تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 235 از 295 اولاول ... 135185225231232233234235236237238239245285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,341 به 2,350 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

مرسی از راهنماییت دوست من
    قیمت این مدل رو هم میدونید آیا؟
    فلیپس DVP3560K

از طریق اینترنت میخوام بگیرم ممکنه ادرس یک فروشگاه معتبر اینترنتی رو بدید که داشته باشه این مدل یا مدلی که شما فرمودید رو
    بنده تهران نیستم خوشبختانه
    قیمت اینو نمی دونم
    فروشگاه اینترنتی معتبر سایت چاره هست ولی هیچ کدوم از مدل های فیلیپس رو الان نداره
    می تونید به فامیل و آشنایانی که تو تهران دارید بگین بخرن براتون بفرستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

آیا دی وی دی پلیر های جدید سونی که تبلیغ میکنه دایویکس پخش میکنه میتونه فایلهای mkv و avi رو نشون بده ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

با سلام
    من که نتونستم فیلیپس گیر بیارم.سونی گرفتم مدل dvp-ns728hp
    ولی با هر برنامه ای فایلهای mkv رو که به دایویکس یا avi تبدیل میکنم پخش نمیکنه.خواهشن اگه کسی میتونه مشکل من رو حل کنه به من یاد بده

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دذوستان گرامی یه مدل خوب میخوام تا100تومن فقط برام مهمه مارک سونی یا سامسونگ باشه اگر مدل خوبی هست ممنون میشم راهنماییم کنین.
    البته برام مهمه که کابل hdmiبخوره واگه تو جعبش هم باشه معرکس!
    Last edited by Advanced Ali-001; 19-09-2011 at 21:45.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بهترین مدل الان تو بازار مارک فیلیپس و پایونر هستن الان سونی سامسونگ فقط پول اسمشون رو میخورن دوست عزیز اشتباه نکن

6. این کاربر از mahmood2020 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شمال

13

بهترین مدل الان تو بازار مارک فیلیپس و پایونر هستن الان سونی سامسونگ فقط پول اسمشون رو میخورن دوست عزیز اشتباه نکن
    برای شما که تو تهران هستی بله فیلیپس و پاییونیر بهترینه ولی برای ما که کل استان رو باید بگردیم و جز سونی و سامسونگ و ال جی چیز دیگه ای گیر نمیتونیم بیاریم بهترین انتخاب رو باید از این سه برند انجام بدیم.من سونی گرفتم 115 تومن.کابل داخل کارتن داره و یو اس بی هم میخوره.دنبال فیلیپس تو شهری غیر از تهران نگردید که مثل من یک هفته وقتتون رو تلف میکنید

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون دوست من حالا پایوئنیرو که بیخیال فیلیپس چی داره تا100؟فقط برام مهمه کابل hdmi بخوره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

منم تهران نیستم میشه بصورت اینترنتی گرفت یا میتونید به دوستی اشنایی که اونجا هست بگین بیاره البته کسی که داره 100 خرج میکنه برای دی وی دی پلیر بهتره که 20 تومن بذاره اچ دی پلیر بگیره وگرنه دی وی د ی پلیر بیشتر از 50 ارزش خرید نداره با این امکانات کم و فرمتهایی که ساپورت میکنه

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم تهران نیستم میشه بصورت اینترنتی گرفت یا میتونید به دوستی اشنایی که اونجا هست بگین بیاره البته کسی که داره 100 خرج میکنه برای دی وی دی پلیر بهتره که 20 تومن بذاره اچ دی پلیر بگیره وگرنه دی وی د ی پلیر بیشتر از 50 ارزش خرید نداره با این امکانات کم و فرمتهایی که ساپورت میکنه
    خب اصلاً150تومن شما بهترینشو تا15به من معرفی کنین خواهش میشه!فقط DVDو....روبخوره وخروجیhdmi هم داشته باشه همین!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

دوستان این مدل سونی چطوره ؟ Sr510P ؟ یو اس بی داره ، دایویکس پخش میکنه ولی فقط خروجی HDMI نداره ؟ مدل بهتری هست همین مارد تو همین قیمت ؟ قیمت این مدل با گارانتی 90 هست.

1 مدل معرفی میکنید ک هم کابل Hdmi بخوره هم جنسش خوب باشه هم تو شهرستان گیر بیاد . قیمت هم تا 90-95 تومن.

این مدل ال جی 9570 چطوره ؟ همه فایلی را پخش میکنه حتی mkv !!!
    Last edited by You Were Mine; 23-09-2011 at 12:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •