تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: -------

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • -----

0 0%
  • -----

0 0%
صفحه 1 از 262 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 2613

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات تــیــم مـــلـــی فــوتــبـــال ایـــران

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض تايلند نيز ايران را متوقف كرد (اي

تيم ملي فوتسال كشورمان در دومين ديدار خود در مرحله‌ي دوم گروهي در چارچوب رقابتهاي قهرماني فوتسال آسيا برابر تيم ملي تايلند متوقف شد.

تيم ملي فوتسال كشورمان امروز در دومين ديدار خود در مرحله‌ي دوم رقابتهاي فوتسال قهرماني آسيا با نتيجه‌ي 3 بر 3 برابر تيم ملي تايلند متوقف شد تا با كسب يك امتياز در رده‌ي سوم گروه خود قرار گيرد.

در ديگر ديدار اين مرحله‌ ژاپن با نتيجه‌ي پنج بر يك تيم ملي چين را از پيش رو برداشته بود.

هم اكنون در اين گروه تيم ملي ژاپن با كسب شش امتياز از دو بازي در رده‌ي نخست است، پس از ژاپن تيم ملي تايلند با كسب چهار امتياز در رده‌ي دوم قرار گرفته و تيم ملي فوتسال كشورمان با يك امتياز در جايگاه سوم ايستاده است.

گفتني است؛ صعود ژاپن به مرحله‌ي نيمه نهايي قطعي شده و از بين دو تيم ايران و تايلند يك تيم ديگر به عنوان دومين تيم جواز حضور در جمع چهار تيم برتر آسيا را كسب خواهد كرد.

تيم ملي كشورمان روز سه شنبه در آخرين ديدار خود به مصاف تيم ملي چين خواهد رفت و در صورت پيروزي پر گل و شكست تايلند توسط ژاپن به مرحله‌ي بعدي صعود خواهد كرد.

من كه ديگه نا اميد شدم :cry:

آخر فروم باز Ali_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    اصـــــــــفــــــهــــــان

پيش فرض

رييس كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال استعفا داد؛
    محمدصادق درودگر:
    كنار رفتم تا افراد جديد فوتسال ايران را متحول كنند
    -----
    حمد صادق درودگر رييس كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال از سمت خود كناره‌گيري كرد و رسما استعفا داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ پس از كسب نتايج ضعيف تيم ملي فوتسال ايران در رقابت‌هاي قهرماني آسيا كه با شكست 1 بر صفر برابر تيم ژاپن و تساوي 3 بر 3 مقابل تيم تايلند صورت گرفت، محمد صادق درودگر رييس فدراسيون فوتبال فدراسيون فوتبال از سمت خود استعفا داد.

محمد صادق درودگر دليل پس از استعفاي خود از رياست كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال گفت: اين استعفا نشانه‌ي اعتراض به سياست جوانگرايي فدراسيون فوتبال براي تيم ملي فوتسال نيست.

رياست كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار داشت: من به سياست فدراسيون فوتبال مبني بر جوانگرايي كاملا اعتقاد داشته و به آن پايبند هستم. جوانان حاضر در تيم ملي بازي‌هاي بسيار خوبي را در رقابت‌هاي قهرماني فوتسال آسيا از خود به نمايش گذاشتند و توانستند در برابر حريفان خود به خوبي ظاهر شوند.

درودگر در پايان افزود: دليل استعفاي من تنها رشد و بالندگي فوتسال ايران در قاره‌ي آسيا و كل جهان است، چرا كه اعتقاد دارم با كنار كشيدنم از اين سمت، فرد جديدي با انديشه‌هاي نو وارد سيستم فوتسال ايران خواهد شد و اين امر مي‌تواند باعث تحول و پيشرفت اين رشته ورزشي شود

حـــــرفـه ای mahan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    هرکجا هستم ، باشم

پيش فرض

علي جان اينو چرا توي اخبار فوتبال ننوشتي
    ........
    اينو قفل ميكنم ... توي اون تاپيك دوباره بنويس

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

12 »» خـبــرها و تـحــولات تــیــم مـــلـــی فــوتــبـــال ایـــران

میدونم برخی از دوستان از وضع تیم ملی زیاد راضی نیستند اما این دلیل نمیشه بی خیال تیم ملی بشیم و بچسبیم به تیمهای باشگاهیمون...
    جای همچین تاپیکی بخصوص در همچین روزهایی که تیم ملی بازیهای حساس داره خالی بود برای همین با رخصت از اقا بابک این تاپیک زده شد....
    امیدوارم همین امشب هم تیم ملی کام تمام ایرانی ها را با شکست عربستان شیرین کنه...

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

تيم ملي با پيراهن قرمز به مصاف سفيدپوشان عربستان مي‌رود

تيم ملي فوتبال ايران در مسابقه امشب با پيراهن قرمز مقابل سفيد پوشان عربستان به ميدان مي رود.

جلسه هماهنگي تيم هاي ايران و عربستان شب گذشته با حضور ناظر فيفا در رياض برگزار شد.

با توجه به آخرين تصميمات گرفته شده، تيم ايران امشب با پيراهن قرمز و عربستان با پيراهن سفيد بازي خواهند كرد.

در اين نشست نماينده فوتبال ايران از نماينده تيم ميزبان خواست براي 40 همراه و تعدادي از تماشاگراني ايراني مقيم عربستان، جايگاه مناسبي اختصاص دهند.

در پي درخواست مسئولان ايران جايگاه شماره 39 به تماشاگران ايراني اختصاص داده شد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

بازی چند چنده؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

تا دقیقه 30 :

عربستان 1 - ایران 0

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض ايران 0 عربستان 1

به همه تبريك ميگم...
    با اين مربي..
    گل خورديم...قشنگم بود..

حـــــرفـه ای Legend's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Endadah

پيش فرض

عجب موقعيتي بود....!!!!!!منتظر باش امين اينجور كه پيش ميره 2 تا سهله...

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

نیمه اول که یک گل عقب هستیم...
    تیم اصلا اماده نشون نداد هیچ برنامه ی برای گل زدن نداره...
    اما من هنوز امیدوارم!
    ستار زارع هم افتضاح هست...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •