سلام دوستان من با نصب برنامه
LibUSB که
یه برنامه برای استفاده در تعمیرات گوشیهای اپل هستش، موس و کیبوردم از کار افتاده،
ریستارت کردم درست نشد، تو Safe Mode ویندوز رفتم باز درست نشد، از این روش هم استفاده کردم :

اگه دی وی دی ویندوزت رو داری که با همون بوت کن. اگرم نه که یه ویندوز دیگه توی یکی از پارتیشن ها بریز (نیازی به هیچ درایور و چیزی نیست).

بعد توی استارت منو تایپ کن regedit و توی پنجره ای که باز میشه HKEY_USERS رو انتخاب کن.

از منوی فایل، Load Hive رو بزن و فایل رجیستری ویندوز اصلیت رو بهش بده. احتمالا تو فولدر پروفایل یوزر ویندوز قبلیته و به اسم NTuser.dat

حالا از منوی ادیت، Find رو بزن و libusb0.sys رو سرچ کن. هر چی پیدا کرد رو پاک کن.

بعد از منوی فایل، Unload Hive رو بزن. سیستم رو ریبوت کن و با ویندوز اصلی بیا بالا.

ولی متاسفانه جواب نگرفتم مشکل هم اینجا بود که فایل NTuser.dat توی هیچ کدوم از پوشه های User نبود، من سرچ کردم یدونه پیدا شد که اونم تو پوشه Windows\System32\... بود که توی اونم هیچ فایل libusb0.sys پیدا نکرد.
در ضمن با سی دی ویندوز 7 رفتم تو ریکاوری که اتومات برای پیدا کردن مشکل سرچ کرد و پیغام داد یه مشکل پیدا کرده بعدشم درست کرد و رسیت شد ولی بازم موس و کیبورد غیر فعال بود.
خواهشا یه راه حل بفرمایین که مجبور نشم ویندوز رو عوض بکنم مرسی