تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 284 از 295 اولاول ... 184234274280281282283284285286287288294 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,831 به 2,840 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

کسی میدونه از کحا میشه بلوری پاییونیر 450 یا opoo گیر بیارم

در آغاز فعالیت edmund's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

oppo تو ایران نیست !
    برای BDP-450 نمایندگی پایونییر تو جمهوری و فروشگاه اکوستیک.

3. 2 کاربر از edmund بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

oppo تو ایران نیست !
    برای BDP-450 نمایندگی پایونییر تو جمهوری و فروشگاه اکوستیک.
    دوست غزیز من هر دو رو سر زدم نداشتن؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام خدمت دوستان بنده به علت اینکه فیلم ها م کلیپ های hd زیادی از اینترنت دانلود میکنم و میخوام توی تلویزیون به صورت hd ببینم مشکل دارم چون دی وی دی پیلر پایونیر دارم مدل 420v که وقتی کلیپ های دانلود شده از اینترنت رو داخل فلش میریزم و

به دی وی دی وصل میکنم نشان نمیده و مجبور میشم به فرمت vob تبدیل کرده تا دستگاه بتونه پخش کنه ولی خوب کیفیت فیلم میاد پایین و دیگه حالت hd فیلم از بین میره از دوستانی تجربه در این زمینه دارن میخواستم راهنماییم بکنند که ایا دستگاهی

وجود داره که فایل هایی که از اینترنت دانلود میکنیم به صورت اچ دی رو راحت بخونه با کیفیت عالی یا نه

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin_pilot's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    ببخشید ی دی وی دی پلیر میخواستم حداکثر تا 150 تومن ک فلش یا هارد رو ساپورت کنه و mkv پخش کنه
    مرسی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام دوست عزيز
    من هم مثل شما دنبال OPPO بودم و هستم ولي يا از اروپا بايد بخريد يا آمريكا يه راهه ديگش خريد از آمازون و پست DHL ولي خيلي گرون درمياد
    من 6 سال پيش وقتي اولين مدل و سري بلوري سه بعدي وارد جهان شد از آمازون خريدم يك شركتي توي تهران با 60 هزار تومان پست برام فرستاد و كلا قيمتش برام 400 تومن دراومد با دلار 1200 تومن و مدل LG BX 580 بودش النشم واقعا ازش راضيم خيلي خركار كيفيت سه بعديش معركس و هر چيزي رو پخش ميكنه تنها مشكلش برقشه كه بايد به ترانس 110 وصل باشه و اگر اشتباهي كه يكبار هم اتفاق افتاد به برق 220 زدم و در قسمت پاورش يك آي سي رگولاتور به مبلغ 50 تومن سوخت و تعميرش كردم - در كل متأسفانه ايران به دليل تحريمهاي الكي و سخت گيري خود دولت نسبت به ورود بعضي اجناس و قطعات شده مصيبت امروز رفتم جمهوري رو زير رو كردم همشون ميگن بلوري پلير داريم ولي نه گارانتي اصلي يا درست داره و همشون بانه اي هستن و خودمون گارانتي ميكنيم و نه اينكه واي فاي دايركت هستند در حاليكه 6 ال پيش همين بلوري كه خريدم واي فاي داره و عالي داره با اينترنت كار ميكنه
    من هم نميدونم چيكار كنم به گلديران زنگ ميزني ميگن تحريميم واردات نداريم و استقبالي هم نميشه كه حقيقت
    توي سايتهاي مطرح ميگردي البته خارجي بيشترشون دو برند اوپو ال جي رو پيشنهاد ميدن اونهم مدلهايي كه توي ايران نيستش و بايد از اروپا يا آمريكا تهيه كني و بعدش مشكلات گارانتي و اگر احتمالا خرابي داشته باشه تهيه قطعات و از اينجور حرفها
    خودم امروز يكجا توي جمهوري پاساژ مستوفي پايونير ديدم مدل 150 رو داشت 600 ميداد و چكش كردم مشخصاتش كلا افتضاحه حتي خروجي RCA يا كامپوننت نداره كه اگر خواستي به يك تلويزيون بدون HDMI وصلش كني مشكلي نداشته باشي در كل خيلي آشتفه بازار مثلا ال جي داشت گفت گارانتيش مال خودمون مدل BP325 كه مدل فوق العاده اي هستش ولي واي فاي ريدي يعني بايد دانگل براش بخرم خوب چه كاريه قيمتش هم مناسب بود 270 ميداد گفت تعداد بخواي تا 220 هم پايين ميام
    خلاصه ما هم مونديم چي بخريم سوني و پاناسونيك و سامسونگ كه اصلا نميخرم چون خودشون اپتيكهاشونو از ال جي ميخرن و فقط و فقط بلوري اريجينال پخش ميكنن و كپي يا سه بعدي رو پخش نميكنن الان توي بعضي سايتها هم خوندم كه سوني و اسمسونگ اصلا زيرنويس فارسي رو ساپورت نميكنن كه ديگه خودش واويلا
    حالا اومدي يك فيلك MKV با زيرنويس فارسي ببينيم - در حاليكه همين BX580 بدون حتي كمترين اشكالي در پخش فايل MKV 20 گيگي داشتم براحتي پخشش كرد

خلاصه هر كي بتونه مدلهاي مناسب معرفي كنه ممنون ميشيم و جاش رو حتما بنويسه

خدا خيرتون بده

8. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اين هم عكسهايي كه از تصوير تلويزينوي بلوري ال جي گرفتم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توي اين عكسها فونت دقيق فارسي ساپورت شده و ميتونيد كدينگش رو هم عوض كنين

10. این کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

گفتم این مطلب را این جا بگذارم. ببخشید. چون بخش مرتبط را ندیدم. امیدوارم مفید باشد.

اشنایی با هدفون beats solo2

امروز ما قصد داریم که شما را با یک وسیله ی که امروزه برای خیلی ها مورد استفاده است و می بایست با ان کار بکنند اشنا می کنیم. همان طور که می دانید ما در قرن 21 که معروف به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اطلاعات هست داریم زندگی می کنیم. در این دوران, پس استفاده کردن از کامپیوتر یا لپ تاپ و چیز های از این قبیل یک امر عادی به شمار می رود. و خیلی از افراد به خاطر اینکه به دیگران احترام بگذارند و وقتی می خواهند صدایی یا فیلمی را نگاه بکنند و به خاطر اینکه مزاحم انها نشوند هدفون به گوش های خود می زنند و خود انها فقط, ان فیلم یا موزیک یا کلیپ مورد نظرشان را گوش می کنند. امروز نیز ما بر ان شدیم تا یکی از این مدل هدفون ها را مورد بررسی قرار بدهیم و بدانیم چه ویژگی های دارد. امروز ما می خواهیم در مورد هدفون بیتز برای شما حرف بزنیم. همان طور که می دانید کارخانه ی بیتز یکی از کارخانه های هست که هدفون تولید می کند . این کارخانه معروف به این است که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با ظاهری زیبا و با کیفیت تولید می کند . قیمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های این شرکت نسبتا گران هست و هر کس توان خریدن این هدفون ها را ندارد. در این ویدیو سعی شده است تا این هدفون مورد بررسی قرار بگیرید. یک نکته ی مهم در خریدن هدفون این است که باید علاوه بر ظاهر هدفونی که ما می خریم باید کیفیت خوبی برای پخش صدا داشته باشد. که اگر غیر از این باشد گوش انسان دچار مشکل می شود. و عوارضی را به وجود می اورد.

12. این کاربر از alicpu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان . می خواستم بدونم ویدیو پلیری وجود داره که هارد اکسترنال رو با فرمت ntfs بخونه؟اصلا همچین پلیری هست؟

پروفشنال BATMAN-LOVE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    BAT CAVE

پيش فرض

سلام خسته نباشید
    ببخشید ی دی وی دی پلیر میخواستم حداکثر تا 150 تومن ک فلش یا هارد رو ساپورت کنه و mkv پخش کنه
    مرسی
    این خوبه اما قیمتش دقیق نمیدونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •