تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: ارتباط با تیم مدیریت

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض ارتباط با تیم مدیریت

با عرض سلام

لطفا مواردی را که مشخصا به تیم مدیریت انجمن مربوط می‌باشد (و نه به شخص خاصی در تیم مدیریتی/مانند موارد مدیریتی، انتقادها و پیشنهادها و...) را در این تاپیک مطرح کنید.

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

آقایان مدیران محترم سلام
    فقط یک چیز میگم همین این رسمش نبود البته اگر اینیکی را هم پا نکنید باید تعجب کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

آقایان مدیران محترم سلام
    فقط یک چیز میگم همین این رسمش نبود البته اگر اینیکی را هم پا نکنید باید تعجب کرد
    سلام دوست عزیز
    شما موردتون را برای من پی‌ام کنید، سعی می‌کنم حل کنم.
    (می‌بینید که "بازنشسته" هستیم دیگه!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4ve30n4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    کهکشان NGC 6397

پيش فرض

سلامم.. آموزش یا رهنمایی کرک برنامه های داخلی هم ممنوعیت دار یا فقط گذاشتن کرک ممنوع شده

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلامم.. آموزش یا رهنمایی کرک برنامه های داخلی هم ممنوعیت دار یا فقط گذاشتن کرک ممنوع شده
    خودتون چی فکر می‌کنید؟!
    طبیعتا ممنوع هست دیگه

6. این کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mimic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من یک انتقاد دارم از قانون این انجمن جناب بازنشته. چرا فقط کرک برنامه های داخلی غیر مجاز است؟ چرا کرک نرم افزار های خارجی مباح و داخلی حرام است؟ در تمامی انجمن های دیگر هم همین قصه هست
    خیلی دلم می خواهد اسم 10 تا دونه نرم افزار ایرانی را که بدون سرس دزدی یا موارد نظیر آن درست شده اند یکی برای من نام ببره
    وقتی برای حقوق دیگران ارزشی قایل نیستیم توقع دارید آنان چقدر برای ما ارزش قایل شوند!

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من یک انتقاد دارم از قانون این انجمن جناب بازنشته. چرا فقط کرک برنامه های داخلی غیر مجاز است؟ چرا کرک نرم افزار های خارجی مباح و داخلی حرام است؟ در تمامی انجمن های دیگر هم همین قصه هست
    خیلی دلم می خواهد اسم 10 تا دونه نرم افزار ایرانی را که بدون سرس دزدی یا موارد نظیر آن درست شده اند یکی برای من نام ببره
    وقتی برای حقوق دیگران ارزشی قایل نیستیم توقع دارید آنان چقدر برای ما ارزش قایل شوند!
    تا جایی که یادم میاد، زمانی که می‌خواستیم قانون شماره 12 را تکمیل و تصحیح کنیم، نیم‌نگاهی به قوانین مصوب کشور داشتیم. توی قوانین مصوب مجلس هم ایرادی به استفاده از نرم‌افزار خارجی کرک شده گرفته نشده بود! ما هم از همین تبعیت کردیم.
    حتی شما اگه یه نرم‌افزار خارجی را فارسی کرده باشید، حق کپی‌رایت برای شما محفوظ هست.
    این‌جوری شخم زدن به صنعت نرم‌افزار ایران هم کار درستی نیست! همه می‌دونیم که بعضی از شرکت‌ها از این کارها می‌کنند یا حقوق کاربر را رعایت نمی‌کنند، اما همه هم این‌طور نیستند.

داره خودمونی میشه mimic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

تا جایی که یادم میاد، زمانی که می‌خواستیم قانون شماره 12 را تکمیل و تصحیح کنیم، نیم‌نگاهی به قوانین مصوب کشور داشتیم. توی قوانین مصوب مجلس هم ایرادی به استفاده از نرم‌افزار خارجی کرک شده گرفته نشده بود! ما هم از همین تبعیت کردیم.
    حتی شما اگه یه نرم‌افزار خارجی را فارسی کرده باشید، حق کپی‌رایت برای شما محفوظ هست.
    این‌جوری شخم زدن به صنعت نرم‌افزار ایران هم کار درستی نیست! همه می‌دونیم که بعضی از شرکت‌ها از این کارها می‌کنند یا حقوق کاربر را رعایت نمی‌کنند، اما همه هم این‌طور نیستند.
    دوست عزیز دیدم پایه خدمتی شما بالاست یک سوال شخصی کردم از خودتان! کاری به قوانین کشور و مجلس و پجلس ندارم. به واسطه پست هایی که از شما در این انجمن دیدم این سوال را از شما پرسیدم. همین
    نظر شخصی بدین. البته اگه خواستی نظر بده
    مخلص شما هم هستیم

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

دوست عزیز دیدم پایه خدمتی شما بالاست یک سوال شخصی کردم از خودتان! کاری به قوانین کشور و مجلس و پجلس ندارم. به واسطه پست هایی که از شما در این انجمن دیدم این سوال را از شما پرسیدم. همین
    نظر شخصی بدین. البته اگه خواستی نظر بده
    مخلص شما هم هستیم
    خب اگه قرار باشه کپی‌رایت توی ایران اجرا بشه، طبیعتا باید این کار را کرد. ولی الان متأسفانه ما در همه‌ی زمینه‌ها با معیارهای بین‌المللی خیلی فاصله داریم

11. این کاربر از mehdi_7070 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام

خب اگه قرار باشه کپی‌رایت توی ایران اجرا بشه، طبیعتا باید این کار را کرد. ولی الان متأسفانه ما در همه‌ی زمینه‌ها با معیارهای بین‌المللی خیلی فاصله داریم
    به نظر من برای اجرای قانون کپی رایت باید فرهنگ سازی بشه ، وقتی که ما از کودکی به بچه هامون دروغ گفتن

را یاد میدهیم نباید به این راحتی انتظار داشته باشیم که اون کودک به خود ما هم دروغ نگه ،در مورد کپی رایت هم

همین طور ،نمی دونم چرا ولی یک عده توی مملکت هستند که نمی خواهند کشور در زمینه های مختلف کامپیوتر

پیشرقت کنه ،شما هم در چند تا پست بالاتر به نکته خوبی اشاره کردید ،تا ما به حقوق کسی

احترام نگذاریم نباید انتظار داشته باشیم که به حقوق ما هم احترام بگذارند ، در مورد نرم افزار های داخلی که خدارو

شکر در این زمینه هم پیشرفت نکردیم ، یا حداقل اگر حرکتی بوده بس و ناچیز بوده ، آخه تا وقتی که نرم افزار های

روز دنیا با نازلترین قیمت دستمون میرسه ، کی میره ویندوز اصل بخره (حتی خود من) ما خیلی خیلی خیلی با

معیارهای جهانی فاصله داریم ، وقتی که یک شرکت یک برنامه آموزشی تولید می کنه که وقتی اتورانش اجرا میشه

100 تا تروجان و ... رو کامپیوترت اجرا میشه و باعث میشه که کامپیوترت آسیب پزیر تر بشه و زودتر هک بشه ، شما

اسمش را چی میگذاری؟؟حالا با این ذهنیت یک نفر هم بخواهد یک قدمی در راه تولید نرم افزار در این مملکت برداره!

آیا موفق میشه؟؟(شاید هم این جا جاش نبود ، با عرض پوزش )

بای
    Last edited by ehsan30; 26-07-2009 at 21:20.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •