تو یه پست خلاصه کنم :

ما در حال حاضر تو ایران چهار نوع DVD PLAYER از لحاظ کارکرد برای خریدارن داریم :

مدل اول دستگاهی که دی وی دی ها رو با کیفیت خوب پخش میکنه اما به خاطر عدم ساپورت زیر نویس های فارسی به درد کسایی میخوره که دنبال کیفیت پخش هستند و البته نیازی به دیدن فرمت های مختلف ویدئو هم ندارند البته اینطور آدم ها اصولا چیزی نیاز ندارن و اصلا میشه گفت نیازمند نیستن ... ....مثل پایونیر

مدل دوم دستگاهی که کیفیت پخش کمتری نسبت به مدل بالایی داره و البته زبان فارسی و فرمت های بیشتری را ساپورت میکنند . این مدل به درد کسایی می خوده که مثلا دنبال یادگیری زبان هستند و یا اینکه از آن دسته شریف از انسان هایی هستند که فیلم دانلود میکنند و بعد میشینن هی نیگا میکنن!! چه میشه کرد ، بیکارن دیگه! ......... از اقسام آلاتش میتوان philips را نام برد

مدل سوم دستگاه هایی که نه میشه گفت خوبه نه میشه گفت بده . گارانتیشون خوبه ، کیفیتشون بد نیست ، ساپورت فرمت خوبی ندارن و زیر نویس فارسی هم ندارن و مث پشکل همه جا ریخته !! این دسته از لوح خان ها(همون دی وی دی پلیر خودمون) به درد افراد و دار و دسته هایی میخوره که ناخودآگاهشون پز از تبلیغ هاییه که رو در و دیوارا میبینن و یا کسایی که یه سی دی پلیر از همین نوع رو خیلی وقته که دارن و خراب نشده و یا کسایی که شبا
    زیاد افسانه جومونگ نیگا میکنن!! ........مثل ال جی و سامسونگ

مدل چهارم دستگاههای چینی و غیره که بعضیاشون حتی قهوه هم داغ میکنن و یا جای جارو برقی هم میشه ازشون استفاده کرد ولی خوب نوبت کارایی اصلیشون که می رسه قاطی میکنن. این نوع از جانوران همه جورش پیدا میشه و اگه بخوام مثال بزنم اون موقع مسئله یکم پیجیده میشه و مدل هایی که در بالا گفتم و این یکی ها و بقیشون همه با هم قاطی میشن .. پس بیخیالش میشیم

اما در این میان یه نوعی است که من آخرش هم نفهمیدم داستانش چیه . معلوم نیست به خاطر حمایت آمریکا از تایوانه یا اینکه به خاطر اینه که چشاشون بادومی تره و خلاصه که نمیدونم ...
    اما من چند وقت پیش از یه دوستی تو همین تاپیک یه فیلیپس 3260 خریدم . بدک هم نیست کیفیتش زیاد خوب نیست ولی خوب همه زیرنویس هارو ساپوت میکنه به چز srt فارسی . usb میخوره و همه فرمت های صدا و تصویر رو که الان dvdplayer های مختلف میخونن رو به جز wmv میخونه مثل فرمت های mpg , dat , wma , mp3 , (divx- xvid)avi
    و ...
    من الان میشه گفت مشکلی برای پخش فرمت های مختلف ندارم و هر فیلمی رو هم که بخوام با زیر نویس فارسی ببینم کافیه اون رو تو فلش بریزم و با یک برنامه مثل Subtitle
    creator فایل srt رو در یک دقیقه تیدیل به idx/sub کنم و بعد از همنام کردن با فیلم در usb بریزم و نگاهشون کنم.
    یه چیزی در رابطه با زیر نویس بگم , کسایی که بعد از زیر نویس کردن توی هر دی وی دی پلیری با مشکل هنگ مواجه میشن باید ارتفاع زیر نویس را با ارتفاع فیلمتون و همینطور دی وی دی پلیرتون تنظیم کنید. مثلا در فیلیپس 3260 من وقتی یه فیلم با استاندارد تصویر ( NTFC (620*480 رو میخوام زیرنویس کنم اگه در برنامه
    subtitle creatotr ارتفاع رو 90-480 قرار بدم که میشه 390 زیر نویس در پایین ترین جای تصویر نشون داده خواهد شد.
    حالا اگه ارتفاع رو روی 482 بزارم موقع پخش هنگ میکنه و اگر هم بین 390 و 480 بزارم نشون داده نمیشه .

یکی دیگه از قابلیت های این دستگاه karaoke و همچنین تبدیل فرمت CDA به MP3 و ریختن از روی CD روی حافظه فلش است.
    به درد کسایی می خوره که با پول کم دنبال کارایی بیشتری هستند .
    این دستگاه رو hasanpsk جان از چابهار برام پست کرد و پولش رو هم بعد از تست ریختم به حسابش . قیمتش هم 50000 تومن با تخفیف.
    من کاری ندارم چینیه یا تایوانی. فقط امتحانش کردم دیدم چیز بدی نیست .

والسلام

مرسی دوست عزیز با راهنماییتون مشکلم حل شد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نرم افزاري كه بتونم srt رو به sub تبديل كنم چيست . اگه با فايل آموزشي بذارين ممنون مي شم

تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

شما با این نرم افزار میتونید srt رو تبدیل کنید SubtitleCreator

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •