تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 295 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 2949

نام تاپيک: مشورت و راهنمایی در مورد خرید dvd player و Bluray player

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من رفتم يه 420 پايونير خريدم ( از 610 جديدتره) اما يه اشكالي كه داره اينه كه بالا و پايين تصوير رو ميزنه ( تلويزيون من lcd lh70 lg هست ) البته با dvd player قبليم كه lg بود همچين مشكلي نداشتم (يك فيلم هم رو هر دو امتحان كردم ) كسي نميدونه ايراد از كجاست ؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

من رفتم يه 420 پايونير خريدم ( از 610 جديدتره) اما يه اشكالي كه داره اينه كه بالا و پايين تصوير رو ميزنه ( تلويزيون من lcd lh70 lg هست ) البته با dvd player قبليم كه lg بود همچين مشكلي نداشتم (يك فيلم هم رو هر دو امتحان كردم ) كسي نميدونه ايراد از كجاست ؟
    Pan & Scan فعاله ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اصلا همچين گزينه اي نداره دوست عزيز

يك منو محدود ، من اين 100 صفحه رو خوندم تا يك dvd player خوب بخرم نميدونم اين چيش خوبه همون lg خودم بهتر بود اون دوستاني كه ميگفتند فقط پايونير كاش بيان از محاسن اين 420 بگن تا دونه دونه اون رو با يه lg ارزون قيمت 60 توماني مقايسه كنم ، يك نفر اول تاپيك گفته پايونير، فيليپس همه اومدن اونو تائيد كردند ، آخه اين دستگاه يه دكمه A_B معمولي رو نداره بايد از منو بري ، هر Usb كه بهش نميخوره رو ال جي كه دارم همه چي ميخوره ، واسه نگاه كردن Root بعضي Cd ها بايد حتما دكمه TOP رو بزني ، اسكن ضعيف هنگام loading ديسك و .... من نميدونم چرا اينجا يكي نيومده يه مقايسه بين ال جي ، سامسونگ ، سوني ، دنون و... بگذاره و بگه به اين دليل و اين دليل اين دو دستگاه خوبه (3360،420) فقط صرف يك ليست از مشخصات دستگاه براي راهنمايي سايريني چون من كه اعتماد ميكنه به اين نوشته ها و ميره اين دستگاه رو ميخره بنظرم يه فاجعه هست، (من 3360 رو نخريدم نميدونم روي صحبتم با 420 هست) ، دوستاني هم كه نظر منو ميخوان بعنوان كسي كه يه 420 خريده ، اين دستگاه اصلا User Friendly نيست و خيلي معايب ديگه داره ، راجع به تك تكشون حاضرم صحبت كنم.

اين ارسال هاي منهم كه يگ روز بعد تائيد ميشه !! لطفا اين محدوديت رو برداريد.

4. 5 کاربر از phipo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

يك منو محدود ، من اين 100 صفحه رو خوندم تا يك dvd player خوب بخرم نميدونم اين چيش خوبه همون lg خودم بهتر بود اون دوستاني كه ميگفتند فقط پايونير كاش بيان از محاسن اين 420 بگن تا دونه دونه اون رو با يه lg ارزون قيمت 60 توماني مقايسه كنم ، يك نفر اول تاپيك گفته پايونير، فيليپس همه اومدن اونو تائيد كردند ، آخه اين دستگاه يه دكمه A_B معمولي رو نداره بايد از منو بري ، هر Usb كه بهش نميخوره رو ال جي كه دارم همه چي ميخوره ، واسه نگاه كردن Root بعضي Cd ها بايد حتما دكمه TOP رو بزني ، اسكن ضعيف هنگام loading ديسك و .... من نميدونم چرا اينجا يكي نيومده يه مقايسه بين ال جي ، سامسونگ ، سوني ، دنون و... بگذاره و بگه به اين دليل و اين دليل اين دو دستگاه خوبه (3360،420) فقط صرف يك ليست از مشخصات دستگاه براي راهنمايي سايريني چون من كه اعتماد ميكنه به اين نوشته ها و ميره اين دستگاه رو ميخره بنظرم يه فاجعه هست، (من 3360 رو نخريدم نميدونم روي صحبتم با 420 هست) ، دوستاني هم كه نظر منو ميخوان بعنوان كسي كه يه 420 خريده ، اين دستگاه اصلا User Friendly نيست و خيلي معايب ديگه داره ، راجع به تك تكشون حاضرم صحبت كنم.

6. 2 کاربر از phipo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

به نظر من شما صبر میکردید تا مدلهای جدید بلوری پلیر مثل bdp7300 فیلیپس وارد بازار شوند و یا بلوری پلیر bd370 ال جی را تهیه میکردید بهتر بود تا دی وی دی پلیر بخرید....

این که آدم الان یه دی وی دی پلیر داره بعد بخواد عوضش کنه و باز بره دی وی دی پلیر بخره کار اشتباهی هست.........

البته نظر شخصی منه............
    Last edited by bzt; 23-02-2010 at 16:02.

8. 3 کاربر از bzt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ویرایش نوشته

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

حق باشماست. البته من پایونیر رو تست نکردم و من نظرم روی فیلیپس هست ، ولی شما انتظاراتت از پلیر بالاهست.اینجور مقایسه ای که شما میکنی درست نیست وگرنه یک پلیر 50 تومنی چینی که اسم برندش هم معروف نیست ممکنه این امکاناتی رو که مدنظر داری داشته باشه ولی مطمئننا کیفیت تصویر و قطعاتشون قابل قیاس نیست. هیچ پلیری کامل نیست و همشون نقص دارند ولی در مجموع فیلیپس از بقیه بهتره...و این رو هم مدنظر داشته باشید که DVD-Player های برندهای مشهور معمولا تفاوت فاحش ندارند...

11. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام به همگی .

دوست من میخواد یه DVD Player بخره و تا حداکثر 100 الی 130 هم میتونه هزینه کنه .

لطف کنین بهترین DVD Player تو این رنج قیمت معرفی کنید .

هر برندی باشه اشکال نداره . سامسونگ میدونم ولی بازهم قیمت بازار دستم نیست و لطف کنید معرفی کنین .

در ضمن خروجی و ورودی HDMI داشته باشه .

مخلصیم .

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    من خودم از كساني هستم كه نزديك به يكسال هر ماه به ال جي زنگ ميزنم بابت بلوري پلير LG BD390 - LG BD590 كه توي دنيا وارد شده ولي هنوز توي ايران نيومده.
    نميخوام در مورد تكنولوژي بلوري حرف بزنم چون اطلاعات من هم در محدوده اطلاعات ويكي پديا هستش.
    ولي از دوستان تقاضا ميكنم به هيچ وجهي پولشون رو دور نريزن چون تكنولوژي بلوري خيلي عاليتره در ضمن بلوري مثل ال جي كه من با 10 برند مختلف از سازنده هاي ديگه بررسي و مقايسه كردم و نتايج چندين سايت معتبر رو ديدم جز اولين برندها بود توي رتبه دوم و سوم نشسته بود.
    خاطر نشان كنم كه خودم يك KR 7400KSDV دارم و ديشب دو تا فيلم 2012 و Transformers 2 رو با برنامه VSO كه بصورت يك فايل MKV از بلوري ريپ شده بود درست كردم و متدسفانه به دليل درست نبودن استاندارد DVD درست نشون نميداد پرش داشت و صداش با سرعت 2 رد ميشد در ضمن دستگاه كند عمل ميكرد يك Sony هم دارم كه روش تست نكردم
    حرف آخر اينكه
    فقط صبر كنيد قيمت بلوري پائين بياد بعد بلوري بخرين
    چون ديگه دنيا به سمت Full HD‌ و بلوري داره پيش ميره پس بهتره به روز باشين
    موفق باشين

14. 2 کاربر از amir3852 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز outpost's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ولي از دوستان تقاضا ميكنم به هيچ وجهي پولشون رو دور نريزن چون تكنولوژي بلوري خيلي عاليتره در ضمن بلوري
    الان موقع خريد بلوري نيست !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •