تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2590 از 4751 اولاول ... 1590209024902540258025862587258825892590259125922593259426002640269030903590 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,891 به 25,900 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

آرت 1 سرعت رو 320 یعنی 30-35 دانلود سرعتته .
    آرت 64 حدود 192 128 یعنی 15 اینا حدودا. من خودم آرت 1 دارم.
    از بابت پاسختون تشکر می‌کنم.

به نظرتون سرویس 128 نامحدود با قیمت 12 هزارتومن مناسبه؟

به نظرتون سرویس 256 نامحدود با قیمت 18 هزارتومن مناسبه؟

شاد باشید

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    من حدود 2-3 روزی هست که از شاتل سرویس گرفتم ولی بیش از حد حجم میندازه برام. اعصابمو خورد کرده. مثلا اگه یه اهنگ 3 مگی رو دانلود کنم چند برابرش رو حجم میندازه.
    من سرویس 1024 سه ماهه 6 گیگ حجم دارم ولی توی همین 2-3 وز 1 گیگ از حجمم کم کرد. چی کار کنم؟
    این عکس رو ببینید: با 1 الی 2 ساعت وبگردی معمولی در سایت های معمولی (منظورم سایت هاییه که پر از عکس و فلش نیستن) ببینید چقدر حجم انداخته برام :

البته اینم بگم که کانکشنم PPPOE هست ولی کامپیوتر تمام مدت یا خاموش و یا استند بای و یا بدون استفاده بوده و فقط 2 - 1 ساعت وبگردی داشتم
    اولا اینکه چرا مصرفم از مجموع ارسال و دریافت تشکیل شده؟ من قبلا از فن اوا سرویس داشتم و مصرفم فقط شامل دریافت ها میشد نه ارسال ها
    دوما اینکه اخه این دزد های بی مروت چه طوری حساب کردن که من 622 مگ دانلود داشتم؟

من قبل از خرید این سرویس اومدم همین جا و پرسیدم که شاتل هم مثل صبانت معروف، دزدی می کنه یا نه و دوستان گفتن نه!
    Last edited by whitewolf; 27-10-2010 at 01:32.

آخر فروم باز parsa5564's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    هرجا که هوا هست

پيش فرض

سلام
    یه سوال داشتم
    من حدود 2-3 روزی هست که از شاتل سرویس گرفتم ولی بیش از حد حجم میندازه برام. اعصابمو خورد کرده. مثلا اگه یه اهنگ 3 مگی رو دانلود کنم چند برابرش رو حجم میندازه. چون توی پنل کاربری نوشه مجموع استفاده شما شامل دانلود ها و اپلود هاتون میشه
    من سرویس 1024 سه ماهه 6 گیگ حجم دارم ولی توی همین 2-3 وز 1 گیگ از حجمم کم کرد. چی کار کنم؟
    این عکس رو ببینید: با 1 الی 2 ساعت وبگردی معمولی در سایت های معمولی (منظورم سایت هاییه که تماما عکس نیستن) ببینید چقدر حجم انداخته برام :

البته اینم بگم که کانکشنم PPPOE هست کامپیوتر تمام مدت یا خاموش و یا بدون استفاده بوده و فقط 2 - 1 ساعت وبگردی داشتم

من قبل از خرید این سرویس اومدم همین جا و پرسیدم که شاتل هم مثل صبانت دزدی می کنه یا نه و دوستان گفتن نه!
    سرویس های یک و 2 مگ همینطوریه
    مجبوری ترافیک بخری

4. این کاربر از parsa5564 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سرویس های یک و 2 مگ همینطوریه
    مجبوری ترافیک بخری
    یعنی چی؟ مگه کشکه اخه؟

شما هم گفته بودین که 1 مگ دارم. شما چی کار می کنین؟
    Last edited by whitewolf; 27-10-2010 at 01:59.

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

شما روی 28 گیگ درصدتون به 100 رسید؟
    فکر نکنم دیگه شبانه و جمعه ها رایگان حساب بشه شما خودتون تست کردید ؟ موقع دانلود تو جمعه ها اون درصد زیاد نمیشه؟ __________________
    من تست کردم . پنج شنبه جمعه رایگان هست !
    نه زیاد نمیشه.
    من حدود 2-3 روزی هست که از شاتل سرویس گرفتم ولی بیش از حد حجم میندازه برام. اعصابمو خورد کرده. مثلا اگه یه اهنگ 3 مگی رو دانلود کنم چند برابرش رو حجم میندازه.
    یذره مشکوک هستن ولی خوب خیلی تابلو نیست مشکل سیستمشون.
    من قبل خاموش کردن سیستم و بعد روشن کردن سیستم بعضی موقع ها چک می کنم . موقعی که سیستم خاموشه 80 مگ مصرف میشه !
    1 بار هم ترافیکم تموم شد روی 200 مگ ترافیک هدیه کلیک کردم درجا رفتم ترافیک مصرفی رو چک کردم . نوشته بود حجم اضافه شده 200 مگ حجم باقیمانده 130 مگ lol تو 2 ثانیه 70 مگ رفته بود !
    و نکته جالبتر سرویس من پنج شنبه وصل شد و پنج شنبه و جمعه رایگان هست منم کلی استفاده کردم . جمعه ظهر چک کردم دیدم یه 80 مگ رو زدن به حساب برای خالی نبودن عریضه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما روی 28 گیگ درصدتون به 100 رسید؟
    فکر نکنم دیگه شبانه و جمعه ها رایگان حساب بشه شما خودتون تست کردید ؟ موقع دانلود تو جمعه ها اون درصد زیاد نمیشه؟
    عرض کردم که چون فکر کردم نا محدوده ترافیک رو اصلا چک نکردم تا اینکه محدود شدم.بازم تازه 1 هفته دانلود میکردم با اون سرعت و نمیدونستم ماجرا چیه.یعنی عدد دقیق رو ندیدم ولی روزی که زنگ زدم پشتیبانی گفت شما 20 و خورده ای مصرفت بوده برا همین محدود شدی.چون عصبانی بودم فقط یادمه که گفت زیر 30 مصرف کردی و عدد دقیق خاطرم نموند.ولی فکر کنم 27 الی 28 بوده.

امشب تورنت تا 35 هم میگیره برا art 3 آفتاب از کدوم طرف در اومده ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

[QUOTE=mhv_kntu;5557156]من تست کردم . پنج شنبه جمعه رایگان هست !
    نه زیاد نمیشه.

یذره مشکوک هستن ولی خوب خیلی تابلو نیست مشکل سیستمشون.

من قبل خاموش کردن سیستم و بعد روشن کردن سیستم بعضی موقع ها چک می کنم . موقعی که سیستم خاموشه 80 مگ مصرف میشه !

و نکته جالبتر سرویس من پنج شنبه وصل شد و پنج شنبه و جمعه رایگان هست منم کلی استفاده کردم . جمعه ظهر چک کردم دیدم یه 80 مگ رو زدن به حساب برای خالی نبودن عریضه ![/QUOTE]

معمولا ترافیک مصرفی رو دقیق میندازه.اینکه میگین جمعه 80 MB انداخته چه ساعتی چک کردین ؟ آخه جمعه شب ها ساعت 12 شب تا 1 شب رو روی شنبه حساب میکنن شاید مال اون بوده.
    1 بار هم ترافیکم تموم شد روی 200 مگ ترافیک هدیه کلیک کردم درجا رفتم ترافیک مصرفی رو چک کردم . نوشته بود حجم اضافه شده 200 مگ حجم باقیمانده 130 مگ lol تو 2 ثانیه 70 مگ رفته بود !

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

من تست کردم . پنج شنبه جمعه رایگان هست !
    نه زیاد نمیشه.
    اگر اینحوری باشه باز بهتره . در حقیقت شاتل نسبت به قبل اومده نیم برابر ترافیک اضافه که اگر مصرف میکردید روی فاکتور بعدی می اومد رو مجانی کرده. بهترین راه برای دانلود بیشتر همون استفاده در 1 تا 7 و کل پنجشنبه و جمعه هست و ترافیک رو جوری مصرف کنید که تا روز آخر قرارداد به 100 نرسه.

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

پيش فرض

یه سوال داشتم:

آیا روزهای تعطیل میشه به صورت رایگان از شاتل دانلود کرد؟

من که تماس گرفتم گفتند نه روزهای تعطیل نمیشه به صورت رایگان دانلود کرد.

به حجم ترافیکیم که نگاه کردم دیدم که روزهای جمعه رو برای من می‌ندازه و نمیشه به صورت رایگان ازش استفاده کنم.

میشه بگید که چطوری میشه روزهای جمعه و تعطیل از ترافیک رایگان استفاده کرد؟

شاد باشید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یه سوال داشتم:

آیا روزهای تعطیل میشه به صورت رایگان از شاتل دانلود کرد؟

من که تماس گرفتم گفتند نه روزهای تعطیل نمیشه به صورت رایگان دانلود کرد.

به حجم ترافیکیم که نگاه کردم دیدم که روزهای جمعه رو برای من می‌ندازه و نمیشه به صورت رایگان ازش استفاده کنم.

میشه بگید که چطوری میشه روزهای جمعه و تعطیل از ترافیک رایگان استفاده کرد؟

شاد باشید
    سرویسهای اکو اینجوری نیست. سرویسهای آرت قبلا اینجوری بوده که با نامحدود شدنش و اجرا شدن قانون F.U.P اگر در ساعت 1 تا 7 و روزهای تعطیل استفاده کنند مشمول این قانون نمیشند.

12. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •