تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 734 از 4751 اولاول ... 23463468472473073173273373473573673773874478483412341734 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,331 به 7,340 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Somewhere I don't belong

پيش فرض

دوستان شاتلی شما ماهی جقدر حدودا دانلود میکنید؟با دانلود شبانه...

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

خودشون زنگ میزنند میگن اعتبار نامه ت تموم شده یا تمدید کن یا به 128 برمیگردی.
    اگه من سرویس 6 ماهه بگیرم تا اخر برج9 سرویسم طول میکشد اونوقت کاریم ندارد

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگه من سرویس 6 ماهه بگیرم تا اخر برج9 سرویسم طول میکشد اونوقت کاریم ندارد
    اگه توی گواهی اشتغال تاریخ انقضا ذکر شده باشه نه. حتی اگه بین سرویس باشه به 128 بر میگردونن. اما اگه فقط گواهی اشتغال باشه بدون انقضا یا مثلا یه سال اونوقت مشکلی نیست. البته شهرهای مختلف فرق میکنه، فکر نکنم اصفهان زیاد گیر بده.

4. این کاربر از blackhero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان چه برنامه ای هست که ترافیک مصرفی و برنامه هایی که دانلود کردن را مشخص کنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

5 روز بعد از اینکه من از شاتل سرویس 512 گرفتم، سرعت آپلود و دانلود اونجوری که مودم نشون میداد، به جای 570 شده بود 32. زنگ زدم پشتیبانی، گفتن "خط شما جابجا شده" و درستش میکنیم و به شما زنگ میزنیم (جون عمه شون خیلی زنگ زدن.)

باور نمیکنید 2 هفته قطع بود و بیچارم کردن. هر چی زنگ میزدم، میگفتن شما اینترنت داری (!)، اما سرعتش کم شده و بزودی درست میشه. کسی میدونه این چه جور مشکلی بوده که 2 هفته درست شدنش طول کشیده؟ آخه رانژه کردن خط هم اینقدر طول نمی کشه.

مسخره تر اینکه در این مدت بعضی روزا برای من 30 مگ دانلود نوشته. آخه با اینترنت 32 میشه 30 مگ دانلود کرد؟

ضرری که از نداشتن اینترنت کردم به کنار. چطور میتونم لااقل اون 2 هفته رو به قرارداد بعدی اضافه کنم؟
    Last edited by wing-mirror; 31-05-2009 at 11:58.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

5 روز بعد از اینکه من از شاتل سرویس 512 گرفتم، سرعت دانلود و آپلود اونجوری که مودم نشون میداد، شده بود 32. زنگ زدم پشتیبانی، گفتن "خط شما جابجا شده" و درستش میکنیم و به شما زنگ میزنیم (جون عمه شون خیلی زنگ زدن به من.)

باور نمیکنید 2 هفته قطع بود و بیچارم کردن. هر چی زنگ میزدم، میگفتن شما اینترنت داری (!)، اما سرعتش کم شده و بزودی درست میشه. کسی میدونه این چه جور مشکلی بوده که 2 هفته درست شدنش طول کشیده؟ آخه رانژه کردن خط هم اینقدر طول نمی کشه.
    دقیقا برای منم همین مشکل پیش اومده بود که رفتم پشتیبانی انلاین بعد یارو شماره تماس ازم گرفت و خودش باهام تماس گرفت و مشکل را حل کرد و تمام شد و 15 دقیقه هم طول کشید!
    Last edited by vroom; 31-05-2009 at 22:37.

8. 2 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز blackhero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

5 روز بعد از اینکه من از شاتل سرویس 512 گرفتم، سرعت دانلود و آپلود اونجوری که مودم نشون میداد، شده بود 32. زنگ زدم پشتیبانی، گفتن "خط شما جابجا شده" و درستش میکنیم و به شما زنگ میزنیم (جون عمه شون خیلی زنگ زدن به من.)

مسخره تر اینکه در این مدت بعضی روزا برای من 30 مگ دانلود نوشته. آخه با اینترنت 32 میشه 30 مگ دانلود کرد؟

ضرری که از نداشتن اینترنت کردم به کنار. چطور میتونم لااقل اون 2 هفته رو به قرارداد بعدی اضافه کنم؟
    اگه ایراد از مخابرات و خط تلفن و اینا بوده که فکر نکنم بشه اون 2 هفته رو برگردونند. ولی اگه ایراد از شاتل بوده یه ایمیل شکایت ناک!(شکایت آمیز همراه با کمی خشونت) بفرست برای مدیریت شاتل برات پیگیری میکنن. عکس های اون دو هفته رو هم از مای شاتل بگیر بفرست براشون.

10. 2 کاربر از blackhero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بستگي داره چه سرويسي داشته باشند. من آرت 1 دارم ولي ماه پيش كم دانلود كردم. حدود 6 گيگ .

12. این کاربر از babak22ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اگه توی گواهی اشتغال تاریخ انقضا ذکر شده باشه نه. حتی اگه بین سرویس باشه به 128 بر میگردونن. اما اگه فقط گواهی اشتغال باشه بدون انقضا یا مثلا یه سال اونوقت مشکلی نیست. البته شهرهای مختلف فرق میکنه، فکر نکنم اصفهان زیاد گیر بده.
    تاریخ انقضا گواهی اشتغال به تحصیلم تا اخر برج6 اگه زنگ نزدند که هیچ اگه زنگم زدند یه گواهی زاپاس دارم میرم تاریخشو عوض میکنم حالا امید بخدا ببینم چی میشد

بقول فردین هرچه پبش اید خوشا اید ما که خندان می رویم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein 12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من با اکو 128، هر شب نزديک به 350 مگ يا حداقلش بالاي 345 مگ. اگه ماهو 30 روزه بگيريم:

l> 345 MB * 30 days = 10350 MB = 10.1 GB
    Last edited by Hossein 12; 31-05-2009 at 16:51.

15. 3 کاربر از Hossein 12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •