تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 205 از 295 اولاول ... 105155195201202203204205206207208209215255 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,041 به 2,050 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اینجا میشه در مورد بلورری پلیر ها هم سوال کرد؟

اگه میشه من مدل BX 580 رو انتخاب کردم که قیمتش 380 تومنه .میخواستم بدونم که زیرنویس فارسی رو هم پخش میکنه یا نه؟
    ممنون
    دوست عزیز می تونید سوالتون رو اینجا مطرح کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما برای اینکه سوالت بی جواب نمونه باید بگم با مبلغ کمتر یعنی 320 هزار تومن می تونید بلوری پلیر 7500 فیلیپس رو بخرید که نقدهای خیلی خوب و مشخصات عالی داره و به نظر من با توجه به مبلغی می پردازید دستگاه بسیار ارزشمندی هست. در مورد زیر نویس هم اتفاق نظر کاملی وجود نداره اما از دوستی شنیدم که این مدل از فیلیپس قادر به پخش زیر نویس هست اما جهت اطمینان می تونید بعد از تصمیم گیری از فروشنده بخواهید که براتون تست کنه.

قيمت دي وي دي پليرهاي denon تقريبا از دو تا ده برابر ساير برندها هست. آيا واقعا تفاوت فاحشي دارند در عمل (از نظر كيفيت صدا يا تصوير يا پخش عكس)

ببینید اگه کیفیت موزیک براتون خیلی مهم هست شاید بد نباشه که از یه سی دی پلیر اختصاصی برای صوت استفاده کنید که در این زمینه هم آقای برزین می تونه بهتون مدل هایی پیشنهاد کنه... مدل هایی از یاماها یا دنون که خوب بستگی به بودجه ای که شما در نظر گرفتی داره و اینکه خیلی مهمه که با چه سیستمی می خوای مچش کنی.
    اما اینکه تفاوت فاحش وجود داره یا نه به نظر من و تجربه شخصی که داشتم تفاوت اونقدر فاحش نیست که برق از سر آدم بپره یعنی در نگاه اول شاید کاملا متوجه نشی اما اگر سایر دستگاه هایت و مثل باندها و AV خوبی داشته باشی در دراز مدت از خریدی که کردی احساس رضایت و از موزیک لذت می بری...اما تو تصویر خیلی مواقع تفاوت رو بهتر می شه درک کرد... چون خیلی از ما ها تو تشخیص تفاوت های تصویری بهتر می تونیم اظهار نظر کنیم تا صوت.

با تجربياتي كه من از جناب برزين بدست اورد و خودم شخصا تجربه كردم. اگر فيلم اصل داشته باشي بله واقعا تفاوت فاحش و خيره كننده است.
    منم موافقم... واقعا فیلم یا موزیک اورجینال یه چیز دیگه هست.
    Last edited by sound.vision; 21-02-2011 at 17:31.

2. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه Pioneer DV-420V-K بخرم. اما وقتی تو نت در مورد این دستگاه سرچ میکنی با دو نوع تصویر متفاوت روبرو میشی البته در قسمت پشت دستگاه. میخواستم بدونم آیا دو ورژن از این مدل وجود داره یا اینکه تفاوتشون به مکان جغرافیایی که عرضه میشن برمیگرده. و اینکه کدوم یک از این دو ورژن در ایران موجوده. ممنون میشم دوستان و کسانی که این دستگاه رو دارن راهنماییم کنن.

4. 2 کاربر از 654123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من میخوام یه Pioneer DV-420V-K بخرم. اما وقتی تو نت در مورد این دستگاه سرچ میکنی با دو نوع تصویر متفاوت روبرو میشی البته در قسمت پشت دستگاه. میخواستم بدونم آیا دو ورژن از این مدل وجود داره یا اینکه تفاوتشون به مکان جغرافیایی که عرضه میشن برمیگرده. و اینکه کدوم یک از این دو ورژن در ایران موجوده. ممنون میشم دوستان و کسانی که این دستگاه رو دارن راهنماییم کنن.
    اولي كه براي اروپا هست در ايران موجود. بعضي از مدل هاي كه تو خاوميانه مياد با اينكه براي كد 2 ولي خروجي اسكارت نداره كه اصلا مهم نيست و به هيچ كاري نمياد.

6. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ميشه لينك ايشون رو بديد بهشون پيام خصوصي بدم؟
    کد:

8. این کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام به همه دوستان

از مطالب فرومها واقعا استفاده کردم، اما سوالی دارم که دقیق جای مطرح کردنشو پیدا نکردم

من مدتیه که به دنبال یک ضبط صوت با تفکیک صدای خوب و قدرت بالا هستم، اما ضبط های موجود در بازار انقدر ساب و اسپیکرهای بزرگ و تعداد بالا دارند که از هیچکدوم خوشم نیامد

دیروز مارک مارشال رو دیدم که ساب هاش به تنهایی پخش هم بودند و میشد دوتا ساب ایستاده و تر و تمیز خرید و به جای پلیر هم ازش استفاده کرد.. اما توی تست صدا احساس کردم تفکیک بالایی نداره و یک جورایی فقط صدای بلند داره

کسی میتونه راهنمایی کنه که چی بگیرم که هم کیفیت صداش بالا باشه و هم جوابگوی مهمونی ها باشه - ضمن اینکه ساب یا اسپیکرهاش زیاد نباشند، مثل مارشال باشن !! ههه

ما یک پخش پایونیر داریم که برای تماشای فیلم استفاده میکنیم.. اگر ساب های مارشال رو بهش متصل کنم چطوره؟؟ جواب میده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

به هیچ وجه سراغ samsung و به خصوص LG نرو که ضرر میکنی.
    ویژگیهای مهم یک DVD-Player خوب :
    Upscaling 1080P
    HDMI خروجی
    توانایی پخش فیلم های دایویکس از روی فلش و قراردادن سابتایتل های .srt و idx از روی فلش به فیلم

خروجی صدای 5.1 کانال که بعدا با خرید یک اسپیکر 5.1 کانال میتونی سینمای خانگی پیاده کنی.
    خودت یکبار دقیق مشخصات 410 پایونیر و 5995 فیلیپس رو نگاه کنی وبا مدلهای سامسونگ و الجی مقایسه کنی کاملا متوجه خواهی شد که نباید سراغ ایندو بری اگر هم پولت نرسید حداقل سامسونگ بخر ولی اصلا سراغ الجی نرو (البته نظر شخصی بود و تصمیم نهایی با خودت هست من فقط تجربیاتم رو میگم)
    چه دستگاهی این مشخصات رو در حال حاضر داره؟

به خصوص: توانایی پخش فیلم های دایویکس از روی فلش و قراردادن سابتایتل های .srt و idx از روی فلش به فیلم

من دنبال پاناسونیک می گردم، مدلی در پاناسونیک هست که همه این مشخصات رو داشته باشه؟

11. این کاربر از Pedram_IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت azkami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه
    من برای خرید DVD Player واقعا" گیج شدم. خیلی هم ناشی نیستم تا حالا چند مدل SONY رو البته بدون USB داشتم و سینمای خانگی Macrolab هم دارم اما با خوندن این مطالب بین سه مدل زیر گیر کردم:
    1- SONY DVP-NS728
    2- PIONEER DV-420V-K
    3-PHILIPS 3588
    برای من برند مهم نیست امکانات مهمه و متاسفانه فروشنده ها اطلاعات زیادی ندارند.
    لطفا" دوستان راهنمایی کنید.

در آغاز فعالیت azkami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باز هم سلام
    لطفا" هرکس میدونه سوالات زیر مرا جواب بده قبلا" متشکرم.
    در DVD PLAYER های زیر کدام امکانات هست؟
    1- SONY 728
    2-PIONEER 420
    3- PHILIPS 3588
    الف) نمایش فایل های MP4 که با موبایل گرفته شده با USB دستگاه
    ب) امکان ZOOM عکس های JPEG با USB دستگاه
    ج) امکان نمایش SLOW MOTION (نمایش آهسته فیلم) با USB دستگاه
    د) خروجی 5.1 که ظاهرا" فقط PHILIPS داره آیا تفکیک شده است یعنی پشت دستگاه 6 عدد خروجی مجزا وجود دارد.
    از همه بی نهایت سپاسگزارم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه دوستان

از مطالب فرومها واقعا استفاده کردم، اما سوالی دارم که دقیق جای مطرح کردنشو پیدا نکردم

من مدتیه که به دنبال یک ضبط صوت با تفکیک صدای خوب و قدرت بالا هستم، اما ضبط های موجود در بازار انقدر ساب و اسپیکرهای بزرگ و تعداد بالا دارند که از هیچکدوم خوشم نیامد

دیروز مارک مارشال رو دیدم که ساب هاش به تنهایی پخش هم بودند و میشد دوتا ساب ایستاده و تر و تمیز خرید و به جای پلیر هم ازش استفاده کرد.. اما توی تست صدا احساس کردم تفکیک بالایی نداره و یک جورایی فقط صدای بلند داره

کسی میتونه راهنمایی کنه که چی بگیرم که هم کیفیت صداش بالا باشه و هم جوابگوی مهمونی ها باشه - ضمن اینکه ساب یا اسپیکرهاش زیاد نباشند، مثل مارشال باشن !! ههه

ما یک پخش پایونیر داریم که برای تماشای فیلم استفاده میکنیم.. اگر ساب های مارشال رو بهش متصل کنم چطوره؟؟ جواب میده؟
    سلام عزیز... شما اگه سوالت رو تو بخش سینمای خانگی مطرح کنی احتمالا دوستان اونجا می تونن به خوبی راهنماییت کنن.

کد:
    چه دستگاهی این مشخصات رو در حال حاضر داره؟

به خصوص: توانایی پخش فیلم های دایویکس از روی فلش و قراردادن سابتایتل های .srt و idx از روی فلش به فیلم

من دنبال پاناسونیک می گردم، مدلی در پاناسونیک هست که همه این مشخصات رو داشته باشه؟
    والا همین چند مدلی که از فیلیپس، پایونیر و سونی تو همین صفحه معرفی شده امکانات خوبی دارند اما در مورد قرار دادن زیر نویس تو فلش باید خوتد مطئمن بشی.

سلام به همه
    من برای خرید DVD Player واقعا" گیج شدم. خیلی هم ناشی نیستم تا حالا چند مدل SONY رو البته بدون USB داشتم و سینمای خانگی Macrolab هم دارم اما با خوندن این مطالب بین سه مدل زیر گیر کردم:
    1- SONY DVP-NS728
    2- PIONEER DV-420V-K
    3-PHILIPS 3588
    برای من برند مهم نیست امکانات مهمه و متاسفانه فروشنده ها اطلاعات زیادی ندارند.
    لطفا" دوستان راهنمایی کنید.
    هر سه مدلی که انتخاب کردی مدل های خوبی هستند و دوستان زیادی همین جا این دستگاه ها رو خریداری کردن و راضی بودند...دیگه خودت باید تصمیم بگیری کدوم برند رو دوست داری و با توجه به تفاوت های جزئی که دارند کدوم بیشتر با کارت میاد.

باز هم سلام
    1- SONY 728
    2-PIONEER 420
    3- PHILIPS 3588
    د) خروجی 5.1 که ظاهرا" فقط PHILIPS داره آیا تفکیک شده است یعنی پشت دستگاه 6 عدد خروجی مجزا وجود دارد.
    من خودم چند وقت پیش دی وی دی پلیرم خراب شد یه دستگاه فیلیپس مدل 5996 رو خریدم که تو این مدت ازش راضیم و مشکلی هم باهاش ندارم (برند فیلیپس پیشنهاد میشه! علاقه شخصی)
    اینطور که من مشخصات دستگاه رو چک کردم 3588 خروجی آنالوگ پنج یک داره نوشته : Analog audio Multi-channel out
    لینک مشخصات فیلیپس : خودت هم چک کن
    کد:
    الف : معمولا دی وی دی پلیرها MP4 نمایش نمی دهند
    ب : این یکی رو اکثر دستگاه ها دارند! یه امکان پیش پا افتاده هستش
    ج : بستگی به دستگاهت داره ولی از روی دیسک معمولا انجام می دن
    د : بالا جواب داده شده

یه کابل HDMI رایگان هم رو این دستگاه 3588 هستش تا اونجا یادمه
    Last edited by sound.vision; 23-02-2011 at 23:12.

15. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

باز هم سلام
    1- SONY 728
    2-PIONEER 420
    3- PHILIPS 3588
    درود دوست عزیز

من چندی پیش مدل 3588 فیلیپس رو گرفتم و ازش راضی هستم
    کارایی و منوی ساده ای داره، هر چی رو، که در USB باشه، که بتونه پخش کنه بدون نیاز به تغییر حالت پخش میکنه
    یعنی لازم نیست حالت پخش رو مثلا بذاری رو عکس تا عکس هاتو از dvd یا USB نشون بده در این حالت دسترسی به فیلم ها و MP3 هات نداری، این مشکل در سونی 728 موجوده
    ولی 3588 فیلیپس MP4 رو پخش نمی کنه، هر WMV رو هم پخش نمی کنه ولی در مورد DivX خیلی خوب جواب میده حتی DivX Ultra رو هم ساپورت می کنه
    امکان زوم رو داره هم فیلم، هم عکس،
    کلا امکاناتش برای DVD یا USB فرقی نمی کنه اگه کاری رو انجام میده USB یا DVD نداره
    زیر نویس فارسی رو برای فیلم نتونستم فعال کنم نمی دونم شاید نشه، حتی کد دستی هم دادم که persian رو قبول کنه ولی بازم زیر نویس فارسی رو در دستگاه نشون نمی ده!
    امکان صحنه آهسته رو هم داره 1/2 و 1/4 و 1/8 و 1/16 ولی صدا نداره.
    خروجی 5:1 صوتی رو داره

موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •