تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 217 از 221 اولاول ... 117167207213214215216217218219220221 آخرآخر
نمايش نتايج 2,161 به 2,170 از 2209

نام تاپيک: آموزش ساخت سرور World of Warcraft

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من همه کارو میکنتم ولی وقتی یوزر و پس 3 رو میزنم میزنه enbele to conect

در آغاز فعالیت lizard.tiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من همه کارو میکنتم ولی وقتی یوزر و پس 3 رو میزنم میزنه enbele to conect
    ریلم رو تغییر دادید؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بچه ها یه لطفی میکنین
    من فانکشنای مدیریت wow به صورت php رو لازم دارم
    به زبون ساده تر میخوام بدونم چه جوری میشه از طریق یه وب سایت php روی wow مدیریت کرد و به اطلاعات دیتابیس دسترسی داشت مثلا رجیستر یوزر جدید لیست پلایرای آنلاین و... :( اگه کسی مرجعی داره معرفی کنه ممنون میشم
    ای دی یاهومم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دم همه گی جیز

در آغاز فعالیت lizard.tiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بچه ها یه لطفی میکنین
    به زبون ساده تر میخوام بدونم چه جوری میشه از طریق یه وب سایت php روی wow مدیریت کرد و به اطلاعات دیتابیس دسترسی داشت مثلا رجیستر یوزر جدید لیست پلایرای آنلاین و... :( اگه کسی مرجعی داره معرفی کنه ممنون میشم
    دم همه گی جیز
    شما به برنامه نویسی php مسلط هستید؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام خدمت شما دمت گرم عجب اموزشی بود کارت خیلی دورسته اما :چه طوری میشه انترنتی هم بازی کرد من تمام مراحلو انجام دادم ولی نفهمیدم چه طوری مثل سرور های wowانلاین میشه کردش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه Bllizzardwow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

نمیدونم چرا بعضی از آدمها فکر میکنن از همه بهتر میدونن و یا چیزی رو که به مردم عرضه میکنند از همه بهتر هست.

در جواب دوستمون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Compile کردن سرور و یا به قول شما
    آموزش کمپایل کردن سرور رو هم که یاد میدی؟ این که جزو ملزومات سرور هست
    اگه Compile کردن سرور رو به خریدار سرور آموزش ندی اینطوری طرف اگه سرورش به هر دلیلی پاک یا خراب بشه باید هرروز بیاد بگه دوباره سرور رو برام نصب کن.
    نکنه در ازای آموزش Compile کردن پول اضافه تر از مردم میگیرید؟

بنده سن برادر بزرگتر شما رو دارم دوست عزیز

سرور آفلاین آنتی چیت و به NPC و چیدمان NPC و Add کردن آیتم دلخواه در NPC نیازی نداره
    ولی من در سرور آنلاین اسکریپتها وNPC ها و Duel Zone و Teleport هارو به طورکامل در سرور آنلاین قرار دادم و غیره...

این حرف شما نشان دهنده این هست که شما خودتون سرور رو آنلاین نکرده و شخص دیگری برای شما این کار رو انجام داده است
    یعنی هم ریلم رو تغییر بدی سرور آنلاین میشه؟ چرا سر مردم رو شیره میمالید؟
    آنلاین کردن سرور به باز کردن یک سری پورت از طریق مودم و داشتن آپی استاتیک و تنظیمات ویندوز و غیره نیازمنداست که آموزش خاص خود رو داره .حتی فکر نکنم شما به خریدار سرور آموزش بدین چگونه سایت رو به دیتابیس مرتبط کنه.

منظور از آموزش کامل این است که خریدار سرور دیگه نیازی به این نداره که بیاد دوباره هزینه کنه تا سرور رو در صورت به وجود آمدن مشکل براش نصب کنیم.با این آموزش دیگه برای خریدار سرور سوالی پیش نمیاد که چه طوری سرور رو Update و Debugging و رفع باگ کنه.

اگه با مدیران این سرورهایی که نام بردم درارتباط باشی که قطعا نیستی میتونی مشاوره بگیری برای راه اندازی سرور که از آخرش منو بهت معرفی میکنن.

شما به جای مسخره کردن دیگران سعی کنید به کار خودتون و مهارت های خودنون شک نداشته باشین.

دوست نداشتم این حرف هارو بزنم ولی بهتر هست این کارو به عهده کسانی بزارید که هم تجربه این کارو دارن و هم سواد اینکار و از همه مهمتر علاقه به این کارو دارن.
    بنده کارشناسی ارشد برنامه نویسی کامپیوتر و پیاده سازی دیتابیس و پایگاه داده و تسلط کامل به زبان انگلیسی را دارا میباشم.
    خوشحال هستم که پنج سال هست ازدواج کرده ام و بسیاری از اطلاعات و مشکلاتی رو که درزمینه سرور وارکفت و کلیه موارد برنامه نویسی داشته ام به کمک همسرم که هم دانشگاهی بنده بوده اند حل و سعی در پیشرفته کردن آن کرده ام.
    دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من به سایت سرور شما سر زدم پشیمون شدم
    هنوز نمیدونید که بسیاری از گیمنت ها و کسانی که از منزل وارد سایت شما میشن نیاز با نرم افزار فلش دارن تا بتونن به سایت شما دسترسی داشته باشن و بیشتر بازیکنان سرور وارکرفت فقط اطلاعات مربوط به بازی رو میدونن و از اطلاعات کامپیوتری آگاهی زیادی ندارن و موندم شما به چی دلیلی شروع سایت رو با نمایش تصاویر فلش آغار کرده اید ؟
    یعنی نمیدوتید که سایت برای کسانی که نرم افزار فلش رو نصب نکردن باز نمیشه؟
    نمیدونید که سایت رسمی دانلود نرم افزار فلش ایران رو تحریم کرده و کسانی که بخواهند نرم افزار فلش رو دانلود کنند باید در سایت ها جستجو کنند تا آن را بیابند که این از حوصله بسیاری خارج است ؟
    هنوز نمیدونید که بنده اگر بیست بار هم به سایت شما مراجعه کنم بازهم باید صبرکنم تا فیلم فلش شما تمام شود تا بتوانم از امکانات سایت استفاده کنم؟
    امکانات سایت شما بسیار محدود است و نشان دهنده اطلاعات و معلومات شماست
    بنده مفتخرم که سرور هایی را راه اندازی کردم که در حال حاضر در ایران بیشترین تعداد پلیر رو دارند و از همه بیشتر ازین خوشحالم که از طریق بازی وارکرفت و راه اندازی سرور های مربوط به آن دوستانی را پیدا کرده ام که بیشترین سهم از خاطرات زندگی من رو دارند و همیشه
    باعث خوشحالی من و اطرافیانم مشوند
    سلام عزیزم من چند وقت نبودم و از اینکه دیر برای جواب خدمت رسیدم پوزش میطلبم

من تو این فکرها نیستم که بهتر میدونم یا بهتر عرضه میکنم و یا هرچیزی که شما میگی البته قصدم هم مسخره کردن شما نبوده و نیست اگه صحبت هام باعث ایجاد این سوء تفاهم شده همینجا عذر میخوام
    شما در جواب من گفتی که کمپایل کردن از ملزومات سرور هست و ما پول اضافه تر در ازاش میگیریم ، باید بگم خدمت شما که توی معرفی نامه ای که از خودتون به جا گذاشته بودید این نکته رو ذکر نکرده بودید که آموزش کمپایل هم همراه با فروش سرور میدید برای همین بنده این رو به شما پیشنهاد دادم که اگه میخوای بیا تا من این آموزش رو بهت بدم البته بلد بودن این کار همچین افتخاری هم نیست چون خیلی ساده و پیشه پا افتادس
    صحبت دوم فرمودید که سنه برادر بزرگ منو دارید ، باید بگم خدمتتون که بنده 32 سال سن دارم و بچم 6 سالشه و اگه شما جای برادر بزرگتره من باشید دیگه برای خودتون پیره مردی هستید
    شما فرمودید که سرور آفلاین به npc و آنتی چیت و غیره احتیاج نداره و سرور آفلاین به این چیزا احتیاج داره ، باید بگم خدمتتون که هیچ کس برای راه اندازی سرور آفلاین معمولاً پولی نمیده یعنی اینکه همه هدفشون از راه اندازی سرور آفلاین اینه که بعد از مدتی آنلاینش کنن ، و البته اینکه شما واضح اعلام کردید که
    به طور مثال سرور آفلاین با امکانات کامل از این قبیل است :
    سرور Arcemu پنجاه هزار تومان با آموزش کامل راه اندازی
    سرور trinity صدو پنجاه هزار تومان با امکانات کامل و آموزش کامل راه اندازی
    و بعد اعلام کردید
    هزینه سرور آنلاین وار کرفت به شرح ذیل می باشد
    سرور trinity با امکانات معمولی مشابه سرور wowzone چهارصد هزار تومان (PVE)
    سرور trinity با امکانات مشابه سرور daneshgame چهارصد هزار تومان (PVP)
    سرور trinity با امکانات فراتر از تمامی سرورهای داخل ایران هفتصد هزار تومان
    خوب یا شما معنی کلمه ی امکانات کامل رو نمیدونید یا اینکه از بس به زبان انگلیسی صحبت کردید معنیه این کلمه یادتون رفته
    وقتی شما میگید با امکانات کامل یعنی اون سرور همه چیز های معمولی یه سرور رو داره که البته آنتی چیت جزو معمولی ترین امکانات به حساب میاد .
    شما فرمودید که من خودم سرور رو آنلاین نرکدم و دادم کسه دیگه ای آنلاین کرده چون که بهتون گفتم تغیر یه آی پی انقدر هزینه سازه ، در جواب باید بگم نه تنها شما بلکه همه ی دوستان دیگه میتونند وارد دیتابیس ریلم بشن بعد وارد تیبل realmlist بشن بعد آی پی 127.0.0.1 رو به آی پی اینترنتشون تغیر بدن البته که اگه روی سیستمشون فایروال داشته باشن باشد پورت ها رو هم باز کنن تا بقیه بتونن به سرور وصل بشن البته آی پی اینترنتشون رو به دوستانشون میدن تا اونا به عنوان ریلم لیست ازش استفاده کنن ، هیچ چیزه دیگه ای هم نمیخواد و خواهش میکنم دوستان به این نکته توجه کنن نذارید با این حرف ها ازتون پول بیشتری بگیرن که باید فلان بشه و بیسار بشه . البته اگه آی پی استاتیک داشته باشید میتونید برای همیشه از اون آی پی به عنوان ریلم لیست استفاده کنید ( آی پی استاتیک = آی پی ثابت ) شما برای گرفتن آی پی استاتیک فقط باید به پشتیبانی شرکت اینترنتیتون زنگ بزنید و این درخواست رو بدید که فکر کنم ماهیانه 10 هزار تومان به هزینه ی اینترنتتون اضافه میشه و این اصلاً به کسی که سرور رو راه اندازی میکنه ارتباطی نداره ، حالا با این توضیحات خدمتتون میگم که بله اگه فقط ریلم رو تغیر بدید سرور آنلاین میشه و حرف هائی که شما بهش اضافه کردید برای بالا بردن نرختون شیره مالیدنه نه حرف های من که همش رایگانه. آموزش اتصال سایت به سرور ؟ یعنی هستند کسانی که نتونند به فایل کانفیگ سایت مراجعه کنن و یوزر و پسورد mysql رو بدن ؟ این به نظره شما آموزش میخواد ؟ دوستان گلم بگم خدممتون که اگه سایتتون رو روی لوکال راه اندازی میکنید به فایل کانفیگ اون سایت مراجعه کنید همیشه host رو 127.0.0.1 قرار بدید mysql user که پیداست ، mysql pass هم که پیداست معرفی دیتابیس ها هم که خودش گفته که مثلاً دیتابیس world توی سرورتون اسمش چیه مینویسید و ریلم و کاراکترز هم همینطور حالا به نظره شما این 2 خط حرف پولیه ؟
    مثلاً برای آموزش آپدیت بهش میگی که با نرم افزار git بزنه git pull origin master ؟ این پولیه ؟ اینو که همه جا نوشته و البته همه جا هم براش توضیح کامل داده شده ، نمیدونم درباره ی رفع باگ چی میخوای بهش یاد بدی که البته فکر کنم این یه صحبت کاملاً تبلیغاتیه
    من با مدیر هیچ سروری در ارتباط نیستم و البته هم مطمئنم که اگه هم ازشون بپرسیم شما رو معرفی نمیکنند دلیلش رو اینجا نمیگم چون خودم سعی میکنم بهش اعتقاد نداشته باشم
    نوشتید که یه سری حرف ها رو دوست نداشتید بزنید ولی زدید و البته که من خیلی خوشحال شدم که هستند کسانی که انتقاد های سازنده بکنن و من خیلی ازش لذت میبرم و از شما هم ممنونم که این انتقاد ها رو مطرح کردید
    البته درسته که فقط و تنها انتقاد شما به فلش ابتدائیه سایت بود و بنده در جوابش میگم خدمتتون که اگه کسی باشه که فلش پلیر رو نصب نداشته باشه در همون ابتدای سایت دانلود فلش پلیر بهش پیشنهاد میشه که البته سایت اصلی فلش پلیر ایران رو تحریم کرده ولی ما زیره همون لینک دانلود یه لینک قرار دادیم که اگه کسی حتی نخواست فلش پلیر دانلود کنه از طریق اون لینک بتونه مستقیم به صفحه ی اول سایت مراجعه کنه
    تنها نکته ای که نظرم رو جلب کرد و حتماً در سایت اعمال خواهم کرد این بود که فرمودید اگه شما 20 بار هم به سایت مراجعه کنید باز هم باید اون فلش رو تماشا کنید من حتماً این قضیه رو پیگیری میکنم ولی به شما پیشنهاد میکنم طبقه معرفی نامه ای که از خودتون به جا گذاشتید و خودتون رو یه فرد آشنا به نرم افزار و اینترنت معرفی کردید فقط کافی بود انتهای آدرس سایت یه index.aspx اضافه کنید تا نیاز نباشه که دوباره فلش رو ببینید ولی من باز هم برای دوستانی که این قضیه رو نمیدونند انتقاد خوب شما رو پیگیری میکنم
    این حرف رو هم خدمت بقیه دوستان میزنم ، اگه کسی سرور های بزرگی راه اندازی کرده باشه و به قوله خودش مدرکه فلان و بیسار رو داشته باشه انقدر بیکار نیست که بیاد توی فروم های مختلف اعلام کنه که بقیه برن پیشش و بهشون سرور بفروشه

راستی نوشته بودید که سایت من امکانات محدودی داره ، نمیدونم منظوره شما از امکانات محدود چیه ولی وقتی من سایت رو طراحی میکردم هر چیزی که برای بازیکن ها نیاز بود رو براشون گذاشتم
    حالا من 2 تا سوأل دارم
    1- شما قرار بود چندتا از اسکریپت هائی که نوشتی رو برای ما معرفی کنید
    2- لطف کنید بفرمائید که سایت من چه امکاناتی کم داره ( این صرفاً برای بهبود سایت هست و شما میتونید بهش پاسخ ندید )

یا حق

داره خودمونی میشه Bllizzardwow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    localhost

پيش فرض

بچه ها یه لطفی میکنین
    دم همه گی جیز
    یه سری به اینجا بزن احتمالاً کارت راه میوفته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام میشه بپرسم که چه طوری میشه ایتم بزای تو باس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام خدمت شما دوستان عزیز میشه لطف کنید رمز های کامل gmرو بذارید.لطفا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

اگه کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا هر چه زودترسالام رو جواب بدین، 2 تا سوال کردم هنوز کسی جواب نداده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •