تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: چرا من و خانوادم بعد از خواب ظهر ديوانه ميشيم غير از مادرم.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض چرا من و خانوادم بعد از خواب ظهر ديوانه ميشيم غير از مادرم.

چرا من و خانوادم بعد از خواب ظهر ديوانه ميشيم غير از مادرم
    دليلش چيه؟كلا وقتي ظهر ميخوابيم بعد از ظهرش بيدار ميشم تا 4 يا 5 ساعت بعدش حال روحيمون خيلي خرابه دليلش چي هست؟

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام

حال روحی خراب یعنی چی ؟
    عصبانیت و تندخوئی ؟ ترس ؟ بی حوصلگی ؟ لجبازی ؟ بدبینی و شک ؟ کمبود ؟
    چی باعث میشه این حالت کم بشه یا از بین بره ؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

بدترین قسمت ماجرا اونجاست که پا میشی میبینی کسی خونه نیست هوا هم تاریکه نمیدونی الان امشبه یا فردا صبحه؟ قیامت شده یا که زامبی ها حمله کردن؟!

4. 12 کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

خواب ظهر باید یک مدت مشخصی داشته باشد و اگر بیشتر باشد معمولا بعد از بیداری فرد احساس کرختی ، بیحالی وبی حوصلگی میکند که در افراد با سابقه بیماری های خلقی بیشتر خودنمایی میکند.

6. 6 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

بدترین قسمت ماجرا اونجاست که پا میشی میبینی کسی خونه نیست هوا هم تاریکه نمیدونی الان امشبه یا فردا صبحه؟ قیامت شده یا که زامبی ها حمله کردن؟!
    افرادی که چرخه خواب و بیداریشون بصورت مزمن و طولانی بهم ریخته ممکن از علائم سایکوز و جنون بروز دهند.

افرادی که در روز و خصوصا صبح بیدار میشوند احساس شادی و سرخوشی می کنند، عکس این قضیه برای افرادی اتفاق می افتد که شبها بیدار میشوند. ( مود پایین و دیسفوریک، نداشتن انگیزه و ...)

ما در طول زمان برای کار در روز و خواب در شب سازگاری پیدا کردیم.

8. 3 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما از نام یوزتون مشخصه که حال خوشی ندارید... زندگی مزخرفی داشتید و حس میکنید کلا توی دنیا نباشید خیلی بهتره ...

قصد جسارت ندارم ... خودم هم یکی مثل شمام... سالهاست که وضعیت روحیم داغونه ...

و تا جاییکه حد اقل من میدونم این مشکلات علاج نداره ... چاره ای هم نیست .. کاریش نمیشه کرد... غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟ فقط هرطور خودتون راحت ترین اون بعدازظهرای دلگیرو برای خودتون قابل تحمل کنید یجوری ... نمیدونم مثلا بزنید برید کوه ... چندتا آهنگ جدید دانلود کنید گوش بدین ... دمنوش گیاهی بنوشید ...

برای مشکل خوابتان هم بهترین حرفها رو دوست عزیز laxer گفتند ... خواب نیمروز باید بین 10 تا 30 دقیقه باشه ...

10. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه The Ghost Writer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چرا من و خانوادم بعد از خواب ظهر ديوانه ميشيم غير از مادرم
    دليلش چيه؟كلا وقتي ظهر ميخوابيم بعد از ظهرش بيدار ميشم تا 4 يا 5 ساعت بعدش حال روحيمون خيلي خرابه دليلش چي هست؟
    صبح ها زودتر پاشو، تو ظهر و بعد از ظهر فعالیت داشته باش، خودتو خسته کن و شب زود ساعت 9 بگیر بخواب. وقتی سیستم بدنت با خواب بعدازظهر نمیسازه مجبور نیستی که حتما انجامش بدی!

12. این کاربر از The Ghost Writer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

شما از نام یوزتون مشخصه که حال خوشی ندارید... زندگی مزخرفی داشتید و حس میکنید کلا توی دنیا نباشید خیلی بهتره ...

قصد جسارت ندارم ... خودم هم یکی مثل شمام... سالهاست که وضعیت روحیم داغونه ...

و تا جاییکه حد اقل من میدونم این مشکلات علاج نداره ... چاره ای هم نیست .. کاریش نمیشه کرد... غیر تسلیم و رضا کو چاره ای؟ فقط هرطور خودتون راحت ترین اون بعدازظهرای دلگیرو برای خودتون قابل تحمل کنید یجوری ... نمیدونم مثلا بزنید برید کوه ... چندتا آهنگ جدید دانلود کنید گوش بدین ... دمنوش گیاهی بنوشید ...

برای مشکل خوابتان هم بهترین حرفها رو دوست عزیز laxer گفتند ... خواب نیمروز باید بین 10 تا 30 دقیقه باشه ...

كاملا درست ميگين دوست عزيز بعد از خواب بعد اط ظهر تا يه 3 ساعت بعدش ديونه ميشم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

صبح ها زودتر پاشو، تو ظهر و بعد از ظهر فعالیت داشته باش، خودتو خسته کن و شب زود ساعت 9 بگیر بخواب. وقتی سیستم بدنت با خواب بعدازظهر نمیسازه مجبور نیستی که حتما انجامش بدی!
    بدترين مشكلي كه بعد از خواب ظهر برامون پيش مياد سردرد شديد و حالت تهوع هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

احساس افسردگی و غمگین بودن، واکنش طبیعی بدن به مشکلات و فقدان‌های زندگی است. گاهی این احساس به یک بعد از ظهر جمعه خلاصه می‌شود اما زمانی که این حس چند روز یا چند هفته به درازا بکشد، شما دچار بیماری افسردگی شده‌اید. هرچند دلایل معمول ابتلا به بیماری افسردگی ترکیبی از عوامل ژنتیکی، مشخصات جسمی، شرایط محیطی و روانی افراد است، اما معمول‌ترین عوامل ایجاد افسردگی تغییر سطح هورمون‌ها، عادات ارثی، حوادث و رویدادهای ناگوار زندگی و حتی آسیب‌ها و مشکلات کودکی شناخته شده است. افراد مبتلا به بیماری افسردگی بسته به سن و سال، جنسیت و موقعیت اجتماعی خود علائم و نشانه‌های مختلفی را بروز می‌دهند اما برخی از علائم شایع این بیماری می‌تواند مشکل در تمرکز، یادآوری جزئیات و تصمیم‌گیری، خستگی مداوم و کاهش انرژی، ناامیدی و بدبینی، بی‌خوابی و کم‌خوابی، بی‌قراری و ناآرامی، پرخوری عصبی و یا کاهش ناگهانی اشتها، سردرد، گرفتگی عضلات، مشکلات گوارشی، گریه کردن‌های بی‌دلیل و … باشد.

16. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •