تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 55

نام تاپيک: تعدادکاربران

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

12

saviss جان
    اگه پست اولی رو به دقت بخونین میفهمید که من گفتم بعضی از اونا هیچ پست یا ............

خطاب به کل: این تاپیک رو نزدم که دشمنان آقا بابک بیان او هرچی دارن خالی کنن زدم که تکلیف اون یوزر ها مشخص بشه
    خواهش میکنم عزیز
    منهم ازهمون اول متوجه شدم که شما منظوربدی نداشتید..

اگه نباشه جاش خالی می مونه bababozorg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    جلوي مانيتور

پيش فرض

به نظر من این نوع یوزرارو که بعد از دو سال پست ندادند باید پاک بشه
    البته این نظر شخصیم بود

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

بالاخره لو رفت. بزارید داستان اون همه یوزر ثبت شده در زمانی کوتاه رو بهتون بگم.

راستش چند وقت پیش میثم (یکی از ادمین ها) مسابقه ای گذاشت بین کل اعضای تیم مدیریت P30World.

موضوع هم این بود که در 2 روز مشخص, هر کی بیشترین تعداد یوزری که میتونه رو بسازه.

هم آمار یوزرهای P30World کوچک بالا می رفت و هم اینکه سرگرمی بود واسه تیم مدیریت بیکار P30World.

مسابقه بسیار نفس گیری بود و بنده با ایجاد 500 یوزر در طی 2 روز تونستم نفر اول بشم.

میثم جان هم با یه پک کامل نرمافزار که به آدرس خونمون ارسال کرد, از خجالت ما در اومد.

البته مسابقه مورد نظر محدودیت هایی هم داشت.

مثلا یوزر ها باید دارای ایمیل مستقل بوده و تا حد ممکن متفاوت می بودن.

انصافا خیلی برای درست کردن یوزرها وقت گذاشتم.

این بابک خان هم که از نظر شما بد جواب داد, چون رقیب سرسخت من در اون مسابقه بود.

شما خاطره بدی رو بهش یادآوری کردید. با 485 یوزر که ایجاد کرد یدونه ویندوز هم گیرش نیومد.

...

دوست عزیز

گفتید چرا ادمین جواب این سوال رو نمیده. فکر نکنم در هیچ فرومی ادمینی بشینه بررسی کنه که یوزرهای ثبت شده در یک روز چرا زیادن و شبیه به هم هستند, تا بتونه جواب یک کاربر رو که شک کرده بده. برای تعیین اعتبار یک فروم موارد مهمتری از تعداد کل یوزرها هست که P30World در اونها ممتازه. به عنوان مثال تعداد کاربران فعال و محتوا.

موفق باشید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

========
    میدونیدمشکل ما "ایرانی ها"چیه؟
    نمیتونیم "مدیریت"وپیشرفت دیگرون رو تحمل کنیم
    مثاله فقطp30نیست...
    خیلی کسان بودن که ازp30رفتن انجمن تاسیس کردند...
    امابااین لحن شما ها میکنی صحبت نکردن...
    ========
    این انجمن رو دوست ندارید؟
    راه بازه وجاده دراز...
    چیزی که این روزها راحته خریدن vb(یا نال کردنش)وخرید یک هاست ودامین هست
    ==اما ظاهرا راحت ترازاون ...
    پست دادن توی p30هست
    از 3 سال پیش تا حالا لحنت خیلی عوض شده ساویز جان .

شما باید بررسی کنی ببینی پیشرفت در چه چیزی باعث حسودی من شده !؟

به سایر سخنان شما هم پاسخ نمیدم ، فقط سکوت اختیار میکنم .

پیشرفت در اینترنت هم هیچ ارزش نداره ! اگر یک انجمن فارسی زبان به من ثابت کنه که بیش از 75 هزار کاربر واقعی داره ، قسم میخورم که برای هر کاربرش مبلغ 1 میلیون ریال رو پرداخت کنم.

اصلا هم شوخی نمیکنم ، سایر دوستان من رو میشناسند من همونی هستم که سر بازی رئال و بارسلونا 60 میلیون تومن باختم . ( میتونین از بچه های کلوب بپرسین )

به هر حال ، من اصلا قصد ندارم خطاب به ادمین های محترم چیزی مستقیما بگم .

این حرف من مانند یک نامه سرگشاده بود. هر کسی که فروم و سایت و . . . داشته باشه میتونه از این طرح استفاده کنه .

از جناب ساویز هم که سن و سالی ازشون گذشته معذرت میخوام ، در صورتی که خاطرشون رو مکدر کرده باشم .

یاحق.

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

حرف های بابک تایید میشه .

من خودم که بن بودم وقتی با یوزر دیگه ای میومدم و میفهمیدن سریع اخراج و یوزر .... حالا چرا باید بخوان تعداد کاربراشون رو بیشتر کنن ؟

میتونن 10 تا انجمن که الان اجازه کار ندارن رو راه بندازن اون موقع ربات نیاز نیست خود به خود 1000 تا 1000 تا میان ولی چرا این کارا نمیشه چون هدف تعداد کاربران و وسعت سایت نیست مهم کیفیت هست و حرفه ای گری .

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

حرف های بابک تایید میشه .

من خودم که بن بودم وقتی با یوزر دیگه ای میومدم و میفهمیدن سریع اخراج و یوزر .... حالا چرا باید بخوان تعداد کاربراشون رو بیشتر کنن ؟

میتونن 10 تا انجمن که الان اجازه کار ندارن رو راه بندازن اون موقع ربات نیاز نیست خود به خود 1000 تا 1000 تا میان ولی چرا این کارا نمیشه چون هدف تعداد کاربران و وسعت سایت نیست مهم کیفیت هست و حرفه ای گری .
    در این صورت باید باکس مربوط به " تعداد اعضا " از صفحه اصلی حذف بشه و همه یوزر هایی که به صورت اسپم ایجاد شدن از بین برن !
    Last edited by Amoo Mohsen; 07-09-2008 at 21:52.

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض شوخی ودیگرهیچ

بالاخره لو رفت. بزارید داستان اون همه یوزر ثبت شده در زمانی کوتاه رو بهتون بگم.

راستش چند وقت پیش میثم (یکی از ادمین ها) مسابقه ای گذاشت بین کل اعضای تیم مدیریت P30World.

موضوع هم این بود که در 2 روز مشخص, هر کی بیشترین تعداد یوزری که میتونه رو بسازه.

هم آمار یوزرهای P30World کوچک بالا می رفت و هم اینکه سرگرمی بود واسه تیم مدیریت بیکار P30World.

مسابقه بسیار نفس گیری بود و بنده با ایجاد 500 یوزر در طی 2 روز تونستم نفر اول بشم.

میثم جان هم با یه پک کامل نرمافزار که به آدرس خونمون ارسال کرد, از خجالت ما در اومد.

البته مسابقه مورد نظر محدودیت هایی هم داشت.

مثلا یوزر ها باید دارای ایمیل مستقل بوده و تا حد ممکن متفاوت می بودن.

انصافا خیلی برای درست کردن یوزرها وقت گذاشتم.

این بابک خان هم که از نظر شما بد جواب داد, چون رقیب سرسخت من در اون مسابقه بود.

شما خاطره بدی رو بهش یادآوری کردید. با 485 یوزر که ایجاد کرد یدونه ویندوز هم گیرش نیومد.

...

دوست عزیز

گفتید چرا ادمین جواب این سوال رو نمیده. فکر نکنم در هیچ فرومی ادمینی بشینه بررسی کنه که یوزرهای ثبت شده در یک روز چرا زیادن و شبیه به هم هستند, تا بتونه جواب یک کاربر رو که شک کرده بده. برای تعیین اعتبار یک فروم موارد مهمتری از تعداد کل یوزرها هست که P30World در اونها ممتازه. به عنوان مثال تعداد کاربران فعال و محتوا.

موفق باشید.

ای آدم فروش!!!
    خداروشکرکه بالاخره موضوع رو روشن کردی...
    اما بنده ی خدا" بابک" ...

پیشرفت در اینترنت هم هیچ ارزش نداره ! اگر یک انجمن فارسی زبان به من ثابت کنه که بیش از 75 هزار کاربر واقعی داره ، قسم میخورم که برای هر کاربرش مبلغ 1 میلیون ریال رو پرداخت کنم.

اصلا هم شوخی نمیکنم ، سایر دوستان من رو میشناسند من همونی هستم که سر بازی رئال و بارسلونا 60 میلیون تومن باختم . ( میتونین از بچه های کلوب بپرسین )

این حرف من مانند یک نامه سرگشاده بود. هر کسی که فروم و سایت و . . . داشته باشه میتونه از این طرح استفاده کنه .
    میدونم....
    درسته بالاخره آدم که پا به سن میگذاره ..لحنش هم عوض میشه..
    از جناب ساویز هم که سن و سالی ازشون گذشته معذرت میخوام ، در صورتی که خاطرشون رو مکدر کرده باشم .
    من کوچیک شماهم هستم...
    اینقدرپیرمردم نکنید...دیگه..
    به دل نمیگیرم اینجورچیزارو
    چون تک تک تون رو دوست دارم ...
    بعضی هارو بیشتروبعضی هارو کمتر
    ======
    موفق باشی وممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    جلوي مانيتور

پيش فرض

یاحق.
    شما مگه سه سال پیش تو این انجمن بودید

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

در این صورت باید باکس مربوط به " تعداد اعضا " از صفحه اصلی حذف بشه
    نه قبول ندارم

شما دوست نداری بدونی سایتی که میخوای عضو بشی جامعه ی اماریش خوبه یا بد ؟

در ضمن اینو واسه بعضی p30 نما ها که فکر کنم هدفی به غیر از کاربری در این سایت دارن میگم :

گیریم اصلا از این 250.000 تا 100.000 تاشون الکی . مگه 150.000 نفر کمه ؟

مگه چند تا انجمن ایرانی بهتر از p30 هست ؟ اصلا هست .

شده سوالی داشته باشی و جواب نگیری تو انجمن ها ؟

اگه الان بیکاری زده به سرت ( که امیدوارم اینجوری باشه و از دشمن های این سایت نباشی ) به خاطر اینه که به جواب سوالات رسیدی . غیر از اینه ؟

شما یه نظر سنجی بزار من تضمین میکنم بالای 90 % از این سایت راضی و جواباشون رو گرفتن .

بقیه بحث ها الکیه و فقط جنبه ی خراب کردن این سایت رو داره .

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    جلوي مانيتور

پيش فرض

نه قبول ندارم

شده سوالی داشته باشی و جواب نگیری تو انجمن ها ؟

.
    بله من دو سه ماهه یه سوال دارم هیچکس جواب منطقی بهم نداده
    سوالم تو انجمن حل مشکل در اجرا و نصب بازی هاست
    توی دو سه صفحه ی اخر من این سوالو بیست بار مطرح کردم از دو ماه پیش جواب نگرفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •