تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 24 از 24

نام تاپيک: خصوصيات اين كداك ها چيه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdy.delshekaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام

از راهنمايي جامع وكامل شما ممنونم.
    با توضيحاتي كه شما دادين تونستم همون كيفيتي رو كه شما در نمونه تون آپلود كردين به دست بيارم.

بازم از زحماتي كه براي توضيح نرم افزار كشيدين خيلي خيلي ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

9 plugin

سلام و خسته نباشید معذرت میخوام درباره denoiser میخواستم بپرسم طرز استفادش اینه مه فقط بریزم تو پوشه plugin avisynth و به به صورت اتوماتیک هنگام تبدیل بکار میفته؟
    بعد اینکه کیفیت dvdrip ها خیلی بهتر هست چطور میشه به این کیفیت رسید؟ من خودم از برنامه gordian knot استفاده میکنم کیفیتش خوبه ولی مثل dvd rip های اینترنت نمیشه میشه بیشتر راهنمایی کنین من حاضرم به خاطر کیفیت بیشتر فیلم عمل تبدیل به 12 ساعتم برسه البته سیستمم بالا هست
    من x264 هم امتحان کردم ولی بازم به نتیجه عالی نرسیدم تنظیمات حرفه ایشو اگر بلدید بی زحمت بگین
    با تشکر

3. این کاربر از keyvan1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

با سلام
    من از برنامه megui میخواستم برای تبدیل یه دی وی دی 2 ساعته استفاده کنم...ولی با اینکه 4 ساعت از تبدیل میگذشت هنوز هم تبدیل ادامه داشت...به دلیل ساعت طولانی تبدیل دکمه انصراف رو زدم چون هارد کامپیوتر هم به شدت مشغول میشه و نمیشه استفاده دیگه ای از کام کرد...سوالم اینه: آیا برای تبدیل با این برنامه این ساعت طولانی عادی هستش؟چند ساعت طول میکشه تا تبدیل انجام بشه بطور کامل؟

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام
    من از برنامه megui میخواستم برای تبدیل یه دی وی دی 2 ساعته استفاده کنم...ولی با اینکه 4 ساعت از تبدیل میگذشت هنوز هم تبدیل ادامه داشت...به دلیل ساعت طولانی تبدیل دکمه انصراف رو زدم چون هارد کامپیوتر هم به شدت مشغول میشه و نمیشه استفاده دیگه ای از کام کرد...سوالم اینه: آیا برای تبدیل با این برنامه این ساعت طولانی عادی هستش؟چند ساعت طول میکشه تا تبدیل انجام بشه بطور کامل؟
    سلام

لطفاً تاپیکهای قدیمی رو بالا نیارید و برای سوال خودتون تاپیک جدید ایجاد کنید.

بسته شد.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •