تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3553 از 4751 اولاول ... 2553305334533503354335493550355135523553355435553556355735633603365340534553 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,521 به 35,530 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

Eco 512...........

فقط کسایی که مشکل دارن میان اینجا نظر میدن.
    من که هیچ مشکلی با شاتل ندارم از دیروزم سرعت بالاتر رفته نمیدونم چرا.سرعت روی 102.40 KB/S ثابت میمونه و پایین نمیاد.قبلا 60 KB/S بود.اون موقع هم خوب بود ولی بعضی اوقات سرعت دانلود شبانه پایین میاد.در کل من راضیم.

همه شرکت ها برخی کاریراشون راضین یعضی ها هم نیستن.ما ایرانیا فقط بلدیم غر بزنیم.اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

مطمئنا خیلیا از شاتل راضی نیستند حقم دارن (خیلی ها هم مشکلی ندارن) اما با نق زدن پای کامپیوتر چیزی عوض نمیشه.
    hitman
    چند تا مطلب به ذهنم رسید بد نیست یاداوری کنم .
    1- در نظر بگیر فلانی هم محاه ایتونه که نه میتونی از اون محله بری نه میتونی اونو بفرستی بره. اکثر ادمای محله از دست دوز و کلکاش ناراضین ولی اون هی از خودش تعریف میکنه و خودشو به عنوان کاندید همه چی مطرح میکنه. خب تا اینجاشو در نظر بگیر تا بقیشو رو شاتل بگم . 4 ساله از شاتل استفاده میکنم و همیشه تعریفشو کردم . تو نت ننوشتم ولی 6 تا مشتری واسش بردم . از شهریور تا حالا روییه کار شاتل عوض شده و شده هم محله ای بد ما هم این پستا رو میدیم تا اگه کسی خواست اشتراکی بگیره اول خوب فکر کنه دوم هم شاید به جایی برسد فریاد..
    حالا شما که اینقدر باهوشی اگه 100 نفر بگن بد شده و یکی مثل شما بگه نه کدوم دروغگوییم؟

2. 4 کاربر از nakhodasilver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوست عزیز هم اونایی که انتقاد میکنن راست میگن هم بنده که تعریف میکنم .بحث راست و دروغ نیست اصلا.

فکر میکنم تعریف کردن صادقانه تو کشورمون از بین رفته، فقط و فقط انتقادهای تندو همراه با تمسخر و توهین در مورد خیلی از موضوع ها.
    همین الان 100 نفر که تو این سایت میگن شاتل بده 100 نفرم هستن که از شاتل راضین چیزی نمیگن.(این که نمیشه معیار سنجش)

بنده از شرکت داتک ناراضی بودم زنگ زدم کلی اعتراض کردم بعدشم اومدم شاتل.
    شما هم اگر میبینید در منطقه شما شاتل خوب جواب نمیده که قطعا حق با شماست یا تلفنی یا حضوری باید اعتراض کرد یا شرکتتون رو عوض کنید.
    پای کامپیوتر فریاد به جایی نمیرسه.
    Last edited by hitman111; 26-11-2011 at 14:00.

4. این کاربر از hitman111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال maskot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

نمی خوام به کسی بی احترامی کرده باشم ولی نمی دونم چرا 90% کسایی که از شاتل تعریف می کنند زیر 10 پست دارند

6. 9 کاربر از maskot بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jackson2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

پيش فرض

این همه لشکر اومده به عشق شاتل اومده
    بله دیگه خدارو شکر که این شاتل بد اخ جیز خوب شد.با احترام ویژه به همه طرفداران و عاشقان شاتل:
    ((((یه سوالی که برام پیش اومد اینکه این عشاق شاتل که واقعا دستشون درد نکنه که این شرکت عزیز و دوستداشتنی رو تنها نمیگذارند به چه انگیزه ای میان اینجا و این همه زحمت میکشند و با ما افراد بیکار که از روی بی اطلاعی و بدون اینکه خودمون بدونیم چند ساله مشترک شاتل بودیم و ما اشتباه میکنیم که محدودیت وجود داره و در کشورمون هیچ شرکتی رایگان شبانه با این کیفیت بی نظیر شاتل نداره رو آگاه میکنید)))
    فقط یه سوال دیگه که دوستمون هم پرسیدند من هم نفهمیدم چه رابطه ای بین طرفداری وعاشق بودن با شاتل و تعداد اندک پستها وجود داره.البته من خودم همونطور که با بابک عزیز "سرپرست ناظرین" صحبت کردم مخالف طرفداران بیشمار شاتل نیستم!!

8. 5 کاربر از jackson2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    بعد از اینکه من از خیر دانلود شبانه به علت محدودیت گذشتم گفتم سگ خور پول زور می دم ولی با سرعت بیشتر تو روز دانلود میکنم که یه مشکل جدید پیدا کردم اونم نوسان زیاده سرعته که یه دفعه از 250 میرسه به2و3 بعد میشه صفر . این صفر شدن توی لینک های مستقیم شاید تاثیر نداشته باشه ولی وقتی از لینک های غیر مستقیم دانلود کنی که قابلیت پاز شدن نداره (مثل رپیدشیر و ...)واست مشکل ایجاد میشه و باید اون فایلو از اول دانلود کنی .
    حالا نمی دونم مشکل شاتل (به قول دوستمون....)چیه که من راضی ام پول بدم ولی باز داره اذیت میکنه ؟

10. 2 کاربر از hosseinf722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

11

Eco 512...........
    اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

مطمئنا خیلیا از شاتل راضی نیستند حقم دارن (خیلی ها هم مشکلی ندارن) اما با نق زدن پای کامپیوتر چیزی عوض نمیشه.
    خوب 3 تا جواب:
    اول اینکه ما پول بابت این اینترنت کذایی میدیم و باید همیشه خوب باشه و مشکلاتشون به ما ربطی نداره..اگه نمیصرفه براشون شرکت رو جمع کنن
    دوم اینکه با همین پول تو کشورهای دیگه اینترنت با سرعت فوق العاده بالاتر و نامحدود و بدون هیتلر ارائه میشه
    سوم درسته با نق زدن مشکل حل نمیشه و راه اساسی تحریم شاتل(مثل خودم که آخرای ترافیکم هست و بعدش بای بای) همه باید با شاتل فسخ کنن..همینارو می گیم که دیگرانی که میخوان خرید کنن نیان بیافتن تو چاه
    Last edited by satansilent; 26-11-2011 at 17:21.

12. 5 کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

دوست عزیز هم اونایی که انتقاد میکنن راست میگن هم بنده که تعریف میکنم .بحث راست و دروغ نیست اصلا.

فکر میکنم تعریف کردن صادقانه تو کشورمون از بین رفته، فقط و فقط انتقادهای تندو همراه با تمسخر و توهین در مورد خیلی از موضوع ها.
    همین الان 100 نفر که تو این سایت میگن شاتل بده 100 نفرم هستن که از شاتل راضین چیزی نمیگن.(این که نمیشه معیار سنجش)

بنده از شرکت داتک ناراضی بودم زنگ زدم کلی اعتراض کردم بعدشم اومدم شاتل.
    شما هم اگر میبینید در منطقه شما شاتل خوب جواب نمیده که قطعا حق با شماست یا تلفنی یا حضوری باید اعتراض کرد یا شرکتتون رو عوض کنید.
    پای کامپیوتر فریاد به جایی نمیرسه.
    یک نکته رو شما کلا در نظر نمی گیری .

کاربرانی که از شاتل راضین 90 درصدشون یا دانلودر نیستن یا از دانلود شبانه چیزی نمیدونن یا از پینگ و پکت لاست و ... چیزی سر در نمیارن در کل نوب هستن .

مثلا فرض کن شما یک ماشین داغون بخر 100 میلیون تومن هر روز تنها کاری که باهاش می کنی این هست که بری تا سر کوچتون برگردی ! یکی دیگه همین ماشین رو میخره ولی باهاش سفر طولانی می کنه الان اولی شکایت نمی کنه و دومی حرصش خفن در میاد !
    الان شما احتمالا جز گروه اول هستی . برای همین هم هست که خیلی از کاربرایی که از شاتل تو این تاپیک تعریف می کنن معمولا پست هاشون کم هست و تازه کار میزنن .

حالا نمی دونم منظور من رو فهمیدیدن یا نه . دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد.

14. 6 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

Eco 512...........

فقط کسایی که مشکل دارن میان اینجا نظر میدن.
    من که هیچ مشکلی با شاتل ندارم از دیروزم سرعت بالاتر رفته نمیدونم چرا.سرعت روی 102.40 KB/S ثابت میمونه و پایین نمیاد.قبلا 60 KB/S بود.اون موقع هم خوب بود ولی بعضی اوقات سرعت دانلود شبانه پایین میاد.در کل من راضیم.

همه شرکت ها برخی کاریراشون راضین یعضی ها هم نیستن.ما ایرانیا فقط بلدیم غر بزنیم.اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

شما احتمالاً از مشترکین جدید شاتل هستید که هنوز با روالهای ناجوانمردانه این شرکت آشنا نیستید یا هم هنوز آن قدر در ساعات رایگان شبانه دانلود نکرده اید که برادران شاتل نگاهی به چوب خطتان بکنند و تقریباً سرعت شبانه شما را به مدتی که عشق خودشان است در حد دیال آپ پایین بیاورند!،درسته با نق زدن پای کامپیوتر مشکلی حل نمیشه همان طور که با تعریف و تمجید شما از شاتل هم مدیران شاتل نمی آیند سرعت شما را زیاد کنند یا سرعت شبانه شما را محدود نکنند،همه دوستانی که اینجا از این رویه محدود سازی شاتل شاکی هستند خودشان این مشکل را لمس کردند واینجا می آیند ومطرح می کنند تا کسی که می خواهد بین سرویس دهنده ها انتخاب کند با چشمی باز انتخاب کند نه اینکه در چاه بیفتد بعد بگوید کاش تحقیق کرده بودم،امیدوارم شاتل مشترکینی چون شما را که وصفش را می گویید بیشتر هوایشان را داشته باشد ومحدودشان نکند هر چند شاتل مثل گربه بی چشم و رو است!

16. 3 کاربر از mea2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin_0913's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ( اصفهان)

پيش فرض

اما شبا 3 کیلوبایت

18. این کاربر از Amin_0913 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

مثل اینکه آقای جوادی در حین پیگیری شکایت، به درجه ی رفیعی که هممون میدونیم رسیدن.
    خیلی امیدوارم!!!!

20. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •