تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 47 از 47

نام تاپيک: >>>نرم افزارهای شیمی<<<

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    آبیه آسمون

پيش فرض

دانلود نرم افزار شبیه ساز cmg 2004
    نرم افزار CMG یکی از محبوب ترین نرم افزار های شبیه سازی است که کاربرد گسترده ای در بین مهندسین مخارن دارد. یکی از دلایل گرایش به سمت این نرم افزار نسبت به شبیه ساز Eclipse وجود محیط گرافیکی بهتر و همچنین وجود علائم warning & error در محیط آن است که کاربر در حین وارد کردن Data با آن رویرو می شود و نیازی به RUN کردن شبیه ساز و سپس error گیری نیست. نسخه کرک شده 2004 نرم افزار جهت دانلود آماده شده است. نسخه 2007 تفاوت چندانی نکرده و محدودیت وارد کردن data از آن رفع شده.محیط کاری هر دو نسخه یکسان است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

سلام چطوری،نرم افزارمهندسی شیمی یکیش، های سیسه ،آیا شیمی کاربردی نرم افزار خاصی داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان نرم افزاری می خوام که بشه با هاش شکل هایی مشابه این شکل در شیمی را رسم کرد . نرم افزار science 66 دارم ولی این جور شکل ها نمیشه باهاش رسم کرد ممنون میشم دوستان عزیز لینک دانلود یا انواع نرم افزارهایی که برای رسم انواع شکل ها و نمودارهای شیمی وجود دارند را معرفی نمایند

با سپاس

داره خودمونی میشه شعيب's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان این جداول مندلیفی که صفحات قبلی گذاشته شده آپدیت نیستن. نرم افزار جدیدی هست که جدول آپدیت شده رو داشته باشه؟! ممنون و تشکر

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

سلام
    من امسال كنكور دادم و انتخاب رشته كردم و به احتمال خيلي خيلي زياد م.شيمي قبولم
    به نظر شما تو اين يه ماهه باقي مونده از تابستان چه چيزايي مطاله كنم يا ياد بگيرم يا چه نرم افزارهايي و يا...................
    تا بتونم با يه پيش زمينه خوبي وارد دانشگاه بشم تا كمتر دچار مشكل بشم و بعدش پشيمون نشم و بگم اي كاش تو تابستون اينارو ياد ميگرفتم

در آغاز فعالیت g.gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان نرم افزاری می خوام که بشه با هاش شکل هایی مشابه این شکل در شیمی را رسم کرد . نرم افزار science 66 دارم ولی این جور شکل ها نمیشه باهاش رسم کرد ممنون میشم دوستان عزیز لینک دانلود یا انواع نرم افزارهایی که برای رسم انواع شکل ها و نمودارهای شیمی وجود دارند را معرفی نمایند

با سپاس
    سلام. دوست عزیز این شکل ها رو با نرم افزار خاصی که مختص شیمی باشه نمیکشن. بلکه اینا کار گرافیست های همکار در نوشتن کتابهاست و با نرم افزارهای ویژه خودشون مثه Corel Draw و امثالهم اینا رو میکشن. من با قطعیت بهتون اطمینان میدم که هیچ نرم افزار شیمیایی نمیتونه اینجور تصاویری رو رسم کنه اونم با این جزئیات و کیفیت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

13 درخواست نرم افزار

من نرم افزار force field explorer رو میخوام.
    به عنوان برنامه مکمل تو شبیه سازی با TINKER Molecular Modeling استفاده میشه.
    دوستان اگه کسی لطف کنه برام پیداش کنه ممنون میشم.
    نیاز مبرم بهش دارم.
    اگه فقط FFE بود که خیلی خوب میشه.
    اگر به همراه tinker یکجا هم باشه مهم نیست.
    فقط حجم دانلود زیاد میشه که من مشکلی ندارم.(بعدا فایل FFE رو جدا میزارم، واسه دوستان)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •