تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 81

نام تاپيک: نقاط ضعف انتی ویروسها وفایروالها

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 کاسپرسکی مشکل ضدویروس را تایید کرد

سلام
    لطفا قبل از اینکه خبر را بخوانید تاریخ خبر را بخوانید با تشکر
    :تاریخ خبر
    12 مهر
    1384
    آزمایشگاه کاسپرسکی وجود یک مشکل خطرناک و جدی را در محصول ضدویروس خود تایید کرد اما وعده داد که به زودی یک اصلاحیه برای آن ارائه خواهد کرد.

این شرکت امنیتی اعلام کرد که اقدامات امنیتی اولیه را هفته گذشته به مشتریان خود ارائه کرده بود اما به زودی اصلاحیه آن را نیز منتشر می کند. کاسپرسکی اضافه کرده است که حفره فوق تنها در محصولات تحت ویندوز این شرکت وجود دارد. علاوه بر این اکثر محصولات شرکای این شرکت که از کد کاسپرسکی استفاده می کنند، نیز آلوده نیستند.

روز گذشته گزارش شد که یک هکر می تواند با استفاده از مشکل سرریز heap در محصولات کاسپرسکی، اختیار سیستم قربانی را در دست بگیرد.

کاسپرسکی در روز 24 سپتامبر از وجود این مشکل مطلع شده بود و پس از یک تحقیق اولیه، در روز 29 سپتامبر ضدویروسهای خود را به روز کرد تا مشتریان این شرکت در برابر حملات مصون باشند.

محصولات تحت تاثیر این مشکل عبارتند از: Anti-Virus Personal 5.0، Anti-Virus Personal Pro 5.0، Anti-Virus 5.0 for Windows Workstations، Anti-Virus 5.0 for Windows File Servers و Personal Security Suite 1.1.

به گفته تیم پاسخگویی وقایع امنیتی فرانسه یک هکر می تواند با ارسال یک فایل CAB تخریبگر از طریق ایمیل، حمله از راه دوری را تدارک ببیند. برای اجرای کد نیازی به دخالت کاربر نیست.
    قربانتان
    Adel.p30
    Last edited by Adel.p30; 30-12-2005 at 10:10.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 Bypassing Personal Firewall (ZoneAlarm Pro) Protection

سلام
    توجه کنید خواهش میکنم توجه توجه جدی به کاربران زون الارم
    منبع سایت زو ن الرام

تاریخ انتشار: 28 سپتامبر 2005 12:00AM

تاریخ بروزرسانی: 28 سپتامبر 2005 09:57PM

CVE: CVE-MAP-NOMATCH

کاشف: Debasis Mohanty

سیستمهای تحت تاثیر: Zone Labs ZoneAlarm Pro 5.1

سیستمهای امن: Zone Labs ZoneAlarm Security Suite 5.5

چکیده:

نقطه ضعفی در برنامه ZoneAlarm Pro (دیواره آتشی برای کامپیوترهای Desktop از شرکت Zone Labs) وجود دارد که می تواند سبب دورزدن و عبورکردن از تنظیمات Advanced Program Control این دیواره آتش شود.

اسبهای تروا و برنامه های جاسوسی می توانند از این نقطه ضعف به طور محلی و روی کامپیوتری که برنامه ZoneAlarm Pro در حال اجراست سوء استفاده کنند و از دیوار آتش عبور کنند.

توضیح:

در بسیاری از آخرین نسخه های فایروال های کامپیوترهای Desktop یک نقص و رخنه بسیار قدیمی وجود دارد بطوری که برنامه های خرابکار را قادر می سازد با استفاده از DDE-IPC (Direct Data Exchange – Interprocess Communications) از یک دیوار آتش عبور کنند. این مشکل سبب می گردد یک برنامه غیر قابل اعتماد (un-trusted) از طریق برنامه های تایید شده و مورد اعتماد دیوار آتش مانند Internet Explorer به یک نفوذگر متصل شده و یا اطلاعات شخصی روی کامپیوتر محلی را به یک منبع خارجی مانند سایت های اینترنتی انتقال دهد. این نوع نقطه ضعف در سال 2003 کشف و معرفی شده است.

کد Exploit:

یک برنامه PoC با نام zabypass.exe برای تست کردن این آسیب پذیری موجود در ZoneAlarm Pro توسط کاشف این نقطه ضعف نوشته شده است که در آدرس زیر در دسترس می باشد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه حل:

هنوز هیچ Patch مربوط به این گزارش منتشر نشده است و شما باید از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنید.

قربانتان
    Adel .p30

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 یک ضعف کوچک در Nod 32

سلام
    ناد 32در شناسایی تروجانها ضعیف عمل میکند
    برای اینکه بتونید با خیال راحت با ناد 32 کار کنید لازم است یک تروجان رموور نصب کنید
    در این صورت با خیال راحت میتوانید با ناد 32 کار کنید
    قربانتان
    Adel.p30

حـــــرفـه ای Spy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

فکر کنم ارزش مهم شدن داره.... .امیدوارم فعالیت این تاپیک بیشتر بشه

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اقا اسپای از زحمت شما بسیار ممنونم

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

11 مشکل Bitdefender 9

سلام
    این مشکل رو که میگم باید حتما امتحان کنید
    این مشکل این است که وقتی بیت دفندر روی سیستم نصب بشه سرعت سیستم رو خیلی زیاد میاره پایین
    این ضعف نیست بلکه یک مشکل است که شاید در ورژنهای بعدی رفع بشه
    Adel.p30

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام.
    من با آپدیت آنتی ویروس KasperSky مشکل دارم. وقتی میخواهم آپدیت کنم این پیغام می آید:

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

Feiz جان شما از کدام نسخه کاسپرسکای استفاده میکنی.

اگر نسخه بتا هستش باید بگم که این مشکل آپدیت در نسخه های 240 تا 250 وجود داشته اما در نسخه های بعدی
    درست شده.

بهتره که از آخرین نسخه کاسپرسکای یعنی Kaspersky Personal 2006 v.6.0.253 استفاده کنی.

اگر هم همین نسخه ای رو داری که در بالا اشاره کردم و باز هم مشکل آپدیت شدن رو داری بهتره که نوع ارتباط
    اینترنتی و سروری رو که کاسپرسکای برای آپدیت شدن به اون وصل میشه رو چک کنی.

چونکه من خودم همین نسخه ای رو که در بالا گفتم الان دارم استفاده میکنم و مشکل آپدیت رو هم نداره.
    اما به یک نکته باید توجه کنی و اون اینکه اگر از فایروالهایی مانند Sygate , Outpost و LnS استفاده میکنی باید بری به
    Settings در کاسپرسکای و بعد در اونجا برو به قسمت Network Setting و بر روش کلیک کن تا یک پنجره برات باز بشه.
    در داخل اون پنجره پورت 80 رو از تیک در بیار و همه پنجره ها رو OK کن.

اما اگر از فایروالهای دیگه ای استفاده میکنی به هیچ عنوان این پورت رو از تیک در نیار.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

Cracki جان منم همين مشكل آپديت رو دارم.
    من از آخرين ورژن ( 6.0.253 ) استفاده مي كنم و هيچ فايروال اي هم ندارم.

پروفشنال H3SAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهـــــــان

پيش فرض

من از ساسان شنیدم که کاسپر اسکی یه مشکلی داشته خدا رو شکر اون مشکلش به تور من نخورد زود update ش کردم

راستی یه سوال آیا KerioPersonal Firewall 4 مشکل کم کردن سرعت اینترنت رو هم داره ؟؟
    Last edited by hesam.rap; 02-01-2006 at 20:21.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •