تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام بهتر است ؟ N82 يا G810

راي دهنده
65. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • N82

35 53.85%
  • G810

30 46.15%
صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 77

نام تاپيک: SAMSUNG G810 or Nokia N82

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

همیچن میگین 139 گرم انگار میخواین 5 کیلو گوشی بلند کنید . مردم این روزا لپ تاپ 3 و 4 کیلو حمل میکنن . نوکیا الان گوشی زده 220 گرم که مدلش ئی 90 خیلی هم فروش کرد . کسی نگفت چرا اینقدر وزنش بالاست . این گوشی از بدنه مرغوب و فلز استفاده شده تا وقتی افتاد زمین نشکنه یا مثل نوکیا و سونی 40 تیکه نشه و دوباره سر همش کنی .

درسته که فیلم برداری ان 82 بهتره ولی توی عکس برداری اصلا نمیتونه رقابت کنه .
    فلاش زنون جی 810 هیچ مشکلی نداره
    100 دفعه گفتم دوباره هم میگم . کیفیت تصویر این گوشی هیچ فرقی با ان 95 نداره
    صدای این گوشی با برنامه کورپلیر خیلی بلند میشه در حد گوشیای چینی
    این یکی رو اصلا نمیتونم قبول کنم : ان 82 کجاش خودسته ؟ جی 810 رو اصلا دستت گرفتی ببینی چه عظمتی داره ؟
    من برنامه گارمین و اسمارت کام رو نصب کردم برای جی پی اس در عرض 20 ثانیه به ماهواره وصل میشه که شنیدم ان 82 5 دقیقه طول میکشه .
    سلام
    دوست عزیز کی گفته ان 82 توی عکس کم میاره.
    اینو همه می دونن که امکانات دوربین جی 810 بالاتره ولی دلیل بر این نیست که کیفیتش بهتر از ان 82 باشه.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

تا اونجائي كه من ميدونم دوربين N82‌قبل از ورود G810‌ به بازار مقام بهترين كمرافون رو داشت .

بعد ورود G810 بهترين كمرافون سال 2009/2008 دوربين G810 شد !‌

مخلصيم .

3. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز prince72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

اقایون سامسونگی خواهشن دیگه خودتونو رو دوربیناتون خسته نکنید تو اون تاپیک که مقایسه ی بین المللی و قانونی بهترین 5 مگایی های دنیا رو گذاشته بو دیدیم که شاخ سامسونگ (اومینیا) سر تعظیم به ان82 فرود اورد و ان82 با افتخار اول شد پس دیگه نخواید بگید دوربین هر سامسونگی از 82 بهتره..............

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

دوست عزیز یه مقداری اطلاعاتت رو زیاد کن !!
    البته با اجازه ی آقا امیر
    امنیا اصلآ کمرا فون نیست !! یه بیزینس فون همراه با وینوز موبایل و قابلیت های بالای مولتی مدیا هست !! و اصلآ روی دوربینش آنچنان که روی کمرا فونها کار کردند کار نکردند !!
    من خودم ان 82 دارم !! خیلی وقت هم هست تعصب رو کنار گذاشتم (وگرنه همین ان82 رو هم نمیخریدم)
    شما یه نیگا به آی 8510 سامسونگ یا همین جی810 بنداز کمرا فون رو میفهمی (البته از سامسونگا )
    البته نمیگم ان82 هم بده ! نه ! ن82 هم یه رقیبه سرسخته ! البته هنوز یه ریویوو معتبر از این دوتا گوشی انجام نشده !! ولی ن82 هم یه سری جاها بهتر عمل میکنه (مثالش شب)

6. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اقایون سامسونگی خواهشن دیگه خودتونو رو دوربیناتون خسته نکنید تو اون تاپیک که مقایسه ی بین المللی و قانونی بهترین 5 مگایی های دنیا رو گذاشته بو دیدیم که شاخ سامسونگ (اومینیا) سر تعظیم به ان82 فرود اورد و ان82 با افتخار اول شد پس دیگه نخواید بگید دوربین هر سامسونگی از 82 بهتره..............
    اولن دوست من اون گوشی ها چند تا از بهترین 5مگاها بودند نه همشون
    بعدشم شاخ سامسونگ تو دوربین امنیا نیستش و g810 و i8510 هستش و جی810 هم بهترین کمرا فون سال شد و بالاتر از ان82 و کلا هر 5مگا پیکسلی این جایزه گرفت
    بعدشم شما اگه عکس های جی810 تو کلوپش ببینی مطمئنم که نظرت در رابطه با دوربین های سامسونگ عوض میشه

8. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

مگه ای 8510 .8مگایی نیست اگه هست چرا با 82 مقایسش میکنید تازه مگه من 810 ندیدم؟؟؟؟؟؟
    عکساشم رو دیدیم عموم هم تو امریکا 10.20 تا عکس واسم فرستاده با این گوشی.....
    کیفیتش از ان82 اصلا بهتر نیست که اگه دقتی بشه بدتر هم میتونه باشه هست......
    تازه چی کار به کلوپش دارید دوستان با یه گوشی 2 مگی هم میشه در شرایط مناسب بهترین عکسا رو گرفت....

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مگه ای 8510 .8مگایی نیست اگه هست چرا با 82 مقایسش میکنید تازه مگه من 810 ندیدم؟؟؟؟؟؟
    عکساشم رو دیدیم عموم هم تو امریکا 10.20 تا عکس واسم فرستاده با این گوشی.....
    کیفیتش از ان82 اصلا بهتر نیست که اگه دقتی بشه بدتر هم میتونه باشه هست......
    تازه چی کار به کلوپش دارید دوستان با یه گوشی 2 مگی هم میشه در شرایط مناسب بهترین عکسا رو گرفت....
    آی8510 من مثال زدم تا شما بری عکساش ببینی و بعدش اون وقت متوجه میشی که کمرا فون یعنی چی
    دوست عزیز ریویو نویسان و روزنامه نگاران مطرح دنیا بهترین کمرافون جی810 میدونن بعدش شما میای نظر اونا رد می کنی
    متاسفانه شما خیلی روی ان82 تعصب دارید و اصلا نمی خواید قبول کنید که دوربین جی810 از ان820 بهتره

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

تایید !! 100 %
    دوست عزیز متولد چندی؟؟ این 72 سال تولدته ؟؟؟ اگه آره که خاب مشکلی نیست از شما انتظار میره!!

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

قبول بهتره ما که چیزی نمیگیم من فقط به استناد عکسای فرستاده شده از عموم حرف زدم ....
    Last edited by prince72; 18-09-2008 at 19:44.

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من هیچ رویو معتبری ندیدم که عکس هایی که جی 810 انداخته بهتره

اگه دارین لطف کنین و لینک بدین

والا من قبول نمی کنم که جی 810 بهتره (چون داشتن امکانات بیشتر مثل زوم اپتیکال به معنی بهتر بودن نیست)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •