تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 221 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2209

نام تاپيک: آموزش ساخت سرور World of Warcraft

داره خودمونی میشه gomgashte_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    همین نزدیکی ها

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی

ببخشید می خواستم لینک پچ های wow رو از کلاینت (9551) 3.0.9 تا کلاینت 3.1.3 برام بزارین

راستی فراموش کردم کلاینت من enGB هستش

خیلی ممنون
    Last edited by gomgashte_r; 16-07-2009 at 07:19.

داره خودمونی میشه N!CE^M4N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    LoVeR C!tY

پيش فرض

اینم منگوش جدید . امید وارم خوشتون بیاد

MaNGOS ~ AMBER~
    UDB + MaNGOS + ScriptDev2 + Patches
    Compiled by ShivaJiva101

This is a standalone dual server with MaNGOS, Apache, PHP, SQLyog, MySQL, Website ALL PRE-INSTALLED! Plus UDB databases are created & populated & installer will extract dbc, map & vmap files from your client. Also included is AmberGUI a small program I coded to launch and backup your servers & restart them if they terminate or become unresponsive as well as hiding the console windows from the desktop and tools including dependancy files extraction. Just a different flavour of MaNGOS for your consumption & with updates that are released frequently [14-28 days] your always upto date. Enjoy! *burp*

Details...Download is 3~55Mb depending on version.
    Requires Netframework 3.5 SP1 or later. Just run installer and READ the pre-installation notes and then check the \docs folder for ReadMe.rtf and read the revision logs if you want to know whats been fixed.

Latest Full Installation paq - for client v3.1.3
    UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v8030 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Updates - for client v3.1.3
    UDB 0.11.5 CS381 + MaNGOS 0.13.0 v7928-v8035 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Latest Full Installation paq - for client v3.0.9
    UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7748 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7624 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v7372 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Updates - for client v3.0.9
    UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7899-v7928 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.5 CS380 + MaNGOS 0.13.0 v7748-v7899 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7689-v7748 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.5 CS378 + MaNGOS 0.13.0 v7624-v7689 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7579-v7624 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7528-v7579 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS370 + MaNGOS 0.13.0 v7476-v7528 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS369 + MaNGOS 0.13.0 v7372-v7476 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    UDB 0.11.0 CS368 + MaNGOS 0.13.0 v6766-v7372 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

All Releases including older releases that have been downloaded in the last 60 days can be found [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Current Patches: ScriptDev2 & AuctionHouseBot & Jail

Please Note: It is my intention to encourage people to actively assist in the respective projects development by removing the initial steep learning curve of installing and configuring mysql & apache servers and compiling the source. Its not perfect but good enough to allow you to test the concept and see the current state of development but REMEMBER...
    The reality is that a much more stable platform can be achieved with proper MySQL & Apache installations running as services and a mangos core/Db compiled from the latest sourcecode by you on the computer you use as the server.
    Use it as you see fit, after all Im not responsible for your actions, but understand my intent.

سلام .... این لینک هایی که دادی همشون مشکل دارن واسه من نتونستم هیچکدوم رو دانلود کنم !

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    LoVeR C!tY

پيش فرض

blizzardwow جان. متاسفانه توی شهر ما فقط یک گیم نت هست اونم ماییم!
    چیکار کنم به نظرت؟!
    سلام ...

شما میتونی پچ تا ورزن 3.0.8 رو از این ادرس بخری !

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خودمم خریدم و استفاده کردم مشکلی نداشت فقط اول dvd رو بریز رو هاردت بعد شرو کن به نصب !

اگه بازم مشکلی داشتی بگو خودم واست پست میکنم ...

بای.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    LoVeR C!tY

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی

ببخشید می خواستم لینک پچ های wow رو از کلاینت (9551) 3.0.9 تا کلاینت 3.1.3 برام بزارین

راستی فراموش کردم کلاینت من enGB هستش

خیلی ممنون
    سلام .... اینم همون چیزی که خواسته بودین !

کد:
    حله !

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    LoVeR C!tY

پيش فرض

من تو ایران بلیز بازی نمیکنم این سروره خودمه
    کد:
    در ضمن تا 2 روزه دیگه بهترین 3.1.3 آسیا رو ران میکنم در ضمن اولش هم اکسپی ریت بالا هست میتونین بیائین و لذت ببرین

سلام .... میخواستم همینو بگم که شما تو این سرور بازی میکنی !
    کد:
    آقا کی پچ رو 3.1.3 میکنی ! میخوایم بیایم اونجا !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض کمک کمک کمک لطفا

سلام دوستان من همه ی مطالب رو خواندم و یه سرور آفلاین را انداختم خیلی ممنون از همتون.فقط تنها مشکلی که دارم نمی تونم درصد XP رو زییاد کنم اگه لطف کنید یه آموزش در این باره بزارید ممنون میشم خواهش می کونم نگید تو صفحات قبل گذاشتیم .لطفا در حد یه مبتدی بزارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوستان من همه ی مطالب رو خواندم و یه سرور آفلاین را انداختم خیلی ممنون از همتون.فقط تنها مشکلی که دارم نمی تونم درصد XP رو زییاد کنم اگه لطف کنید یه آموزش در این باره بزارید ممنون میشم خواهش می کونم نگید تو صفحات قبل گذاشتیم .لطفا در حد یه مبتدی بزارید

اگه نباشه جاش خالی می مونه TCG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Tafresh

پيش فرض

سلام ...

شما میتونی پچ تا ورزن 3.0.8 رو از این ادرس بخری !

کد:
    خودمم خریدم و استفاده کردم مشکلی نداشت فقط اول dvd رو بریز رو هاردت بعد شرو کن به نصب !

اگه بازم مشکلی داشتی بگو خودم واست پست میکنم ...

بای.
    ممنون.
    رفتم بخرم.
    راستی آپدیتش به نسخه ی 3.1.3 چند مگابایته؟

داره خودمونی میشه Bllizzardwow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض تمامه پتچ های World Of Warcraft

این لینکه تمامه پتچ هاست میتونین بگیرین و نصب کنین

کد:

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

سلام .... این لینک هایی که دادی همشون مشکل دارن واسه من نتونستم هیچکدوم رو دانلود کنم !
    برای من هم مشکل داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •