تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 292 از 295 اولاول ... 192242282288289290291292293294295 آخرآخر
نمايش نتايج 2,911 به 2,920 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام بچه ها

دی وی دی پلیر سامسونگ کسی سراغ نداره که کامل باشه و با زیر نویس مشکل نداشته باشه و در کل با بیشتر فرمت ها راه بیاد و پخش کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام بچه ها

دی وی دی پلیر سامسونگ کسی سراغ نداره که کامل باشه و با زیر نویس مشکل نداشته باشه و در کل با بیشتر فرمت ها راه بیاد و پخش کنه
    اگر منظورت از طریق USB است، دنبال DVDPlayer نباش.
    چون این دستگاه ها با پخش فیلم و زیرنویس از طریق USB مشکل دارند.

یا باید Bluray player بخری.

یا اینکه گیرنده ی دیجیتال بگیری و یا دستگاه media player

بلوری پلیر و media player قیمت بالایی دارند و اگر نخواهی هزینه ی زیادی کنی، بهترین انتخاب گیرنده ی دیجیتال است.

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ، من دنبال بلوری پلیر 4K 3D هستم ، ترجیحا میخوام سامسونگ باشه (حالا سامسونگ نبود هم مهم نیست) ، چه برند و مدلی رو پیشنهاد میکنید ک الان تو بازار باشه ؟
    کسی نبود ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام به دوست خوبمون
    1- اولا چرا سامسونگ اشغال (ببخشيد بي ادبيه ها) ميگم اشغال يعني شك نكن آشغال اگر خواستي اشغال بخري حداقل خوبهاشو بخر يا سوني بگير يا ال جي كه خودشون تكنولوژي توليد Optic دارند كه مهمترين بخش همين قسمته
    2- اگر پول خوب ميخواي بدي حول و حوش 400 تا 800 هزار تومن برو خيابون جمهوري وسطهاش يك كوچه هست كه بيشتر فروشنده هاش جنس قاچاق ميارن
    از برندهاي سوني و ال جي ساخت اروپا گرفته تا ياماها و پايونير كه قويترين برندها هستن و دارند و شايدم بالاي 1 ميليون باشه ولي ارزشش رو داره
    3- هميشه جنسي بخر كه تا 5 سال ديگه نخواي ناراحتش بشي و بروز باشه و قويترين سخت افزار رو داشته باشه

ببخشيد به برند سامسونگ توهين شد ولي من حتي پوست پرتغال با برند سامسونگ نميخرم نه 30 سال پيش نه الانش
    يك مدتي برند ياماها رو سايت ديجي كالا گذاشته بود و بي شك يكي از بهترين دستگاههاش هم بود كه من قصد خريد داشتم ولي به دلايلي مجبور شدم گوشي بخرم
    در هر صورت موفق باشيد

آخر فروم باز Microsoft24's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام به دوست خوبمون
    1- اولا چرا سامسونگ اشغال (ببخشيد بي ادبيه ها) ميگم اشغال يعني شك نكن آشغال اگر خواستي اشغال بخري حداقل خوبهاشو بخر يا سوني بگير يا ال جي كه خودشون تكنولوژي توليد Optic دارند كه مهمترين بخش همين قسمته
    2- اگر پول خوب ميخواي بدي حول و حوش 400 تا 800 هزار تومن برو خيابون جمهوري وسطهاش يك كوچه هست كه بيشتر فروشنده هاش جنس قاچاق ميارن
    از برندهاي سوني و ال جي ساخت اروپا گرفته تا ياماها و پايونير كه قويترين برندها هستن و دارند و شايدم بالاي 1 ميليون باشه ولي ارزشش رو داره
    3- هميشه جنسي بخر كه تا 5 سال ديگه نخواي ناراحتش بشي و بروز باشه و قويترين سخت افزار رو داشته باشه

ببخشيد به برند سامسونگ توهين شد ولي من حتي پوست پرتغال با برند سامسونگ نميخرم نه 30 سال پيش نه الانش
    يك مدتي برند ياماها رو سايت ديجي كالا گذاشته بود و بي شك يكي از بهترين دستگاههاش هم بود كه من قصد خريد داشتم ولي به دلايلي مجبور شدم گوشي بخرم
    در هر صورت موفق باشيد
    من تعصبی رو برند خاضی ندارم ، حقیقت اول دنبال دنون بودم ، ولی پیدا نکردم ، این مدل : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، جایی رو میشناسید ک بلو-ری های دنون یا یاماها رو بتونم پیدا کنم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای خرید بلوری دنون یا یاماها با این شماره تماس بگیرید مشاور خرید سیستم های صوتی حرفه ای

09125330937 شانی زاده

کارت رو سریع راه میندازه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام
    از دستگاه های ارزان قیمت چه برندی الان خوبه؟ ال جی یا برند دیگری را پیشنهاد می‌کنید؟
    قبلا فیلیپس و پایونیر هم بودند، هنوز هم هستند؟

من دو تا دستگاه می‌خوام یکی زیر ۱۵۰ یکی زیر ۲۰۰ تومن
    هر دو هم قابلیت اتصال به CRT رو داشته باشند.

کسی پیشنهادی داره؟

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ایران پلیر 4K نیومده، ولی دبی هست. حتی بلوری فیلم 4K هم 150 درهم فروخته میشه.

XPERIA XZ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بلوري پلير پايونير مدل bdp 170 موجوده زير قيمت بازار كسي خواست در خدمتم 09125330937

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •