تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 293 از 295 اولاول ... 193243283289290291292293294295 آخرآخر
نمايش نتايج 2,921 به 2,930 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فقط باید بلوری پلیرهای ساخت ایران بخری تا زیرنویس فارسی نشان بدن. مثل اسنوا و دوو
    همه بلوری پلیرها زیر نویس با پسوند idx/sub باز میکنن . اکثرا مدلهای متوسط به بالا زیر نویس srt فارسی درست نشون نمیدن . به راحتی srt به idx تبدیل میشه و به خوبی پلیر نمایش میدهد . خودم بلوری پایونیر bdp180 دارم به خوبی زیر نویس فارسی با پسوندidx باز میکند . دو تا usb داره . هر دو هارد ۱ ترا رو به راحتی ساپورت میکنه . از روی هارد تحت شبکه هم فیلم و موزیک پخش میکنه . از روی درایو های شیر شده سیستم و لپ تاب هم فیلم و موزیک پخش میکنه . کیفیت تصویر هم تو رنج قیمتی خودش بسیار عالیست .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

فقط باید بلوری پلیرهای ساخت ایران بخری تا زیرنویس فارسی نشان بدن. مثل اسنوا و دوو
    همه بلوری پلیرها زیر نویس با پسوند idx/sub باز میکنن . اکثرا مدلهای متوسط به بالا زیر نویس srt فارسی درست نشون نمیدن . به راحتی srt به idx تبدیل میشه و به خوبی پلیر نمایش میدهد . خودم بلوری پایونیر bdp180 دارم به خوبی زیر نویس فارسی با پسوندidx باز میکند . دو تا usb داره . هر دو هارد ۱ ترا رو به راحتی ساپورت میکنه . از روی هارد تحت شبکه هم فیلم و موزیک پخش میکنه . از روی درایو های شیر شده سیستم و لپ تاب هم فیلم و موزیک پخش میکنه . کیفیت تصویر هم تو رنج قیمتی خودش بسیار عالیست .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

در پاسخ به كلام دوستان عرض كنم
    سيستم بلوري پليرها بيشترشون و اكثراً جاوا هستش
    و تحت اين سيستم عامل كار ميكنن - بخاطر همين ميتونن تمامي زبانهاي دنيا رو با كدهاي رايج مثلا براي فارسي 1256 و يا UTF8 رو ساپورت كنن
    اصلا ربطي به بلوري پلير ايراني يا خارجي نداره بستگي به شركت سازنده داره
    من به شخصه براي اولين بار سال 88 بلوري پلير ال جي رو بعد از يك ماه وارد شدن به بازار آمريكا خريداري كردم مدل BX580 هم از NAS ميتونه براحتي فايل رو با زيرنويس SRT بخونه و هم با Sub/IDX
    و خوبيش اينه مثل بيشتر برندهاي ديگه زيرنويس رو سفيد نشون نميده فقط با رنگ زرد نشون ميده كه كاملا توي كل صفحه نمايش قابل تشخيص
    به نظر من بلوري پلير توي دنيا سه برند عالي داريم ياماها مارانتز و تكنيك
    درسته قيمتهاشون خيلي گرونه چند هزار دلارين ولي يك عمر دستگاهن
    فقط بديش اينه تكنولوژي مثل 30 سال پيش نيست هر 10 سال يكبار آپديت بشه هر 6 ماه يكبار آپديت ميشه و ديگه دستگاهتون اگر پشتيباني نشه بدرد نميخوره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

و تحت اين سيستم عامل كار ميكنن - بخاطر همين ميتونن تمامي زبانهاي دنيا رو با كدهاي رايج مثلا براي فارسي 1256 و يا UTF8 رو ساپورت كنن
    من به شخصه براي اولين بار سال 88 بلوري پلير ال جي رو بعد از يك ماه وارد شدن به بازار آمريكا خريداري كردم مدل BX580 هم از NAS ميتونه براحتي فايل رو با زيرنويس SRT بخونه و هم با Sub/IDX
    و خوبيش اينه مثل بيشتر برندهاي ديگه زيرنويس رو سفيد نشون نميده فقط با رنگ زرد نشون ميده كه كاملا توي كل صفحه نمايش قابل تشخيص
    فقط بديش اينه تكنولوژي مثل 30 سال پيش نيست هر 10 سال يكبار آپديت بشه هر 6 ماه يكبار آپديت ميشه و ديگه دستگاهتون اگر پشتيباني نشه بدرد نميخوره
    البته شرکت جدیدی مثل اپو هم تو ضمینه بلوری پلیر با توجه به ریویو ها الان جزو بهترینهاست .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض اوپو

OPPO
    صد درصد تضمينيه ولي قيمتش رو نگاه كردين و مطمئنا براي من و شما كه خوب نه خونه چند ميلياردي داريم نه ماشين چند ميلياردي يا حالا خيلي ثروتمند نيستيم
    پيشنهاد نميكنم بله OPPO درجه يك دنياست ساخت خود آمريكا حتي فيوز و خازن و پيچ و ديود و مقاومت و IC و همه چيزش مال خود آمريكاست
    من حتي يك مدلش رو شماتيكش رو هم پيدا كردم و قطعات رو ميديدم
    يعني اينقدر حرفه اي طراحي و مهندسي شده كه حرفي توش نيست
    چه از بابت پاور ساپلاي و برد تغذيه و برد ديكودر و بردهاي كانكتورها و همچنين سخت افزار فوق العاده قوي و نرم افزار بسيار عالي بدون حتي 1 درصد خطا
    شركت بسيار قوي و بعد از اون ميتونم فقط شركت ژاپني تكنيك رو پيشنهاد بدم
    البته اگر مبلغ براتون مهم نيست ياماها و پايونير هم خوبن به شرطي كه ساخت مالزي باشند نه ويتنام يا تايلند چون كيفيتشون باز پايينتره
    و يكي از اختلاف قيمتهاي توي سايتهاي خارجي مثل آمازون يا والمارت يا بست باي يا نيو اِگ و هر سايت فروشنده ديگه توي آمريكا يك دفعه ميبينيد يك محصول چند دلار تا چند صد دلار اختلاف داره بخاطر كشور سازنده و قطعات داخليش هست
    توي رده هاي پايين ابتدا سوني بعدش توشيبا بعدش هيتاچي و توي رده هاي آشغال ابتدا سامسونگ بعدش ال جي
    ديگه خودتون تصميم بگيريد كه چي خوبه و چقدر ميخواهيد پول بديد و چقدر ميخواهيد كيفيت داشته باشين
    Last edited by amir3852; 04-03-2017 at 00:10. دليل: كلمه OOPO

6. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

OPPO
    صد درصد تضمينيه ولي قيمتش رو نگاه كردين و مطمئنا براي من و شما كه خوب نه خونه چند ميلياردي داريم نه ماشين چند ميلياردي يا حالا خيلي ثروتمند نيستيم
    پيشنهاد نميكنم بله OPPO درجه يك دنياست ساخت خود آمريكا حتي فيوز و خازن و پيچ و ديود و مقاومت و IC و همه چيزش مال خود آمريكاست
    چه از بابت پاور ساپلاي و برد تغذيه و برد ديكودر و بردهاي كانكتورها و همچنين سخت افزار فوق العاده قوي و نرم افزار بسيار عالي بدون حتي 1 درصد خطا
    البته اگر مبلغ براتون مهم نيست ياماها و پايونير هم خوبن به شرطي كه ساخت مالزي باشند نه ويتنام يا تايلند چون كيفيتشون باز پايينتره
    و يكي از اختلاف قيمتهاي توي سايتهاي خارجي مثل آمازون يا والمارت يا بست باي يا نيو اِگ و هر سايت فروشنده ديگه توي آمريكا يك دفعه ميبينيد يك محصول چند دلار تا چند صد دلار اختلاف داره بخاطر كشور سازنده و قطعات داخليش هست
    توي رده هاي پايين ابتدا سوني بعدش توشيبا بعدش هيتاچي و توي رده هاي آشغال ابتدا سامسونگ بعدش ال جي
    ديگه خودتون تصميم بگيريد كه چي خوبه و چقدر ميخواهيد پول بديد و چقدر ميخواهيد كيفيت داشته باشين
    دقیقا [emoji120]

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

OPPO
    اوپو برند چینی هست و فقط در آمریکا مهندسی شده. تمام محصولاتش در چین ساخته میشه.

خیلی ها در ایران مدل های اند این برند دارن.

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

داداش تکنیک از کجا آوردی؟
    ياماها مارانتز و تكنيك
    یاماها از بدترین های بلوری پلیر سازه و مارانتزم که دنون هست.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزيز تكنيك يكي از بزرگترين سازندگان دستگاههاي ديجتال با فناوري اپتيك
    شما يادت نمياد سالهاي 74 يا 75 يك مدل تكنيك وارد بازار ايران شد بصورت محدود هم اومده بود CD Player هفت طبقه تكنيك اصل ژاپن هم بودش سفارش اروپا
    قيمتش حول و حوش 700 تومن بود اون موقع 700 هزار تومن پولي بود براي خودش
    مارانتز هم همين الانش برو خيابون جمهوري پاساژ فرعي ها همشون دارند در ضمن مارانتز اصلا ربطي به دنون نداره - شما كلا مشخصه با سيستمهاي هاي فاي قديمي و جديد آشنايي نداري
    دنون هيچ ربطي به مارانتز نداره حتي طراحي و PCB هاي دنون با مارانتز و نحوه بردنويسي شون هم كاملا فرق دارند
    دنون هم يكي از بهترين ماركهاي دهه 60 شمسي بودش و توي ايران هم پر بود من خودم يكيشو داشتم كاست هاي فاي با قابليت كروم و باس و تريبل دوبل
    فقط آتيش گرفت سوختش بعدش يكدونه رداستار گرفتم و يكدونه هم توشيبا و يكي از دوستام هم شارپ داشت - كه شارپ فوق العاده عالي بودش
    در هر صورت شما هر چي بخواي هر برندي كه بخواي ميري جمهوري پول ميدي چند هفته بعد دم منزل تحويل ميگيري
    موفق باشيد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزيز تكنيك يكي از بزرگترين سازندگان دستگاههاي ديجتال با فناوري اپتيك
    شما يادت نمياد سالهاي 74 يا 75 يك مدل تكنيك وارد بازار ايران شد بصورت محدود هم اومده بود CD Player هفت طبقه تكنيك اصل ژاپن هم بودش سفارش اروپا
    قيمتش حول و حوش 700 تومن بود اون موقع 700 هزار تومن پولي بود براي خودش
    مارانتز هم همين الانش برو خيابون جمهوري پاساژ فرعي ها همشون دارند در ضمن مارانتز اصلا ربطي به دنون نداره - شما كلا مشخصه با سيستمهاي هاي فاي قديمي و جديد آشنايي نداري
    دنون هيچ ربطي به مارانتز نداره حتي طراحي و PCB هاي دنون با مارانتز و نحوه بردنويسي شون هم كاملا فرق دارند
    دنون هم يكي از بهترين ماركهاي دهه 60 شمسي بودش و توي ايران هم پر بود من خودم يكيشو داشتم كاست هاي فاي با قابليت كروم و باس و تريبل دوبل
    فقط آتيش گرفت سوختش بعدش يكدونه رداستار گرفتم و يكدونه هم توشيبا و يكي از دوستام هم شارپ داشت - كه شارپ فوق العاده عالي بودش
    در هر صورت شما هر چي بخواي هر برندي كه بخواي ميري جمهوري پول ميدي چند هفته بعد دم منزل تحويل ميگيري
    موفق باشيد
    دوست عزیز اقا داوود اگه اشتباه نکنم خودشون تو جمهوری فروشگاه دارن و نمایندگی محصولات یاماها هم دارن و مخصوصا تو ضمینه بلوری و کیفیت تصویر جزو اساتید شناخته شده هستن . من خودم با راهنمایی ایشون امپ سینمایی دنون و بلوری پایونیر گرفتم و واقعا از راهنمایی ایشون و دیگر اساتید کمال استفاده بردم .

12. این کاربر از ali_j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •