تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 33

نام تاپيک: مشکل بعد از نصب ویندوز Xp

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

14 مشکل بعد از نصب ویندوز Xp

سلام . من یکی دو سال بود با یه ویندوز که یکی برام نصب کردم بود کار میکردم . تاحالا ویندوز عوض نکرده بودم میترسیدم خراب کنم . چون تجربه نداشتم بالاخره دو روز پیش ویندوز دیگه بالا نیومد منم از طریق soft mod رفتم تو سیستم خواستم ویندوز نصب کنم نشد . یه ویندوز کپی داشتم نصب کردم دوتا فایل کم داشت بعد دوباره وارد ویندوز از طریق سافت مد شدم ایندفعه ویندوزم نصب شد . بعد از نصب ویندوز دوتا مشکل میبینم :
    1- تم عوض نمیشه اگه عوض کنم بعد از یه بار روشن و خاموش شدن سیستم دوباره میشه همون تمی که توی سافت مد هست (من ویندوز رو تو حالت سافت مد بودم نصب کردم )
    2- من تی وی کارت دارم الان دیگه تلوزیونش اجرا نمیشه این خیلی برام مهمه باید چیکار کنم ؟؟؟؟ یک سی دی براش دارم ولی نمیدونم چطور باید سخت افزارشو نصب کنم .

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

9

سلام . من یکی دو سال بود با یه ویندوز که یکی برام نصب کردم بود کار میکردم . تاحالا ویندوز عوض نکرده بودم میترسیدم خراب کنم . چون تجربه نداشتم بالاخره دو روز پیش ویندوز دیگه بالا نیومد منم از طریق soft mod رفتم تو سیستم خواستم ویندوز نصب کنم نشد . یه ویندوز کپی داشتم نصب کردم دوتا فایل کم داشت بعد دوباره وارد ویندوز از طریق سافت مد شدم ایندفعه ویندوزم نصب شد . بعد از نصب ویندوز دوتا مشکل میبینم :
    1- تم عوض نمیشه اگه عوض کنم بعد از یه بار روشن و خاموش شدن سیستم دوباره میشه همون تمی که توی سافت مد هست (من ویندوز رو تو حالت سافت مد بودم نصب کردم )
    2- من تی وی کارت دارم الان دیگه تلوزیونش اجرا نمیشه این خیلی برام مهمه باید چیکار کنم ؟؟؟؟ یک سی دی براش دارم ولی نمیدونم چطور باید سخت افزارشو نصب کنم .
    سلام

خب اولش پیشنهاد می کنم حتما این اموزش را بگیری و کامل مطالعه کنی تا از این به بعد با خیال راحت بتونی ویندوز را عوض کنی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 - منظورتون را از تم متوجه نمی شم . شاید منظورتون اینه که رزولیشن تغییر می کنه . اگه منظورتون اینه که احتمالا گرافیک سیستم شما نصب نیست .

2 - برای نصب هر سخت افزاری مثل گرافیک یا مودم یا صوت یا همین کارت تی وی از روش زیر استفاده کن

روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و گزینه propertise را بزن و از صفحه باز شده به تب hardware برو و سپس دکمه Devise manager را بزن .
    با زدن این دکمه تمامی سخت افزارهای سیستم شما براتون لیست می شه .

هر کدوم که علامت سوال زرد رنگ داشت یعنی نصب نشده . و شما باید با استفاده از سی دی مربوط به اون قطعه درایور اونا نصب کنید .

سی دی را داخل سی دی رام قرار می دید و روی اون علامت سوال زرد رنگ دوبار کلیک می کنی تا یه پنجره باز بشه از پنجره باز شده به تب Driver می ری و سپس پایین صفحه روی دکمه Update Driver کلیک می کنی و سپس از پنجره باز شده گزینه NO not this time را انتخاب می کنی و دوتا next می زنی تا درایور اون قطعه نصب بشه .

موفق باشی .

3. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه h.ekhraji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام.
    من هم یه ویندوز xp دارک ادیشن داشتم که تم (بک گراند) اون بعد از هر بار ریست کردن به حالت قبل بر می گشت.
    مشکل این بود که تمی به نام ویستا بود که این خطا رو ایجاد میکرد این تم رو که پاک کردم ( یا عوض کردم) مشکل بک گراندم برطرف شد و می تونستم به راحتی عوض کنم.
    در مورد کارت تی وی هم بعضی از کارت تی وی ها فقط روی سرویش پک 1 نصب میشن و ویندوز شما احتمالا سرویس پک 2 است. برای رفع مشکل باید درایور جدیدی از کارت تی وی + برنامه دیگری به جز برنامه ای که الان استفاده میکنید رو پیدا کنی.
    اطلاعات دقیق تری از کارت تی ویت بده.

5. این کاربر از h.ekhraji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

منظورم از تم اين بود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خيلي ممنون رزوليش رو از همون اول درست كردم . 800 در 600 شده بود كه كردمش 1024 در 768 .
    مشكل تم هم با كمك جناب h.ekhraji حل شد . منم تم ويستا ميزاشتم نميشد اونم با تيون آپ . بعد تم خود ويندوز رو گذاشتم درست شد .
    كارت تيوي هم به خاطر اين بود موقع نصب ويندوز يه پيام داد كه سخت افزار نصب شه يا نه من زدم نه بعد امروز توسنتم به كمك mahdi7610 برطرفش كنم .
    الان يه مشكل جديد هست !!!
    وقتي روي اينترنت اكسپلورر كليك ميكنم به جاي اين كه بره توش يه شرت كات ايجاد ميكنه چيكار كنم ؟؟؟
    سخت افزار ها همه خودكار نصب هستن برنامه ها هم نصب ولي مديا پلير و چندتا برنامه ويندوز شدن قديمي كه اونا درست كار ميكنن فقط همين اذيت ميكنه .

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

منظورم از تم اين بود :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خيلي ممنون رزوليش رو از همون اول درست كردم . 800 در 600 شده بود كه كردمش 1024 در 768 .
    مشكل تم هم با كمك جناب h.ekhraji حل شد . منم تم ويستا ميزاشتم نميشد اونم با تيون آپ . بعد تم خود ويندوز رو گذاشتم درست شد .
    كارت تيوي هم به خاطر اين بود موقع نصب ويندوز يه پيام داد كه سخت افزار نصب شه يا نه من زدم نه بعد امروز توسنتم به كمك mahdi7610 برطرفش كنم .
    الان يه مشكل جديد هست !!!
    وقتي روي اينترنت اكسپلورر كليك ميكنم به جاي اين كه بره توش يه شرت كات ايجاد ميكنه چيكار كنم ؟؟؟
    سخت افزار ها همه خودكار نصب هستن برنامه ها هم نصب ولي مديا پلير و چندتا برنامه ويندوز شدن قديمي كه اونا درست كار ميكنن فقط همين اذيت ميكنه .
    سلام

سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بده و توی کنترل پنل روی گزینه Add or Remove Programs را بزن تا باز بشه

در سمت چپ یه پنل هست که شما گزینه Add or Remove windows component را بزنید و از پنجره باز شده تیک گزینه اینترنت اکسپلورر را بردارید و next بزنید . با زدن next این برنامه پاک می شه .

دوباره برگردید و تیک اون گزینه را بزنید و روی next کلیک کنید

با این کار دوباره اینترنت اکسپلورر دوباره نصب می شه .

احتمالا مشکلش هم برطرف می شه .

موفق باشید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار بده و توی کنترل پنل روی گزینه Add or Remove Programs را بزن تا باز بشه

در سمت چپ یه پنل هست که شما گزینه Add or Remove windows component را بزنید و از پنجره باز شده تیک گزینه اینترنت اکسپلورر را بردارید و next بزنید . با زدن next این برنامه پاک می شه .

دوباره برگردید و تیک اون گزینه را بزنید و روی next کلیک کنید

با این کار دوباره اینترنت اکسپلورر دوباره نصب می شه .

احتمالا مشکلش هم برطرف می شه .

موفق باشید.
    دوباره نصب كردم ولي فرقي نكرد فقط اون اينترنت اكسپلورري كه توي منوي استارت هست درست كار ميكنه .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوباره نصب كردم ولي فرقي نكرد فقط اون اينترنت اكسپلورري كه توي منوي استارت هست درست كار ميكنه .
    مشکل شما رو با shortcut فهمیدم پس اگه اینترنت اکسپلورر درست کار می کند شما می تونین با دراگ کردن همون

آیکون در دسکتاپ هم از اون آیکون داشته باشید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ممنون حل شد .فقط بعد از نصب ويندوز سرعت بازي ها هم اومده پايين ميتونه براي چي باشه ؟
    سرعت ويندوز مناسبه ولي سرعت بازي ها نه مثلا Gta Vc رو من با بالاترين گرافيك داشتم Gta Sa هم تا حدودي خوب بود اما الان با ضعيف ترين بازي مشكل دارم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ممنون حل شد .فقط بعد از نصب ويندوز سرعت بازي ها هم اومده پايين ميتونه براي چي باشه ؟
    سرعت ويندوز مناسبه ولي سرعت بازي ها نه مثلا Gta Vc رو من با بالاترين گرافيك داشتم Gta Sa هم تا حدودي خوب بود اما الان با ضعيف ترين بازي مشكل دارم
    تو هنگام نصب کارت گرافیک باید dirext رو نیز نصب کنی تا بازیها بهتر اجرا بشن به احتمال زیاد اینو نصب نکرده ای

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دایرت ایکس رو باید کجا نصب میکردم ؟؟؟
    ویندوز من اتوماتیک نصب شد سریال هم وارد شده هست . ویندوزی که نصب کردم در اصل یه ویندوز فارسیه . قبلی یه جور دیگه بود اینقدر باهاش راحت بودم که یکی دوسال باهاش کار کردم اما این کلافم کرده ممکنه از ویندوز باشه . من حتی با برنامه های مولتی مدیا هم مشکل پیدا کردم .
    دایرت ایکس هم من دایرت ایکس بازی NFS PROSTREET رو نصب کردم بعدش مال بقیه بازی ها رو هم امتحان کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه تازه برخی برنامه ها هم قاطی کردن و خود به خود میرن بیرون .
    یه سوال شاید خنده دار باشه چون من اولین بارمه ... : وقتی ویندوز عوض میشه مگه نباید نرم افزار ها حذف بشن ؟؟؟ آخه کسی که برام ویندوز رو عوض میکرد میگفت همه برنامه ها رو هم عوض کرده مثلا آنتی ویروس و... عوض میشد ولی من هیچ چیم عوض نشده جز آیکن
    توی my douments هم همچی سرجاشه !!!

یه سوال هم دارم اگه بخوام ویندوز رو آپدیت کنم چقدر طول میکشه ؟؟؟ تاحالا آپدیت نکردم ولی بعضی جاها خوندم برای سیستم خوبه .
    Last edited by mohammadrezams; 13-09-2008 at 12:41.

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •