تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 3551 از 4751 اولاول ... 2551305134513501354135473548354935503551355235533554355535613601365140514551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 35,501 به 35,510 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز Pedram_mrn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Somewhere I hate

پيش فرض

من پریشب محدود بودم 250 مگ دانلود کردم دیشب سرعتم بهتر بود 900 مگ دان کردم....
    والا ما به شبی 900 مگ هم قانع ایم بعضی شبا که اولش سرعتش خوبه بعد صبح که بلند میشم نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده خیلی کفری میشم مثل همین پریشب فقط الکی سیستم روشن بوده و برق مصرف کرده..... پول برقشم درنمیاد
    بابا شبی یه گیگ دان کنن ملت مگه چی میشه؟!!!!!

2. این کاربر از Pedram_mrn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jackson2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

11

من پریشب محدود بودم 250 مگ دانلود کردم دیشب سرعتم بهتر بود 900 مگ دان کردم....
    والا ما به شبی 900 مگ هم قانع ایم بعضی شبا که اولش سرعتش خوبه بعد صبح که بلند میشم نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده خیلی کفری میشم مثل همین پریشب فقط الکی سیستم روشن بوده و برق مصرف کرده..... پول برقشم درنمیاد
    بابا شبی یه گیگ دان کنن ملت مگه چی میشه؟!!!!!
    همه ی درد شاتل اینه که طبق قانون نمیتونه عملا برای ساعت رایگان حجم دانلود مشخص کنه
    برای همین دست به همچین کار کثیفی میزنه وبه دروغ به شما میگه که با فلان مشترکین شیر شدید
    که حتی حق نداره این کار رو بکنه
    فقط قانون میگه که سرویسهای نامحدود باید با اشتراک حداکثر 1 به 10 باشند و کلا برای سرویسهای حجمی چیزی گفته نشده
    هر کاری غیر از این خلاف قانونه

4. این کاربر از jackson2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

حالا هر کس هم موافق شاتله برای خودش محترم و لی نیاد اینجا تعریف کنه چون به خودش خوش میگذره
    هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه. مشروط به ر عایت قوانین فروم.
    در هیچ کجای تاپیک هم گفته نشده تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
    والسلام.

6. 2 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

بچه ها الان دقیقا بعد یک ماه که از نصب سرویس اکو 128 سه ماهه من میگذره واینکه تا یه هفته پیش روزا با 220 و شبا با 65 دانلود داشتم الان یک هفته است که شبانه من محدود شده به روزی 10 و از اون هم بالاتر نمیره روزا هم سرعتم نهایت تا 150 بالا میره .

با این چت انلاینشون بهشون گفتم میگن تمایل برای دانلود شبانه بالا رفته و سرویس ها هم اشتراکیه واسه همین سرعت شما پایین اومده درحالی همین واحد بغلیمون که همین سرویس رو داره با 65 شبا دانلود میکنه . البته قبول دارم شبا زیاد دانلود کردم ولی تو قرار داد چیزی نوشته نشده بود که زیاددانلود کنی محدود میشی

خوب حالا من چیکار کنم سرعت شبانه ام درست بشه ؟ با چت انلاین که نشد و فقط یه سری کپی پیست تحویل میدن .

چطوری سرعت شبانه خودم رو پس بگیرم ازشون .
    پیشنهاد میکنم دو گروه حسابشون رو از هم جدا کنن. گروهی که دارای سرعت بالا هستن ( 512 به بالا) و گروهی که سرعت خریدشون 128 هست اما روی سرعت های بالا بسته شده.
    گروه اول حق دارن مشخصا با میزان مرتبط به سرعتشون شبانه هم بدون محدودیت دانلود کنن. اما گروهی که سرعتشون بالا بسته شده با شکایت صرفا سرعتشون به سرعت خریداری شده برمیگرده. با 128 صبح تا پی یه سره هم که دانلود کنیم 3 گیگ پهنای باند ماهیانه تموم نمیشه تو یه ماه. شکایت یه بحث حقوقیه و نمیشه بیشتر از حق درخواست کرد. ( یه دارنده سرویس 128 نمیتونه شکایت کنه که سرعتش شبا 2 مگ نیست).
    خطابم به دوست بالایی نیست.

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

13

هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه. مشروط به ر عایت قوانین فروم.
    در هیچ کجای تاپیک هم گفته نشده تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
    والسلام.
    سلام
    آقای بابک عزیز جمله رو که ناقص بخونی معنیش عوض میشه . مثل جمله خودتون
    هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه
    جمله کامل من اینه
    حالا هر کس هم موافق شاتله برای خودش محترم و لی نیاد اینجا تعریف کنه چون به خودش خوش میگذره چون ظلمی به اون نشده دلیل نمیشه که همه چیز عالی باشه
    دوست عزیز جمله رو کامل بخونید بعدا انتقاد کنید
    حالا اگر من بیام جمله شما رو ناقص بگذارم معنیش عوض میشه داداش

تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
    والسلام.
    دیدید که معنیش برعکس شد

9. این کاربر از jackson2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

چیزی عوض نشد عزیز. قرار نیست کسانی که فقط ظلم شده بهشون بیان اینجا. تاپیک عمومیه . بعضیا هم حق دارن بیان به به و چه چه کنن. تاپیک درباره شاتله. نه تاپیک مظلومین شاتل.
    یه نکته رو در نظر بگیرید. همه شرکت ها به نحوی شاکی دارن. با این وصف اگه قرار باشه فقط شکایت معترضان مظرح باشه شما چطور ای اس پی خودتون رو انتخاب میکنن؟ وقتی به هر تاپیکی برید توش فقط اعتراض به سرویس ها هست؟ راضی ها هم نباید حرف بزنن چون مشکلی که ندارن.

11. این کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

..پشتیبان شاتل تو این سایت بیاد دفاع کنه وقتی که خیلی راحت می تونه پیش مدیریت فروم شکایتتون رو بکنه و تاپیک رو ببندن که چی بشه آخه؟؟؟به خدا این حرفا رو زدن زشته... می خندن بهتون.
    خیلی راحت ؟ اینو از کجا یافتید شما ؟ یه شرکت بیاد شکایت کنه در نهایت برسی میشه که حق داره یا نه. اینجوری نیست که هر کاسبی بیاد اعتراض کنه تاپیکش رو ببندیم. با این وصف کل انجمن سخت افزار و همین تالار رو باید تعطیل میکردیم.
    شکایت یه شرکت مثل شکایت یک فرد میمونه. حق داشته باشه به حقش رسیدگی میشه. حقم نداشته باشه هیچ.
    بازم والسلام.

13. 2 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

برای جمع کردن خط شاتل چه کارهایی باید انجام بدهم و معمولاً چند روز طول می‌کشد تا جمع شود؟

15. 2 کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    اینترنت...+ DialUp2!!!

11

چیزی عوض نشد عزیز. قرار نیست کسانی که فقط ظلم شده بهشون بیان اینجا. تاپیک عمومیه . بعضیا هم حق دارن بیان به به و چه چه کنن. تاپیک درباره شاتله. نه تاپیک مظلومین شاتل.
    یه نکته رو در نظر بگیرید. همه شرکت ها به نحوی شاکی دارن. با این وصف اگه قرار باشه فقط شکایت معترضان مظرح باشه شما چطور ای اس پی خودتون رو انتخاب میکنن؟ وقتی به هر تاپیکی برید توش فقط اعتراض به سرویس ها هست؟ راضی ها هم نباید حرف بزنن چون مشکلی که ندارن.
    من حرف شما رو قبول دارم ولی متاسفانه دوستان یه خط از یک متن رو دست میگیرند و انتقاد میکنند
    "دوستان پستها رو کامل بخونند نه یه خطش رو، اگر میخوان جوابش رو بدن"
    طرفدار های شاتل هم حرف بزنند ولی نیان اینجا که بگن شاکیای شاتل دروغ میگند و هیچ مشکلی نیست .
    یعنی وقتی 35 روز محدودم کردند بیام از شاتل تعریف کنم .
    یا اون دوستانی که میگند حق شماست که زیاد مصرف میکنید، حتما باید مدرک بگذارم که با سرویس 512 از یه مشترک 64 هم کمتر دانلود کردم ولی بازم محدودم میکنند

17. 5 کاربر از jackson2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

پیشنهاد میکنم دو گروه حسابشون رو از هم جدا کنن. گروهی که دارای سرعت بالا هستن ( 512 به بالا) و گروهی که سرعت خریدشون 128 هست اما روی سرعت های بالا بسته شده.
    گروه اول حق دارن مشخصا با میزان مرتبط به سرعتشون شبانه هم بدون محدودیت دانلود کنن. اما گروهی که سرعتشون بالا بسته شده با شکایت صرفا سرعتشون به سرعت خریداری شده برمیگرده. با 128 صبح تا پی یه سره هم که دانلود کنیم 3 گیگ پهنای باند ماهیانه تموم نمیشه تو یه ماه. شکایت یه بحث حقوقیه و نمیشه بیشتر از حق درخواست کرد. ( یه دارنده سرویس 128 نمیتونه شکایت کنه که سرعتش شبا 2 مگ نیست).
    خطابم به دوست بالایی نیست.
    ای بابا ...
    شما دیگه چرا؟
    شرکت شاتل خودش به ما قول داده بود که سرعتتون را تا 512 باز میزاریم؟
    حالا ما هیچ حقی نداریم.
    دانلود شبانه نخواستیم روزانه را چرا بستند؟
    عزیزم مشکوک میزنی ها ...
    ما رو باش اومدیم کجا درد دل میکنیم؟
    بچه ها پیشنهاد میکنم برای اعتراض به شاتل فروم دیگری را انتخاب کنید

19. 2 کاربر از saman_salehi1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •