تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2596 از 4751 اولاول ... 1596209624962546258625922593259425952596259725982599260026062646269630963596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,951 به 25,960 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر من بچه هایی که بین آرت و اکو موندن کدومو بگیرن به این نکته توجه کنن که اکو فقط برای دانلود هست.یعنی روزا نمیشه بری تو اینترنت بگردی و همش بازی کنی یا یه ویدئو آنلاین ببینی.ترافیکت تموم میشه.اگه اهله اینا نیستی و فقط دانلود ارزون ولی زیاد میخوای خب اکو بگیر.ولی با آرت هم دانلودت رو داری هم اینکه روزا قشنگ میری تو اینترنت هرچی میخوای میگردی و میبینی و دانلود روزت هم خیلی خوبه.اگه روزا مصرفت سنگینه برو آرت چون اکو فقط دانلود شبا داره و روزا کار زیادی نمیشه کرد.ولی خب آرت قیمتش بالاس دیگه.

در مورد حجم دانلود هم من آرت 3 دارم که همون 256 هست.خیلی رو دانلود گیر نیستم ولی ماهیانه در مجموع حدود 60 GB دانلود دارم.ماهی 42 تومن هم میدم که برا 60 GB زیاده ولی اکو بدردم نمیخوره چون روزا خیلی زیاد مصرف دارم و نمیتونم روز استفاده نکنم پس ناچارم آرت بگیرم درحالیکه اگه فقط دانلودی بودم با اکو و قیمت خیلی کمتر همین 60GB وبلکه بیشتر رو شبا دانلود میکردم.

اون دوستی هم که در مورد رانژه و اینا گفته بود بگم که رانژه من 40 روز طول کشید.در مورد رانژه کردن شرکت به هیچ وجه مقصر نیست بلکه مخابرات مرکز شما مقصره و شرکت دستش بسته هست.

شما که از شاتل سرویس میگیری اونم سرویس آرت میخوام بدونم پهنای باند سرویس آرت هم مثل اکو که توی بعضی از شهرها بازه برای شما هم پهنای باندتون بازه یعنی اگه سرعت 256 آرت دارین سرعت دانلودتون همون تقریبا 32 تا 36 هستش یا اینکه سرعت میره بالا تا آخرای فایل دانلودی به سرعت قانونی برمیگرده
    اینطوریه یا تماما با همون سرعت قانونی حدودا 32 دانلود میکننی؟
    2-
    اینکه سرعت دانلود شبانه شما پایین میاد یا نه (به علت رایگان شدن سرویس شبانه شاتل میگم؟
    3-
    این قانونی که شاتل برای سرویس های آرت گذاشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا حلا شامل شما هم شده یبا وجود این مقدار دانلودی که شما در یک ماه داشتید(60 gb) آخه میگن اگه دانلودت بالا باشه سرویست رو قطع میکنیم
    در این مورد اتفاقی افتاده یا نه
    ممنون از جواب سوالاتم که میدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

به نظر من بچه هایی که بین آرت و اکو موندن کدومو بگیرن به این نکته توجه کنن که اکو فقط برای دانلود هست.یعنی روزا نمیشه بری تو اینترنت بگردی و همش بازی کنی یا یه ویدئو آنلاین ببینی.ترافیکت تموم میشه.اگه اهله اینا نیستی و فقط دانلود ارزون ولی زیاد میخوای خب اکو بگیر.ولی با آرت هم دانلودت رو داری هم اینکه روزا قشنگ میری تو اینترنت هرچی میخوای میگردی و میبینی و دانلود روزت هم خیلی خوبه.اگه روزا مصرفت سنگینه برو آرت چون اکو فقط دانلود شبا داره و روزا کار زیادی نمیشه کرد.ولی خب آرت قیمتش بالاس دیگه.

در مورد حجم دانلود هم من آرت 3 دارم که همون 256 هست.خیلی رو دانلود گیر نیستم ولی ماهیانه در مجموع حدود 60 GB دانلود دارم.ماهی 42 تومن هم میدم که برا 60 GB زیاده ولی اکو بدردم نمیخوره چون روزا خیلی زیاد مصرف دارم و نمیتونم روز استفاده نکنم پس ناچارم آرت بگیرم درحالیکه اگه فقط دانلودی بودم با اکو و قیمت خیلی کمتر همین 60GB وبلکه بیشتر رو شبا دانلود میکردم.

اون دوستی هم که در مورد رانژه و اینا گفته بود بگم که رانژه من 40 روز طول کشید.در مورد رانژه کردن شرکت به هیچ وجه مقصر نیست بلکه مخابرات مرکز شما مقصره و شرکت دستش بسته هست.
    شما که از شاتل سرویس میگیری اونم سرویس آرت میخوام بدونم پهنای باند سرویس آرت هم مثل اکو که توی بعضی از شهرها بازه برای شما هم پهنای باندتون بازه یعنی اگه سرعت 256 آرت دارین سرعت دانلودتون همون تقریبا 32 تا 36 هستش یا اینکه سرعت میره بالا تا آخرای فایل دانلودی به سرعت قانونی برمیگرده
    2-
    اینکه سرعت دانلود شبانه شما پایین میاد یا نه (به علت رایگان شدن سرویس شبانه شاتل میگم؟
    3-
    این قانونی که شاتل برای سرویس های آرت گذاشته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا حلا شامل شما هم شده یبا وجود این مقدار دانلودی که شما در یک ماه داشتید(60 gb) آخه میگن اگه دانلودت بالا باشه سرویست رو قطع میکنیم

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

بابا بازم خوب دانلود میکنی
    فکر اکو 2 مگ هستی؟
    شما که اکو 128 نداری، درسته؟
    این رفیقمون اکو 128 داره، توی ایمیل بهم میگه 200 تومن میگیرم بهت یاد میدم
    من 2 مگ دارم
    200 هزار تومن؟؟؟

آخر فروم باز Facon_Archi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Endless Vision

پيش فرض

چجوری آخه؟
    الان بخش فروش شاتل گفت سرعت رو حداکثر روی 20 بستیم
    شما با 36 دانلود میکنی یعنی الان؟

پروفشنال nihilnigritude's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    North

پيش فرض

سلام
    دوستانی که اکو128 دارن سرعت دانلودشون در روز و شب روی چنده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

بابا بازم خوب دانلود میکنی
    فکر اکو 2 مگ هستی؟
    بابا اینا که رقمی نیست اخه!

محتوای مخفی: اینه 

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

بابا اینا که رقمی نیست اخه!

محتوای مخفی: اینه 

شما سرویس ارت داری که پنج شنبه و جمعه هات رایگانه
    ارت چند دارید؟

پروفشنال Senator_Offline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    دوستانی که اکو128 دارن سرعت دانلودشون در روز و شب روی چنده ؟

من روزا 65- 70 شبا50- 55.

9. 2 کاربر از Senator_Offline بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2-
    3-
    رضا جان من توی تهران هستم و از سایر شهرها اطلاع ندارم.توی کنسول مودم سرعت من رو روی 160/576 kbps بستن که البته برای هر مشترک کمی بالا و پایین داره که اون هم با توجه به نویز و فاصله شما از مرکز تنظیم میکنن تا کیفیت برای همه یکسان باشه.
    سرعت دانلود بین 50 تا 60 هست که از لینک مستقیم نزدیک 60 و در تورنت تا نهایت 50 میره و از سرعت قانونی قطعا بیشتره چون روی 576 بسته شده.شبانه هم که پستها رو خوندی از وقتی نامحدود کردن شبانه افت داره ولی شب به شب فرق میکنه و حدودا شبا روی 20 الی 40 هست.
    من گفتم 60 gb یعنی رایگان هم بهش اضافه کردم.مثلا 1 روز جمعه شما میتونین بین 4 تا 5 گیگ رایگان بگیرین که 8 روز در ماه رایگان دارین که میشه نزدیگ 40 گیگ رایگان.22 گیگ هم که غیر رایگان بهش اضافه کنی میزنه بالای 60 گیگ.تازه شبها رو حساب نکردم.ولی اگه ساعتهای غیر رایگان دانلودت بیاد بالای 22 گیگ دیگه باید مراقب قانون باشی که limit نشی.عدد دقیقش رو خود شاتلی ها هم نمیدونن چون دیروز زنگ زدم همشون میگفتن دقیق نمیدونیم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیروز رفته بودم خونه یکی از دوستان در تهران شهرک امید.اکو 128 داره میگه 1 ماهه سرعتش رو بستن داره روی 16 دانلود میکنه و زنگ زده بهش گفتن 128 روی 16 باید باشه قبلا بهتون زیاد میدادیم.حالا بنده خدا داره اکو 512 میگیره.مراقب باشید 128 گرفتین دیدین 16 هست شاخ در نیارین من دیروز به چشم خودم دیدم.البته بهتره اول 128 بگیرین بعد اگه دیدیدن ناراضی هستین سریع برین 512.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •