تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام گوشی عکسهای بهتری گرفته است ؟

راي دهنده
67. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • A

9 13.43%
  • B

18 26.87%
  • C

11 16.42%
  • D

8 11.94%
  • E

21 31.34%
صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 137

نام تاپيک: مقایسه دوربین گوشیهای Samsung Omnia - SE C902 - MOTO ZN5 - Nokia N82 - LG KF750

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

13

اگر عکس D برای ان82 باشه صد درصد این عکسها از یک ریویوی پر از غرض و تعصب نسبت به برندی خاص بوده!!چون ان82 دیگه همه میدونند بهترین 5 مگاپیکسلی 2007 شناخته شد!همچنین تمام گوشیهای موجود در رقابت بعد از ان82 با فاصله ی زمانی نسبتا زیاد به بازار اومدن!!پس برید دعا کنید که عکس D مال ان82 نباشه...............وگرنه من میدونم و زننده ی تاپیک!!!دی:

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

خوب ، من تونستم ، عکسها رو ، رمز گشایی کنم.............!!
    و به نظرم ، E از همه بهتره........ با اینکه از اون گوشی خوشم نمیاد ولی بهتر عمل کرده......! توی عکسها ، Indoor و شب هم که باید دید.........! اونجا ، دیگه e نیست و یه گوشی دیگه بهتر کار کرده................!!
    یه دست مریزاد هم به امیر میگم........... که مقایسه ردیفی گذاشته...........!! و بچه ها ، رو خوب مهار کرده..............!!
    راستی ، امیر ، الان رای بدیم......... یا بذاریم آخر سر.........؟!؟ (منظروم اینکه بقیه عکسها رو هم میزاری....؟!!؟ Indoor و شب..؟!؟!).
    مخلصیم (با همون طراوت خاصه خودت .....!!

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

پست اول آپديت شد . ( Night & Indoor Shot )

رضا جان حالا ديگه راي بده :دي .

مخلصيم .

4. این کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

منم به e رای میدم هر چند که عکس های b هم خیلی خوبه
    ولی فاصله کیفیت کس ها به غیر از یکیشون خیلی به هم نزدیکه و نمیشه تشخیص داد کدومشون بهتره

6. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

رضا جان حالا ديگه راي بده :دي .
    امیر میخوام............! ولی :
    ولی فاصله کیفیت کس ها به غیر از یکیشون خیلی به هم نزدیکه و نمیشه تشخیص داد کدومشون بهتره
    همین که ، داش علی - سعید (شرمنده اسمت رو باز قاطی کردم ... ..!!) ، منم اینطوریم...............!!!!
    البته ، نظرم رو بخوای.. فکر نمیکردم این E اینجوری عکس بگیره....... و b رو هم که دیدم و فهمیدم کیه ....... کلی تعجبیدم........!!
    ولی به جز این دوتا ، c هم خوب عکس میگره...... که معلومه دیگه........ ساخت چیزه دیگه..........!!
    ولی داش ، امیر......... خودت رو آماده کن ، بگی اسمها چه جوریه و مدل گوشی ها رو مشخص کنی.......... میان میگن :
    این عکسها با ، فریمور قدیمی گرفته شده............ این سایت کل با این برند مجل داره ............... پست 21 رو هم که دیدی....... امین هنوز نیومده ، شروع کرده.............!!

8. این کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

در ابتدا بگم که من اصلا تعصبی نیستم.
    به نظر من هر کدوم که ان 82 گرفته خوبه ولی چون نمی دونم کدومش هست نمی گم کدام حرف بهتر گرفته.
    در کل e و بعدش هم a خوب گرفتن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

الان دیگه شک ندارم که یکی از عکسهای E یا B مال ان82 هست!چون عکسهای درشب E و B عین عکسهای در شب گوشی خودم هستند!اگر غیر این صورت باشه بر و بچ نوکیایی این تاپیک رو تحریم میکنند و خودم شخصا عکسهایی رو که با گوشی گرفتم اپلود میکنم اینجا تا وضع مشخص بشه!!!!!!!!!امیر جون زیر میزی چند میگیری؟؟؟؟!!!!!

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

به ترتیب :

1- E : که به نظرم یه سرو گردن عکساش از بقیه بهتر بوده چه رنگ بندیش چه شفافیت و شارپنسش و به نظر رنگاش طبیعی ترم هست... ( خوب یه طرفدار سامسونگ هیچوقت تاپیکی نمیزنه که دوربین سامسونگ توش سوم چهارم شه ) !
    2- B : کیفیت جالب توجهی دارن عکساش و تنها ایرادشون زرد شدن عکسا در فضای بستست... ( رنگ بندیاش به گوشی های نوکیا میخوره ! پر رنگ...! )
    3- C , D : عکسایه D در برخی موارد تار بود ! ولی خوب بعضی عکساشم رنگ بندی مناسبی داشتن به خصوص عکساش تو فضای تاریک و یا بسته...c هم عکسایه با کیفیت نسبتا خوبی گرفته بود در کل...! (همه میدونن عکسایه دوربینایه نسخه بتای سونیه مات و تاره پس... )
    4- A : یه افتضاح تمام عیار با رنگایی عجیب غریب ! ( این باید کار ال جی باشه ! )

البته فقط حدسایه من بود...!
    ممنون امیر جان مثه همیشه تاپیکت مفید و عالی بود... منتظریم تا بیای نام گوشی هارو اعلام کنی...

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

به ترتیب :
    1- E : که به نظرم یه سرو گردن عکساش از بقیه بهتر بوده چه رنگ بندیش چه شفافیت و شارپنسش و به نظر رنگاش طبیعی ترم هست... ( خوب یه طرفدار سامسونگ هیچوقت تاپیکی نمیزنه که دوربین سامسونگ توش سوم چهارم شه ) !
    2- B : کیفیت جالب توجهی دارن عکساش و تنها ایرادشون زرد شدن عکسا در فضای بستست... ( رنگ بندیاش به گوشی های نوکیا میخوره ! پر رنگ...! )
    3- C , D : عکسایه D در برخی موارد تار بود ! ولی خوب بعضی عکساشم رنگ بندی مناسبی داشتن به خصوص عکساش تو فضای تاریک و یا بسته...c هم عکسایه با کیفیت نسبتا خوبی گرفته بود در کل...! (همه میدونن عکسایه دوربینایه نسخه بتای سونیه مات و تاره پس... )
    4- A : یه افتضاح تمام عیار با رنگایی عجیب غریب ! ( این باید کار ال جی باشه ! )

البته فقط حدسایه من بود...!
    ممنون امیر جان مثه همیشه تاپیکت مفید و عالی بود... منتظریم تا بیای نام گوشی هارو اعلام کنی...
    داش ، مهدی عجله کردی....................!!!
    والا ، من خیلی بیکارم......... گفتم ، یه جوابیه بدم..... ......!!
    تقریبا ، همه رو برعکس گفتی دادا............! حالا یه امروز که من ازت تعریف کردم ، باید اینکارو کنی........؟!؟!؟
    Last edited by perjixen; 13-09-2008 at 16:29.

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

الان دیگه شک ندارم که یکی از عکسهای E یا B مال ان82 هست!چون عکسهای درشب E و B عین عکسهای در شب گوشی خودم هستند!اگر غیر این صورت باشه بر و بچ نوکیایی این تاپیک رو تحریم میکنند و خودم شخصا عکسهایی رو که با گوشی گرفتم اپلود میکنم اینجا تا وضع مشخص بشه!!!!!!!!!امیر جون زیر میزی چند میگیری؟؟؟؟!!!!!
    خودتو کشتی امین. خوب برو تو سایتش ببین n82 کدومه.
    -----------------
    نابخشوده جان همشو اشتباه گفتی.
    off topic:
    جناب نابخشوده(شرمنده اسمتو نمیدونم) این عکسای امضاو از کجا گیر آوردی؟ آدرس میدی؟
    Last edited by SAEED_BARCELONA; 13-09-2008 at 16:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •