تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: این انجمن چطور است؟؟؟

راي دهنده
23. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی

13 56.52%
  • متوسط

6 26.09%
  • ضعیف

4 17.39%
صفحه 5 از 19 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 184

نام تاپيک: برق

پروفشنال ميلاد پوررجب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    daneshju.ir

پيش فرض

خب براي امروز ديگه بسه فكر كنم روي همين ها يك 2-3 روزي كار كنيد فقط دوستان عزيز يك بار ديگر مي گويم اين بخش متعلق به همهي برقي ها و الكترو نيكي هاست خواهش ميكنم من را تنها نگذاريد و بخش خودتان را كامل كنيد

به اميد ديدار به زودي

Banned 4Ever baba barghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من هم به نوبه ي خودم يه چيزي مي گم
    هر كسي مدارهاي سيم كشي ساختمان و علائم اختصاري رو بخواد بگه چه مداري و چه نقشه اي رو مي خوام تا براش به صورت عكس بزارم
    در ضمن ميلاد جان گل كاشتي دمت گرم اي ول

ممنون
    باي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط milad-poorrajab
    مرتضي عزيز من خيلي موافقم دارم روي آموزش اين نرم افزار هم كار مي كنم اگه شما بذاريش كه خيلي عاليه منم كمكت مي كنم
    چشم میلاد جان شروع میکنم.

فقط چون فایل آماده یا متن نوشته شده ای ندارم مجبورم خودم تایپ کنم و بفرستم. بنابراین مثل شما نمیتونم یه شبه این تاپیک رو پست بارون کنم !!! ولی خوشم اومد. دیشب دو صفحه بود ولی امروز یه دفعه شد 5 صفحه. دمت گرم. عالی بود.

سعی میکنم هر چه زودتر آموزش رو آماده کنم. از کمکهای شما هم حتما استفاده میکنم. ممنون.

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    daneshju.ir

پيش فرض

متشكرم
    مرتضي جان من يك سي دي آموزش pspiceدارم كه به صورت power-pointهست ولي راستش من وقت تبديل اون به htmlرو ندارم اگر شما همكاري كني ممنون ميشم
    ادرستو برام بفرست تا سي دي رو برات بفرستم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط milad-poorrajab
    متشكرم
    مرتضي جان من يك سي دي آموزش pspiceدارم كه به صورت power-pointهست ولي راستش من وقت تبديل اون به htmlرو ندارم اگر شما همكاري كني ممنون ميشم
    ادرستو برام بفرست تا سي دي رو برات بفرستم

ممنونم. من یه سی دی آموزشی دارم ولی به صورت فیلم. البته قصدم پیاده کردن تمام اون نیست. من تصمیم داشتم اون چیزی که مهمتره و بیشتر به کار میاد رو بنویسم و به صورت متنی در اختیار دوستان بذارم. فقط میمونه عکسها و تصاویر که احتمالا با یکی از دوستان صحبت میکنم که از سایت اون استفاده کنم.

البته تصمیم دیگرم اینه که وقتی یه مبحث به یه جایی رسید تبدیل به پی دی اف کنم و لینکشو اینجا بذارم.

نظرت در مورد این روش چیه؟ البته اون سی دی شما هم صد در صد میتونه به کارم بیاد. مخصوصا اینکه میشه از متن آماده استفاده کرد و توی وقت تایپ متن صرفه جویی میشه. اگه بازم تصمیم داری که سی دی رو برام بفرستی من آدرسمو توی پیغام خصوصی برات بنویسم.
    منتظرم
    Last edited by MortezaPro; 31-12-2005 at 17:40.

پروفشنال soooot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    فعلا توي مردمك چشم شما !

7

ميلاد جان فکر ميکنم يه قانوني توي انجمن ها هست که ميگه فرستادن دو تا پست پشت سر هم ممنوع شما نظري در اين مورد نداري ؟؟؟!!!
    البته فکر نميکنم شما اين قانون رو شکسته باشي چون شما صد تا پست پشت سر هم فرستادي
    از مديران عزيز خواهش ميکنم تمام پستهاي ايشون رو حذف کنن و تمام اونها رو توي همون پست اول بيارن
    ما که از خطوط ديال آپ استفاده ميکنيم چه گناهي کرديم که توي يک صفحه بايد ده بار آواترا و امضاي ايشون رو ببينيم ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    daneshju.ir

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط soooot
    ميلاد جان فکر ميکنم يه قانوني توي انجمن ها هست که ميگه فرستادن دو تا پست پشت سر هم ممنوع شما نظري در اين مورد نداري ؟؟؟!!!
    البته فکر نميکنم شما اين قانون رو شکسته باشي چون شما صد تا پست پشت سر هم فرستادي
    از مديران عزيز خواهش ميکنم تمام پستهاي ايشون رو حذف کنن و تمام اونها رو توي همون پست اول بيارن
    ما که از خطوط ديال آپ استفاده ميکنيم چه گناهي کرديم که توي يک صفحه بايد ده بار آواترا و امضاي ايشون رو ببينيم ؟
    جناب آقاي سوت موضوعاتي كه من دادم متفاوته و نمي شد همه رو يه جا داد
    بعد هم از همه دوستان ممنونم كه اين تاپيك رو بعد از يك هفته كه من نبودم تنها گذاشتن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •