تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 55

نام تاپيک: تعدادکاربران

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

بقیه بحث ها الکیه و فقط جنبه ی خراب کردن این سایت رو داره .
    موافقم...
    خب تاپیک به جواب رسید...
    پس قفل بشه بهتره...

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

من هیچ بیکاری به سرم نزده
    واسم عجیب بود که همین p30world شما که نیازی به..........
    نباید همچین کاری رو بکنه
    مسابقه ی یوزر سازی و از این حرفا
    یعنی تو روز روشن میشه مثل رپفا بازدید های مطالباش از 700 شروع میشه اینم میشه مثل همون
    یعنی شما میگی هیچ انجمنی تو ایران نیست که از 150.000 بیشتر کاربر داشته باشه ؟ چیزی نمیگم ...

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

یعنی شما میگی هیچ انجمنی تو ایران نیست که از 150.000 بیشتر کاربر داشته باشه ؟
    اصلا نگفتم نیست گفتم مگه چند تا مثلش هست ؟ 5 تا ؟ 6 تا ؟

البته اینی که گفتم تازه با احتساب سایت های اهنگ که اصلا اونها اصلا نباید با یه سایت فنی مقایسه بشه .

بله من دو سه ماهه یه سوال دارم هیچکس جواب منطقی بهم نداده
    سوالم تو انجمن حل مشکل در اجرا و نصب بازی هاست
    توی دو سه صفحه ی اخر من این سوالو بیست بار مطرح کردم از دو ماه پیش جواب نگرفتم
    اولا یکی که هیچی اگه 2-3 تا هم جواب داده نشه که ملاک نمیشه . من خودم از هر 10 تا 7-8 تاش رو جواب میگیرم و به این میگن امار ایده ال

اگه فکر میکنی جایی هست که به همه ی سوالات جواب بدن , بدون اسم اونجا = هیچ کجا .

راستی تو همونی نیستی که تو تاپیک من ( لپ تاپ های بین 1.000.000 تا 1.400.000 ) سوال داشتی امروز ؟

من فردا صبح جوابت رو دقیق میدم همین الان هم دارم تو سایت notebookreview مدل های مناسب برای تو رو پیدا میکنم . حالا باز بگو .....

تازه اگه بعضی ها رو اگه جواب نمیگیرین چون جای اشتباه سوال میپرسین یا پست اول تاپیک رو دقت نمیکنین .

واسه مثال :

همین جایی که خودت سوال پرسیدی نوشته این قسمت فقط واسه معرفی هست و نه سوال .... ولی شما اونجا سوال کردی . درسته ؟؟؟

بگذریم

بهتره تاپیک قفل بشه چون سوال مهمی مطرح نیست و تا بوده انتقاد الکی بوده وهست
    Last edited by ravani_13; 07-09-2008 at 22:16.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط [B
    Amoo Mohsen[/b]]پیشرفت در اینترنت هم هیچ ارزش نداره !
    لابد لری پیج و اریک اشمیت با آدامس فروشی میلیاردر شدن!!
    برای آدمای اسپمر یا علاف همینجوره که میگی.نه در اینترنت پیشرفت میکنن نه توی زندگی نه کار و کاسبی و نه هیچ جای دیگه
    نقل قول نوشته شده توسط [B
    Amoo Mohsen[/b]]اگر یک انجمن فارسی زبان به من ثابت کنه که بیش از 75 هزار کاربر واقعی داره ، قسم میخورم که برای هر کاربرش مبلغ 1 میلیون ریال رو پرداخت کنم.
    بپا یکوقت ورشکست نکنی
    Last edited by avecina.ir; 07-09-2008 at 22:13.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

نه قبول ندارم

شما دوست نداری بدونی سایتی که میخوای عضو بشی جامعه ی اماریش خوبه یا بد ؟

در ضمن اینو واسه بعضی p30 نما ها که فکر کنم هدفی به غیر از کاربری در این سایت دارن میگم :

گیریم اصلا از این 250.000 تا 100.000 تاشون الکی . مگه 150.000 نفر کمه ؟

مگه چند تا انجمن ایرانی بهتر از p30 هست ؟ اصلا هست .

شده سوالی داشته باشی و جواب نگیری تو انجمن ها ؟

اگه الان بیکاری زده به سرت ( که امیدوارم اینجوری باشه و از دشمن های این سایت نباشی ) به خاطر اینه که به جواب سوالات رسیدی . غیر از اینه ؟

شما یه نظر سنجی بزار من تضمین میکنم بالای 90 % از این سایت راضی و جواباشون رو گرفتن .

بقیه بحث ها الکیه و فقط جنبه ی خراب کردن این سایت رو داره .
    لطفا پست قبلی من رو بخونین

بستگی داره بهتر به چی بگید ! ول برای من اصلا مهم نیست ، من همه بچه ها و مدیران این سایت و چندتا فروم دیگه رو دوست دارم.

در مورد مسائل حاشیه ای نظر سنجی بزاریم چی ؟ بازم 90 درصد !؟

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بهتره تاپیک قفل بشه چون سوال مهمی مطرح نیست و تا بوده انتقاد الکی بوده وهست
    یعنی اینکه اینهمه یوزر کشکی واسه بالا رفتن تعداد کاربران( فقط بصورت عدد) انتقاد الکی بوده؟

آخر فروم باز nightmare's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان .

ببینید واقعا چه فرقی برای کاربران میکنه که P30 ، دو میلیون ، یا صد هزار تا یوزر داشته باشه ؟

آیا نگران پهنای باند انجمن هستین ؟ یا تعداد یوزر های بدون پست و زائدی که می فرمایین ، برای شما محدودیت ایجاد کرده ؟

مهم ، ( از نظر من ) ، بازدهی این سایته . اینکه خیلی از مطالب و سئوالات فارسی رو وقتی داخل گوگل سرچ می کنی ، از طریق این سایت یا هر سایت دیگه چیزی به دانش و اطلاعاتت اضافه بشه

اینکه مدیران یوزر میسازن ، ربات نصب می کنن یا هر چیزه دیگه ، سیاست هایی هست که برای سایت خودشون اتخاذ می کنن و این به ما که کاربر معمولی این سایت هستیم ارتباطی نداره . اصلا شاید هدف اونها پول و پست و مقام باشه . آفرین و احسنت بهشون که تونستن به اینجا برسن . آیا پیشرفت اونا داخل اینترنت گزندی به ما میرسونه ؟

اگر اینطوره میتونیم دیگه به سایتشون نیایم یا حداقل در مواقعی که لازم بود بیایم . راحت و بی دردسر .

عذر می خوام اگر پر حرفی کردم ، اما نباید خدای نکرده بین بچه های گل این سایت کدورتی پیش بیاد . واقعا ارزششو نداره ...

تا بعد ...
    Last edited by nightmare; 07-09-2008 at 22:20.

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

بابا ماکه رفتیم بخوابیم...
    الانه این تاپیک15نفربازدیدکننده داره...
    =====
    یعنی این موضوع اینقدرمهمه؟...
    =====
    شب بخیر (توی این تاپیک)
    =========
    ویرایش:
    nightmare عزیز بیکاریودی پست دادی ؟
    [QUOTEما نباید خدای نکرده بین بچه های گل این سایت کدورتی پیش بیاد . واقعا ارزششو نداره ..][/QUOTE]
    یادایام قدیمو زنده کردی
    نمیگذاری شب سر راحت بزاریم زمین؟
    Last edited by saviss; 07-09-2008 at 22:24.

داره خودمونی میشه persian man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همين دورو برا

پيش فرض

ببخشيد تو لحن سوال چيز تندي نبود كه اين قدر تند جوابشو داديد. شما خودتون بارها تاكيد كردين كه بايد به سوال ها جواب داد. اتفاقا براي منم سوال پيش اومد وقتي خوندم.ولي با اين برخورد...

خداییش واسه منم سوال بود و با این برخورد یکی خوردم هر چند حتما دلیلی واسه این برخوردشون وجود داشته ولی خب غریبه ببینه بد میشه ...

یعنی اینکه اینهمه یوزر کشکی واسه بالا رفتن تعداد کاربران( فقط بصورت عدد) انتقاد الکی بوده؟

فک کنم جناب ساویز جواب داد به این انتقادا !

شما خیلی گیر نده عزیز

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان .

ببینید واقعا چه فرقی برای کاربران میکنه که P30 ، دو میلیون ، یا صد هزار تا یوزر داشته باشه ؟

آیا نگران پهنای باند انجمن هستین ؟ یا تعداد یوزر های بدون پست و زائدی که می فرمایین ، برای شما محدودیت ایجاد کرده ؟

مهم ، ( از نظر من ) ، بازدهی این سایته . اینکه خیلی از مطالب و سئوالات فارسی رو وقتی داخل گوگل سرچ می کنی ، از طریق این سایت یا هر سایت دیگه چیزی به دانش و اطلاعاتت اضافه بشه

اینکه مدیران یوزر میسازن ، ربات نصب می کنن یا هر چیزه دیگه ، سیاست هایی هست که برای سایت خودشون اتخاذ می کنن و این به ما که کاربر معمولی این سایت هستیم ارتباطی نداره . اصلا شاید هدف اونها پول و پست و مقام باشه . آفرین و احسنت بهشون که تونستن به اینجا برسن . آیا پیشرفت اونا داخل اینترنت گزندی به ما میرسونه ؟

اگر اینطوره میتونیم دیگه به سایتشون نیایم یا حداقل در مواقعی که لازم بود بیایم . راحت و بی دردسر .

عذر می خوام اگر پر حرفی کردم ، اما نباید خدای نکرده بین بچه های گل این سایت کدورتی پیش بیاد . واقعا ارزششو نداره ...

تا بعد ...
    اصلا از تو انتظار نداشتم

یاد جمله ای از کنفسیوس افتادم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •