تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: کوچ از Xp به ویستا >> آیا تایید میکنید ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

به نظر من استفاده همزمان از ویستا و ایکس پی بهترین کاره ممکنه.
    البته اگه سیستم خوبی داشته باشین.
    سعی کنیدویستا رو روی درایو سی نصب کنید.
    ویستا روی سی یا دی؟؟!

ویستا باید تو d نصب بشه اکس پی هم تو c

داره خودمونی میشه h.ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در صورت نصب ویستا روی سی و ایکس پی روی دی در هنگام تعویض ایکس پی (که زودتر خراب میشه) ویستا بالا نمی آد حتی با برنامه بوت لودر (شما مجبوری دی وی دی بوت رو بذاری و ریکاوری کنی اون وقت ویندوز ویستات بالا می آد، بدون هیچ تغییری، برنامه هاو ... که قبلا نصب بوده هم درست کار میکنن.)
    اما اگه ویستا رو روی سی نصب کنی و ایکس پی رو روی دی، وقتی ایکس پی خراب شد به راحتی اون رو پاک کرده و دوباره نصب میکنی بدون اینکه ویستات خراب بشه و مجبور شی کارهای بالا رو بکنی.

ویستا باید روی c نصب بشه و ایکس پی روی d.
    Last edited by h.ekhraji; 26-09-2008 at 15:33.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

در صورت نصب ویستا روی سی و ایکس پی روی دی در هنگام تعویض ایکس پی (که زودتر خراب میشه) ویستا بالا نمی آد حتی با برنامه بوت لودر (شما مجبوری دی وی دی بوت رو بذاری و ریکاوری کنی اون وقت ویندوز ویستات بالا می آد، بدون هیچ تغییری، برنامه هاو ... که قبلا نصب بوده هم درست کار میکنن.)
    اما اگه ویستا رو روی سی نصب کنی و ایکس پی رو روی دی، وقتی ایکس پی خراب شد به راحتی اون رو پاک کرده و دوباره نصب میکنی بدون اینکه ویستات خراب بشه و مجبور شی کارهای بالا رو بکنی.

اونوقت موقتا بايد با اکس پي خدا حافظي کنه

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

همونطور که h.ekhraji عزیز گفت بیشتر توصیه میشه ویستا روی درایو اول شما نصب بشه مخصوصا برای کسانی که از چند ویندوز استفاده میکنند....
    موفق باشی.

5. این کاربر از ORIGINAL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام
    من ویستا رو تو نمایشگاه فتاوری اطلاعاتی که برگزار شد خریدم
    اولش خیلی شاد بودم و با اینکه سیستمم ویستا ادیشن نبود ویستا رو روش نصب کردم.
    بیچارم کرد ، هی بلو اسکرین میداد و ریست میکرد.مودمم رو هم نمیشناخت .
    رفتم یه سیستم ویستا ادیشن جم کردم (حدود یه 5 -6 ماه پیش) سیتمم بدم نیست .
    از اون موقع هر چی سعی کردم از xp کوچ کنم به ویستا نشد.
    ویستا انقد ناسازگاره که روانیم کرد.
    حتی فوتوشاپ سی اس 3 هم روش نسب نشد( ولی سی اس 2 شد)
    مایاهم خاسسم بریزم ، ریخت ولی بعد چند بار دیگه اجرا نشد( مایای 2008.روش نوشته بود ویستا ادیشت) .
    خیلی هم سرعتو میاره پایین. ویستا میریزی باید درایو ویندوزت حد اقل دیگه 40 گیگو باشه، یه گیگ از رمتم اشغال میشه ، یعنی برنکه کارت گیر نکنه رمت حد اقل باید 4 باشه( بره من 2 هست ولی موقعی که میخام با فتو شاپ کار سنگین کنم نمیشه ، ولی با ایکس پی میشه)
    به نظر من اگه خوشگلی ویندوزو میخای ویستا و ایکس پی رو با هم بریز، اگه نه ویندوزی که عصاب خورد نکنه فقط xp sp3
    فوروشگاه خود سایتم داره. مطمینم هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

عجب !چه جالب! باااااااااابو!
    یکی از مشکلاتی که من با ویستا داشتم همین بود
    ایول بابا نکته ی جالبی بود.
    مرسی
    فقط یچی: ویستا موقع برنامه نویسی با C مشکل ایجاد نمیکنه؟
    با زبونای دیگه چتور؟
    آخه من شنیدم موقع برنامه نویسی باید تو ویندوزی باشیم که تو درایو سی هست.
    Last edited by neghaab; 12-10-2008 at 11:23.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته ویستا خیلی بهتر از Xp هست اصلا مقایسه این دو سیستم عامل از نظر من اشتباه , ویستا کجا Xp کجا هیچ ربطی به هم ندارن . خیلی از مشکلات که دوستان میگن آنچنان مربوط به ویستا نیست خیلیاشم هم مشکل از سیستم خودشونه مثلا نصب نشدن CS3 خوب بدون شک مشکل ربطی به ویستا نداره چون خیلیا دارن استفاده میکنن ازش تو ویستا مثل خودمم یا پیدا نکردن مودم بدلیل اینه که مودمتون بدردنخوره و چیپستش برای زمان ناصر الدین شاه و BlueScreen بدون شک مشکل از کامپیوترتونه و ... من خودم به شخصه که اصلا دیگه الان نمیتونم با XP کار کنم خیلی مزخرفه .
    Last edited by milky way; 12-10-2008 at 11:41.

9. این کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

فقط یچی: ویستا موقع برنامه نویسی با C مشکل ایجاد نمیکنه؟
    با زبونای دیگه چتور؟
    آخه من شنیدم موقع برنامه نویسی باید تو ویندوزی باشیم که تو درایو سی هست.
    تا حالا که با زبان های برنامه نویسی مشکلی نداشته....

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    من ویستا رو تو نمایشگاه فتاوری اطلاعاتی که برگزار شد خریدم
    اولش خیلی شاد بودم و با اینکه سیستمم ویستا ادیشن نبود ویستا رو روش نصب کردم.
    بیچارم کرد ، هی بلو اسکرین میداد و ریست میکرد.مودمم رو هم نمیشناخت .
    رفتم یه سیستم ویستا ادیشن جم کردم (حدود یه 5 -6 ماه پیش) سیتمم بدم نیست .
    از اون موقع هر چی سعی کردم از xp کوچ کنم به ویستا نشد.
    ویستا انقد ناسازگاره که روانیم کرد.
    حتی فوتوشاپ سی اس 3 هم روش نسب نشد( ولی سی اس 2 شد)
    مایاهم خاسسم بریزم ، ریخت ولی بعد چند بار دیگه اجرا نشد( مایای 2008.روش نوشته بود ویستا ادیشت) .
    خیلی هم سرعتو میاره پایین. ویستا میریزی باید درایو ویندوزت حد اقل دیگه 40 گیگو باشه، یه گیگ از رمتم اشغال میشه ، یعنی برنکه کارت گیر نکنه رمت حد اقل باید 4 باشه( بره من 2 هست ولی موقعی که میخام با فتو شاپ کار سنگین کنم نمیشه ، ولی با ایکس پی میشه)
    به نظر من اگه خوشگلی ویندوزو میخای ویستا و ایکس پی رو با هم بریز، اگه نه ویندوزی که عصاب خورد نکنه فقط xp sp3
    فوروشگاه خود سایتم داره. مطمینم هست.
    سلام
    شما معلوم نیست از چه نسخه ای از ویستا استفاده کردید که این مشکل ها رو پیدا کردید....
    Photoshop CS3 و Maya 2008 هر دو بدون مشکل در ویستا اجرا میشن...
    در ضمن درایو ویندوز پیشنهاد میشه که 40 'گیگ باشه نه این که 40 گیگ حتما باید بشه از درایوی در حد 20 , 25 گیگ هم بدون هیچ مشکلی میشه استفاده کرد و مقدار حداقل درایو باید 15G باشه...و باز هم رم 4 گیگ لازم نیست که حتما باشه همونطور که خیلی ها از رم حتی 512 استفاده میکنند ولی مشکلی ندارند حالا شما اگر کار گرافیکی میکنید رم 2 گیگ تا 4 به تناسب سطح کار شما توصیه میشه.
    موفق باشید.
    Last edited by ORIGINAL; 12-10-2008 at 15:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

سلام
    شما معلوم نیست از چه نسخه ای از ویستا استفاده کردید که این مشکل ها رو پیدا کردید....
    Photoshop CS3 و Maya 2008 هر دو بدون مشکل در ویستا اجرا میشن...
    در ضمن درایو ویندوز پیشنهاد میشه که 40 'گیگ باشه نه این که 40 گیگ حتما باید بشه از درایوی در حد 20 , 25 گیگ هم بدون هیچ مشکلی میشه استفاده کرد و مقدار حداقل درایو باید 15G باشه...و باز هم رم 4 گیگ لازم نیست که حتما باشه همونطور که خیلی ها از رم حتی 512 استفاده میکنند ولی مشکلی ندارند حالا شما اگر کار گرافیکی میکنید رم 2 گیگ تا 4 به تناسب سطح کار شما توصیه میشه.
    موفق باشید.
    سلام
    من فقط نظرمو گفتم.
    احتمال اینکه اشتباه بگمم هست پس " لطفا ناراحت نشوید"
    1.از ویستا ultimate استفاده کردم(فول ورژن)
    2.من خودم رو هارد قبلیم درایور جفت ویندوزام 20 گیگ بود ، ایکس پیم 10 گیگ خالی داشت ، ولی ویستام کمتر از 2 گیگ ( ینی تغریبا هیچی) .برنامه های رو جفت ویندوزامم یکی بود،برنامه ی اضافه هم رو هیچ کودوم ویندوزام نداشتم، میدونی چرا؟
    برنکه طیق گفته ی ماکروسافت که خود شمام گفتی برای نصب ویندوز حد اقل 15 گیگ هارد نیازه ، ولی شما تو ویندوزت برنامه نمی خوای بریزی؟
    قبول دارم 40 شاید زیادباشه. شاید 30 هم جواب بده. (که شما هم بتونی برنامه های بروزو بریزی هم بتونی با خیال راحت کار گرافیکی کنی) ولی چیزی که هست ماکروسافت 40 رو پیشنهاد کرده.
    بره رم هم من الان رمم 2 هست. ولی موقعی که ویستا میاد بالا 1 گیگش همیشه پره( 1 گیگ رم خالی بعضی وقتا تو فتو شاپ کم میاد. تو بازی ها هم همینطور).
    درسته MINIMUM SUPPORTED SYSTEM REQUIREMENTSتوسط ماکروسافت همیناییه که شما گفتی (که بره نصب شدن یا نشدن ویندوزه)ولی شما اگه SYSTEM REQUIREMENTS رو از پشت دی وی دیت بخونی میبینی که زده
    Processor : 1
    Memory:1
    Harddisk:40 GB with at least 15 GB of avaailable space
    GPU:support for DirectX 9 Graphics
    شمام موفق باشین .
    Last edited by neghaab; 14-10-2008 at 18:42. دليل: ناقص بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •