تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 242 از 295 اولاول ... 142192232238239240241242243244245246252292 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,411 به 2,420 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    این اولین پستمه تو این سایت که ایشالا آخریش هم نباشه، میخواستم به من یه مشاوره عالی بدین!
    بعضی پستها رو خوندم ولی بازم سوال داشتم شرمنده!
    میخوام یه " دی وی دی پلیر" بخرم که حدالامکان علاوه بر فایلهای خود Vob و DVD فایلهای صوتی و تصویری زیادی رو ساپورت کنه. فایلهایی مثل Divx , DAT , WMV , VCD , SVCD و ...

دوستان عزیز
    من و این دوستمون که این پست رو زدن و خیلی های دیگه واقعا سر در گم خرید یک دی وی دی پلیر ساده هستیم که بزنیم به تلویزون معمولی و مهمترین قابلیتی که نیاز داریم همون ساپورت کردن بیشترین فرمتهای صوتی تصویری هست چون هر کسی با یک موبایلی یا دوربینی فیلم برداری میکنه و فرمتها مختلفه.
    خواهش میکنم با توجه به اینکه اعضا حرفه ای و متخصص اینجا کم نیستن, یکی دو مدل پلیر موجود در ایران رو با این مشخصات معرفی کنن که ما یکیشو بخریم. ثواب داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    من این چند صفحه رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که بین این چند مدل یکیو انتخاب کنم
    فیلیپس 5996
    پایونیر 430
    ال جی 9750

کدومش بهتره ؟
    البته خودم از اول میخواستم سونی 728 بگیرم

قبلا یه سامسونگ یو 8800 داشتم که خداییش هیچ مشکلی نداشت فقط خروجی HDMI نداشت
    الانم برام فقط کیفیت پخش مهم هست و کیفیت خود دستگاه که لنزش قوی باشه و با دی وی دی رایت شده مشکل نداشته باشه
    پخش MKV و زیر نویس Srt فارسی و خروجی 5.1 هم زیاد مهم نیست

لطف کنید بگید از بین این 3 تا یکیو انتخاب کنم یا همون سونی 728

پیشاپیش تشکر میکنم

3. 2 کاربر از hamid9961 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

الانم برام فقط کیفیت پخش مهم هست و کیفیت خود دستگاه که لنزش قوی باشه و با دی وی دی رایت شده مشکل نداشته باشه

پیشاپیش تشکر میکنم

سلام

قربون دهنت (در اینجا دستت ) من هم دنبال یه دستگاه میگردم که 1- فرمت MKV رو پشتیبانی کنه 2- با فایل های سنگین مشکلی نداشته باشه 3- با زیرنویس خارجی SRT و صد البته فارسی مشکل نداشته باشه 4- حتی الامکان بلوری پلیر باشه 5- دی وی دی رایتی رو نشون بده

الان یه دی وی دی سامسونگ دارم ، هرچی زیرنویس تو فولدر باشه نشون میده و میگه با کدوم میخوای پخش کنی؟ اگر هم زیرنویس داخلی داشته باشه میگه با زیرنویس داخلی یا خارجی؟

البته یکی از دوستان 2 -3 تا مدل معرفی کرده اما نمیشناسم
    ال جی BX-580
    سامسونگ BD-D6500 و BD-C-7500 و BD-D5900
    پایونیر
    BDP-LX54

قیمتش هم تا 400-500 مشکلی ندارم

ممنون میشم کمک کنید

5. 2 کاربر از LEICA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان عزیز
    من و این دوستمون که این پست رو زدن و خیلی های دیگه واقعا سر در گم خرید یک دی وی دی پلیر ساده هستیم که بزنیم به تلویزون معمولی و مهمترین قابلیتی که نیاز داریم همون ساپورت کردن بیشترین فرمتهای صوتی تصویری هست چون هر کسی با یک موبایلی یا دوربینی فیلم برداری میکنه و فرمتها مختلفه.
    خواهش میکنم با توجه به اینکه اعضا حرفه ای و متخصص اینجا کم نیستن, یکی دو مدل پلیر موجود در ایران رو با این مشخصات معرفی کنن که ما یکیشو بخریم. ثواب داره
    واقعا پلير نيست كه اين همه فرمت پخش كند. بلوري پليرها اين امكان دارن.
    شما يك مديا پلير بخر تمام اين فرمت هارو پخش ميكنه.

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

سلام
    من این چند صفحه رو که خوندم به این نتیجه رسیدم که بین این چند مدل یکیو انتخاب کنم
    فیلیپس 5996
    پایونیر 430
    ال جی 9750

کدومش بهتره ؟

پیشاپیش تشکر میکنم
    پايونير خروجي HDMI با كيفيتي داره و تمام دوستان از اين دستگاه راضي هستند.
    فيليپس دوستان تعريف مي كنند

7. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه TWILIGHT-ROMANCES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Wonderland

پيش فرض

سلام دوستان ... من یه LED 3D سامسونگ خریدم که خودش از فرمتهای تصویری خیلی زیادی حتی مثل MKV پشتیبانی میکنه.
    اما با توجه به اینکه خرید دیسکهای بلوری و سه بعدی هنوز هم چندان به صرفه نیست بهم پیشنهاد دادند که یک هارد اکسترنال تهیه کنم و فیلمهای 3 بعدی و بلوری رو از طریق اون به یک دستگاه وصل کنم و روی تلوزیون ببینم.
    حالا برای من سوال هست
    1- چنین دستگاهی هست که بدون دیسک قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمتهای تصویری(MKV) و زیرنویس فارسی رو داشته باشه ؟
    2- قابیلت وصل کردن یو اس بی و هارد رو داشته باشه و فیلهای بلوری و سه بعدی رو از روی هارد پخش کنه؟
    3-کابل HDMI بخوره؟

یک جا مطلبی در مورد EGREAT R200خوندم.نظرتون در مورد این چیه؟

اگر چنین دستگاهی نمیشناسید لطفا بلوری پلیر با چنین مشخصاتی به بنده معرفی کنید.
    یک دنیا ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده یه Lg 9750 گرفتم و چند تا فیلم mkv رو بدون مشکل اجرا کردم ولی با یکی 2 تا از فایل های mkv مشکل دارم.وقتی اجرا میکنم روی صفحه ی ابی منو میمونه و هیچ کاری نمیکنه.مشکلش چیه؟

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    بنده یه Lg 9750 گرفتم و چند تا فیلم mkv رو بدون مشکل اجرا کردم ولی با یکی 2 تا از فایل های mkv مشکل دارم.وقتی اجرا میکنم روی صفحه ی ابی منو میمونه و هیچ کاری نمیکنه.مشکلش چیه؟
    امكان داره از پسوند هاي mkv باشه و يا حجم فايل زياده و دستگاه نمي تونه اجرا كند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    فیلیپس 5996
    پایونیر 430
    ال جی 9750

کدومش بهتره ؟

پیشاپیش تشکر میکنم
    بهترین گزینه : philips DVP3588K/98

12. این کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت xxx.ghazal.xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین گزینه : philips DVP3588K/98
    این پلیر mkv پخش می کنه؟

14. این کاربر از xxx.ghazal.xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

وستان من می خواهم برای تلویزیون LED سه بعدی بلوری بخرم. چی پیشنهاد می کنید؟ ضمنن بلوری مناسب تلویزیون رایتر هم هست یا مدلی دارد که رایتر هم باشد؟ ترجیان سامسونگ قیمت خیلی مهم نیست. متشکرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •