تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3586 از 4751 اولاول ... 2586308634863536357635823583358435853586358735883589359035963636368640864586 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,851 به 35,860 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال jackson2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

پيش فرض

خبری از شکایتنامه:
    شرکت شاتل دفاعیش رو برای سازمان فرستاده
    صحت خبر 90٪ منبع: نخواست نامش فاش شود
    اگر خبر جدیدی برسه اطلاع میدم

2. 10 کاربر از jackson2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

راستش fup رو من شنیدم فقط برای کاربرای Art هست و نه کاربرای اکو.
    هر چند که همه چیز امکان پذیره.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

یعنی شما هر ماه دو بار این هدیه رو میگیرین؟
    امتحان کردین که دفعات بیشتری هم میشه گرفت یا نه؟
    من دیشب یکی از دوستان این اتفاق براش افتاده.البته روز پایان دورش بود و ۲۰۰ مگ اول که تموم شد دوباره شاتل بهش پیغام داد و دوباره رفت توی سایت و ۲۰۰ مگ دوم رو گرفت.
    این یه باگه میشه چندین بار از شاتل 200 مگ رایگان گرفت

4. این کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه WBS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستش fup رو من شنیدم فقط برای کاربرای Art هست و نه کاربرای اکو.
    هر چند که همه چیز امکان پذیره.
    اولش خانومه منکر شد اما بعد گفت باید مدیریت کنی دانلودت رو و ... منم توپیدم که آخه زن حسابی مگه من بیکارم صبح پاشم قطع کنم یه ساعت دیگه پاشم دوباره بزارم رو دانلود آلت پریش که نیستم !!
    اما مثل اینکه اکو هم شامل fair policy میشه در هر صورت من تا آخر ماه شاتل دارم اگه درست شد که شد نشد عوض میکنم آسیا تک میگیرم هر چند همه isp های ما یه ... هستن !! اما خوب اصلا حال نمیکنم بهم دروغ بگن و منو خر فرض کنن !!
    به نظرم بهتره همه مشتری های شاتل بعد از یه دعوای حسابی با این شرکت تسویه کنن تا این فلان فلان شده ها بفهمن هر کاری بخوان نمیتونن بکنن و مصرف کننده و مشتری هاشون ابله نیستن !!
    بعد به زنه گفتم شما ببین تو این لیست سیاهتون هستم یا نه گفت نمیدونم همچین لیستی دست ما هست یا نه رفت یه ربع دیگه زنگ زدم گفت دست ما نیست گفتم اسم نرم افزارش چیه گفت نمیدونم گفتم پس چی میگی آخه درست میشه تا هفته دیگه یا آخر ماه تو که اصلا نمیدونی چی هست این نرم افزار اصلا یه بار دیدی محیطشو گفت شنیدم هست !! نیم ساعت بد و بیراه گفتم هیچی نگفت خیلی آدم های صبوری رو گذاشتن اونجا به خدا به سنگ نیم ساعت دری وری میگفتی شل میشد یه فحشی میداد خلاصه از این به بعد عصبی باشم و بخوام به یکی برینم زنگ میزنم پشتیبانی شاتل خودمو خالی میکنم میرم به کارام میرسم !!

6. این کاربر از WBS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

برای کوچ، آسیاتک بهتره یا پارس آنلاین؟ چرا؟
    بعضی از سایت ها اشتراک را نوشته 1 به 4؛ یعنی چی؟ یعنی سرعت شبانه بین 4 نفر تقسیم میشه؟

8. این کاربر از جناب مهندس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

3FX

در آغاز فعالیت ha_tahanian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

منم حدود 1.5 سال از شاتل استفاده میکنم و اوایل 512 داشتم الان هم 2 ، خیلی راضی بودم و واقعا هم روز سرعتم عالی بود و هم شب هر چقدر دلم می خواست با سرعا مناسب دانلود می کردم ، البته هر شب نمیزاشتم دانلود فقط فایل هایی که احتیاج داشتم ، خیلی راحا استفاده میکردم تا اینکه دیدم حدود 3 هفته پیش سرعت شب رسید به 1 kb که بعد از تحقیق متوجه دزد بازی آقایون شدم ، با این حال باز گفتم اشکال نداره من که دانلود زیاد ندارم یک 2 هفته ای صبر کردم تا از محدودیت در امدم ، ولی دانلود نکردم ، شب بعدش حدود 900 مگ دانلود کردم ، شب بعدش تست کردم دیدم سرعت خوبه مشکلی نیست ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاد دانلود نکردم ، شب بعدش که امدم دانلود کنم دیدم دوباره محدود شدم که دیگه با این حساب باید دانلود شب رو بیخیال بشم ..
    پشتیبان شاتل هم که یک متن آماده شده همش کپی میکنه و جواب های چرت و پرت میده و کلا بیخیالش شدم
    احتمالا هفته بعد میرم برای انصراف و سرویس پارس آنلاین بگیرم ، لااقل سرعت روزم میخواد کمتر باشه ، شب این مسخره بازی ها رو ندارم...
    جونم خلاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص صصصص
    منم دقیقاً وضعیتی مثل شما پیدا کردم. بهم میگن شب زیاد دانلود میکنی! خوب میتونم، میکنم. مگه رایگان نیست؟ بقیه هم اگه میتونن دانلود کنن خوب!
    میگن شما رو با پرمصرفا به اشتراک گذاشتیم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Doublex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اولش خانومه منکر شد اما بعد گفت باید مدیریت کنی دانلودت رو و ... منم توپیدم که آخه زن حسابی مگه من بیکارم صبح پاشم قطع کنم یه ساعت دیگه پاشم دوباره بزارم رو دانلود آلت پریش که نیستم !!
    اما مثل اینکه اکو هم شامل fair policy میشه در هر صورت من تا آخر ماه شاتل دارم اگه درست شد که شد نشد عوض میکنم آسیا تک میگیرم هر چند همه isp های ما یه ... هستن !! اما خوب اصلا حال نمیکنم بهم دروغ بگن و منو خر فرض کنن !!
    به نظرم بهتره همه مشتری های شاتل بعد از یه دعوای حسابی با این شرکت تسویه کنن تا این فلان فلان شده ها بفهمن هر کاری بخوان نمیتونن بکنن و مصرف کننده و مشتری هاشون ابله نیستن !!
    بعد به زنه گفتم شما ببین تو این لیست سیاهتون هستم یا نه گفت نمیدونم همچین لیستی دست ما هست یا نه رفت یه ربع دیگه زنگ زدم گفت دست ما نیست گفتم اسم نرم افزارش چیه گفت نمیدونم گفتم پس چی میگی آخه درست میشه تا هفته دیگه یا آخر ماه تو که اصلا نمیدونی چی هست این نرم افزار اصلا یه بار دیدی محیطشو گفت شنیدم هست !! نیم ساعت بد و بیراه گفتم هیچی نگفت خیلی آدم های صبوری رو گذاشتن اونجا به خدا به سنگ نیم ساعت دری وری میگفتی شل میشد یه فحشی میداد خلاصه از این به بعد عصبی باشم و بخوام به یکی برینم زنگ میزنم پشتیبانی شاتل خودمو خالی میکنم میرم به کارام میرسم !!

بسي حال ميده ... شماره داره اين خانوم روزي سه چهار بار زنگ بزنم عقده هاي زندگيم رو روش پياده كنم

11. این کاربر از Doublex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

3FX

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اقا اسیاتک نگیر چون اونها هم محدودیت دارند اما نه مثل شاتل مثلا اگر توی یک شب 4 گیگ دانلود کردی 2 گیگ از حسابت کم میشه یعنی هر چی بگیری میشه نیم بها حساب کرردیم اگر کسی بخواد یک مگ ازشون بگیره بعد شبی بگیم 4 گیگ دانلود کنه باید ماهی مبلغ 277000 ومان بده به اینها ادم که مرض نداره اسیا تک اینجوری جلوی دانلود رو میگیره اگر زنگ بزنی بهت میگن 5 گیگ به بالا بخر کم نمیشه اما باز کم میشه
    شاتل دانلود رو میگیره اسیاتک پول جیبت رو میگره در کل دوتاشون به فکر پول مشتری هستند
    از ما گفتن از همه شنیدن دوره اسیاتک رو خط بکشید هرکس پولش زیاده اقدام کنه

13. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

3FX

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این شاتل دیشب چش بود رفته بودم خونه یکی از آشنایان در حالت معمول بالای 50 درصد packet loss داشت وقتی v.p,n میزدم درست میشد !

پروفشنال ELDORAMO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

این شاتل دیشب چش بود رفته بودم خونه یکی از آشنایان در حالت معمول بالای 50 درصد packet loss داشت وقتی v.p,n میزدم درست میشد !
    اره شرکت های دیگه هم همین طورن

16. این کاربر از ELDORAMO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

AVAVA عزیز احتمالا شما سرویستون حجمش زیر 5 گیگ هست ، تو آسیا تک سرویس های زیر 5 گیگ شبها نیم بها و بالای 5 گیگ رایگان هستند ، درباره محدودیت هم من از نماینده پرسیدم گفت نمیدونم ! ولی درباره سرعت گفت شبا کم میشه ، دوستان تو تایپیک آسیا میگن سرعت تو شب حقیقی میشه ! ولی جایی نشنیدم محدود کنند ، البته من خودم که فعلا تصمیم نگرفتم چی بگیرم .

هنوز هم با برادران قا.ط. در جنگ هستیم که خط رو خالی کنند

18. 4 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •