تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 282 از 295 اولاول ... 182232272278279280281282283284285286292 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,811 به 2,820 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام. یه دستگاه DVD پلیر میخوام که فقط خرکار و ارزون بودنش برام مهمه. نه MKV میخوام نه زیرنویس نه برندش، چینی هم باشه عب نداره. فقط لنز قوی خرکار ارزون زیر 100 تومن! ممنون میشم کمک بفرمایید.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

سلام. یه دستگاه DVD پلیر میخوام که فقط خرکار و ارزون بودنش برام مهمه. نه MKV میخوام نه زیرنویس نه برندش، چینی هم باشه عب نداره. فقط لنز قوی خرکار ارزون زیر 100 تومن! ممنون میشم کمک بفرمایید.
    میتونی از برند marshal استفاده کنی

3. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

میتونی از برند marshal استفاده کنی
    ممنون. برند گاسونیک gosonic نسبت به مارشال به نظرت برتری داره؟ مارشال دیگه مثل سابق چندان ارزون نیست! مدل های hdmi دارش بین 110 تا 130 تومن شده
    ضمنان برند میکروفایر MicroFire هم خیلی ازش تعریف شنیدم، ظاهر دستگاهاشم خیلی با کلاسه.ولی دومدل زیر که دیدم حدود 115 تومن بود و نمیدونم واقعا بهتر هستن یا نه:

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ممنون. برند گاسونیک gosonic نسبت به مارشال به نظرت برتری داره؟ مارشال دیگه مثل سابق چندان ارزون نیست! مدل های hdmi دارش بین 110 تا 130 تومن شده
    ضمنان برند میکروفایر MicroFire هم خیلی ازش تعریف شنیدم، ظاهر دستگاهاشم خیلی با کلاسه.ولی دومدل زیر که دیدم حدود 115 تومن بود و نمیدونم واقعا بهتر هستن یا نه:
    نمیدونم.اطلاعی در موردشون ندارم.marshal تو برندهای چینی معروف شد هم بخاطر تنوعش و هم گارانتیش و هم کیفیتش نسبت به رقبای خودش.

6. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام-- دی وی دی پلیری هست که ورودی اپتیکال داشته باشدoptical in----می خواهم از خروجی اپتیکال ال ای دی ام به دی وی دی پلیر نصب وخروجی دی وی دی پلیر را به ضبطم وصل کنم که صدای ا ال ای دی ام از ضبطم بیرون بیاید----تشکر--

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض sony سینما خانگی

با سلام
    بنده یک دستگاه سینما خانگی سونی مدل BDV-E880 خریداری نموده ام و به دلیل عدم ساپورت برخی موارد توسط دستگاه،نیاز به آپگرید دستگاه دارم.
    متاسفانه network upgrdare چیزی پیدا نمیکند،همچنین با دانلود کردن ورژن جدید ، گزینه ای در دستگاه که بتوانم از طریق USB دستگاه را UPDATE کنم پیدا نکردم
    لطفا من را راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    ممنون میشم از طریق ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به من جواب بدید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هیچ کی جواب منو نمیده؟

پروفشنال poloton7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام--نظرتان در مورد دی وی دی پلیر پایونیر 2032 چیست--زیر نویس فارسی را ساپورت می کند--

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    دوستان من می خوام یه دستگاه پخش بلوری خریداری کنم و بیشتر دستگاه LG BD760 نظرمو به خودش جلب کرده در کل یه دستگاهی که قابلیت پخش فیلمایی با فرمت MKV رو داشته باشه و حتما حتما از زیرنویس فارسی پشتیبانی کنه.من رو این دستگاه فیلمی رو با فرمت MKV با حجم بالا و کیفیت 1080 تست کردم و به راحتی پخش کرد ولی زیرنویس فارسیشو مقطع نشون داد ( مثلا اینجوری ف ی ل م ) و بعضی جاها خرچنگ قورباغه میشد با اینکه از منوی تنظیماتش زبان فارسی رو به عنوان زبان زیرنویس انتخاب کرده بودم.می خواستم راهنمایی شما رو برای حل این مشکل جویا بشم یا اینکه کلا یه دستگاه بلوری دیگه رو که زیرنویس فارسی بدون مشکل پخش کنه بهم معرفی کنین.ممنون
    Last edited by blackwizard_010; 07-05-2014 at 11:09.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان دی وی دی پلیر ال جی پی دی 760 چطوره؟
    از این مدل بالا تر هم هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •