تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: هارد خوب زیر 75 تومان ساتا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

13

سری f1 سامسونگ در بازار موجوده؟ قیمت 500 چنده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهترین هارد 500 گیگ موجود در بازار (از نظر سرعتی) سیگیت هست 7200.11 و بعدشم سامسونگ f1 و ماکستور البته با توجه به اینکه نمیدونم چرا شرکت های وارد کننده هاردهای وسترن از وارد کردن هاردهای عالی و سریع وسترن دیجیتال خودداری میکنند نمونش مدل 640 گیگی هست یا سریه جدید BalckCaviar یا RE3 که واقعا بهترین هستن هر کدمشون ولی این هاردها رو فعلا در بازار وارد نکردن دلیلش برای من مشخص نیست شاید بخاطر قیمتهایه خیلی مناسبشونه که رویه هاردهای دیگه ممکنه تاثیر منفی بزاره . امیدوارم حداقل سری BlackCaviar رو وارد ککن تا همه بتونن یه هارد عالی بگیرن . من خودم دیروز رفته بودم پایتخت یه هارد 500 بخرم متاسفانه فقط ماکستور یافت میشد حالا ممکنه بخاطر آخر هفته بوده باشه جالبه وقتی به اکثر فروشنده ها هم میگی سیگیت میخوام میگن سیگیت و ماکستور یکیه و هرهر میخندن , ببینید چقدر سطح فهم فروشنده ها بازار پایینه فکر میکنن چون سیگیت ماکستور رو خریده پس همه هارداشون یکیه .
    Last edited by milky way; 24-10-2008 at 13:53.

3. 3 کاربر از milky way بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jaber1361's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

پيش فرض

بهترین هارد 500 گیگ موجود در بازار (از نظر سرعتی) سیگیت هست 7200.11 و بعدشم سامسونگ f1 و ماکستور البته با توجه به اینکه نمیدونم چرا شرکت های وارد کننده هاردهای وسترن از وارد کردن هاردهای عالی و سریع وسترن دیجیتال خودداری میکنند نمونش مدل 640 گیگی هست یا سریه جدید BalckCaviar یا RE3 که واقعا بهترین هستن هر کدمشون ولی این هاردها رو فعلا در بازار وارد نکردن دلیلش برای من مشخص نیست شاید بخاطر قیمتهایه خیلی مناسبشونه که رویه هاردهای دیگه ممکنه تاثیر منفی بزاره . امیدوارم حداقل سری BlackCaviar رو وارد ککن تا همه بتونن یه هارد عالی بگیرن . من خودم دیروز رفته بودم پایتخت یه هارد 500 بخرم متاسفانه فقط ماکستور یافت میشد حالا ممکنه بخاطر آخر هفته بوده باشه جالبه وقتی به اکثر فروشنده ها هم میگی سیگیت میخوام میگن سیگیت و ماکستور یکیه و هرهر میخندن , ببینید چقدر سطح فهم فروشنده ها بازار پایینه فکر میکنن چون سیگیت ماکستور رو خریده پس همه هارداشون یکیه .
    آره سری های جدید مکستور و سگیت یکیه !!!
    چون شرکت سگیت هارد ها رو با نام مکستور هم تولید می کنه که اول سریای اونا MAXTOR STM هست یعنی هارد مکستور تولید شده توست شرکت سگیت نمونش هم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از jaber1361 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آره سری های جدید مکستور و سگیت یکیه !!!
    چون شرکت سگیت هارد ها رو با نام مکستور هم تولید می کنه که اول سریای اونا MAXTOR STM هست یعنی هارد مکستور تولید شده توست شرکت سگیت نمونش هم
    کد:
    حداقل در سری هایی که الان در بازار هست کاملا متفاوت هستن بدون شک , ولی اینکه بگیم سیگیت همون ماکستور هست خیلی حرف اشتباهیه چون نیست حقیقتا آزمایش ها نشون میده که مثلا در مدل های نسبتا برابر اصلا هیچ شباهتی این دو هارد بهم ندارن .

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

پيش فرض

حداقل در سری هایی که الان در بازار هست کاملا متفاوت هستن بدون شک , ولی اینکه بگیم سیگیت همون ماکستور هست خیلی حرف اشتباهیه چون نیست حقیقتا آزمایش ها نشون میده که مثلا در مدل های نسبتا برابر اصلا هیچ شباهتی این دو هارد بهم ندارن .
    طبق گفته یکی از دوستان( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) انبار قطعات مکستور و سگیت یکی شده و هر دو توسط سگیت تولید میشه .
    کد:
    البته نظر من اینه که اگه هردو یکجا تولید میشه , محصولات با نام سگیت رو درجه یک و محصولات با نام مکستور رو درجه 2 تولید می کنن ولی سرعت و کیفیت مکستور هم خوب شده . به پای سگیت نمی رسه ولی در سرعت از سامسونگ و هیتاچی بهتره (کیفیت هم بعدا معلوم میشه )
    البته یه نکته ای بگم که روی هارد مکستور نوشته بود مدل 7200.11 !!!
    Last edited by jaber1361; 27-10-2008 at 12:37.

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

پيش فرض

اینم مقایسه سرعت دوتا هارد 500 با 32 مگ بافر

مکستور

سگیت

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلا قم

پيش فرض

اینم مقایسه سرعت دوتا هارد 500 با 32 مگ بافر

مکستور

سگیت

کسی این دوتا هارد رو تست نکرده ؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •