تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 2546 از 4751 اولاول ... 1546204624462496253625422543254425452546254725482549255025562596264630463546 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,451 به 25,460 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه anahita2002_anahita2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    در افق ابی

پيش فرض

یه سول دان استریمم چیه؟؟؟

من بعد 6 ماه پیگیری مداوم از مخابرات منطقه- روابط عمومی مخابرات - و پر کردن فرم اشتراک تمام شرکتهای ارائه دهنده adsl (بخاطر لجبازی مخابرات تو مرکز ما پورت نمیدادن و میگفن فقط خود مخابرات adsl میفروشه) . امروز صبح شاتل زنگ زد گفت مرکزتون کوتاه اومده و داره تعداد محدودی پورت میده من سریع خط art 1 رو سفارش دادم وقرار داد بستم . از حول حلیم افتادم تو دیگ.......

از ساعت 10 صبح دیگه موبایلم سوخت تمام شرکتها adsl تهران بهم زنگ زدن وگفتن تو مرکز شما مخابرات داره چندتا ÷ورت محدود میده دیگه کف کردم از بس گفتم ممنون قرار داد با جای دیگه بستم. بهترین برخورد رو هم قسمت فروش پارس انلاین داشت که بر عکس جاهای دیگه که ناراحت میشدن - بهم تبریک گفت !!!!!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

یه سول دان استریمم چیه؟؟؟

من بعد 6 ماه پیگیری مداوم از مخابرات منطقه- روابط عمومی مخابرات - و پر کردن فرم اشتراک تمام شرکتهای ارائه دهنده adsl (بخاطر لجبازی مخابرات تو مرکز ما پورت نمیدادن و میگفن فقط خود مخابرات adsl میفروشه) . امروز صبح شاتل زنگ زد گفت مرکزتون کوتاه اومده و داره تعداد محدودی پورت میده من سریع خط art 1 رو سفارش دادم وقرار داد بستم . از حول حلیم افتادم تو دیگ.......

از ساعت 10 صبح دیگه موبایلم سوخت تمام شرکتها adsl تهران بهم زنگ زدن وگفتن تو مرکز شما مخابرات داره چندتا ÷ورت محدود میده دیگه کف کردم از بس گفتم ممنون قرار داد با جای دیگه بستم. بهترین برخورد رو هم قسمت فروش پارس انلاین داشت که بر عکس جاهای دیگه که ناراحت میشدن - بهم تبریک گفت !!!!!
    نه زیاد هم ضرر نکردید فوقش هزینه نصب و راه اندازی رو دادید. شما اگر ناراضی بودید اول برید شرکتی که می خواهید سرویس بگیرید قرارداد ببندید و بهشون بگید پورت رو رزرو کنند تا به محض تخلیه شدن دوباره شما رو رانژه شرکت جدید بکنند.
    در مورد سرویسهای آرت که تحت قانون fair use policy نامحدود هستند دانستن نکته زیر خالی از لطف نیست:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

سلام خدمت دوستان من eco 128 دارم یک ماه

تا چند روز پیش دان استریمم رو 600 بود الان شده 576

شاتل که جوابه درست حسابی نمیده خواستم ببینم مشکل از کجاست یعنی امکان داره به سرعت واقعیه 128 برگرده

با تشکر
    ماله من 10 ماه رو 640 بود

بعدش 20 روز شد 576 و بعد از 20 روز یک شب بر گشت به 160 و 1 ماهی موند رو 160
    تا الان که 10 روزی میشه دوباره شده 576

خواستم بگم هیچی معلوم نیست !

آخر فروم باز The Joker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

من ECO 128 سه ماهه دارم ، هزینه اش 29900 تومن هست ، 6 گیگ فقط !!!!

کلا تعطیله ! الان همه ی شرکت ها همینه ، چون به هیچ عنوان خصوصی نیستن و همه زیر مجموعه موسسه ای هستند .

در کل اونقدرا هم افتضاح نیست ، اما واقعا خوب نیست .

5. این کاربر از The Joker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    راستش من دیگه گیج شدم بین ISP ها . الان من از یک شرکتی سرویس گرفتم که اصلاً ثبات نداره یعنی یکروز سرعت عالی پینگ میشه 70 از باکو یکبار هم مثل الان آشغال که پینگ از باکو میشه 700 . حالا نمیدونم چکار کنم ؟؟

دوستانی که شاتل 2 مگ دارند سرعتشون حوبه ؟؟ مشکلی ندارند . مثل اینکه شاتل یه دو دو مگ داره که شبانه رایگان هم داره و یکی ECO-Office که شبانه نداره من شبانه برام مهم نیست کدوم یکی از این دو سرویس شاتل بهتره ؟؟

همه جا سرعت نوسان داره یا نه ؟؟ شاتل نوسانش چطوره ؟؟ میشه روش حساب باز کرد یا نه بگیر نگیر داره ؟؟

2 مگ شاتل 250 کیلو دانلود میده دیگه نه ؟؟

من مودم LINKSYS دارم شاتل با این مودم مشکلی نداره ؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbass65's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    راستش من دیگه گیج شدم بین ISP ها . الان من از یک شرکتی سرویس گرفتم که اصلاً ثبات نداره یعنی یکروز سرعت عالی پینگ میشه 70 از باکو یکبار هم مثل الان آشغال که پینگ از باکو میشه 700 . حالا نمیدونم چکار کنم ؟؟

دوستانی که شاتل 2 مگ دارند سرعتشون حوبه ؟؟ مشکلی ندارند . مثل اینکه شاتل یه دو دو مگ داره که شبانه رایگان هم داره و یکی ECO-Office که شبانه نداره من شبانه برام مهم نیست کدوم یکی از این دو سرویس شاتل بهتره ؟؟

همه جا سرعت نوسان داره یا نه ؟؟ شاتل نوسانش چطوره ؟؟ میشه روش حساب باز کرد یا نه بگیر نگیر داره ؟؟

2 مگ شاتل 250 کیلو دانلود میده دیگه نه ؟؟

من مودم LINKSYS دارم شاتل با این مودم مشکلی نداره ؟؟
    شاتل تهران تا اونجایی که من میدونم 2 مگ نمیده و فقط توی بعضی شهرهاست
    سرعت به خیلی چیزا بستگی داره مثلا نیمه اول مهر شاتل کلا بد بود الان خوب شده
    شبانه 2 مگ رو سرعتشو پایین آورده
    فکر نمیکنم این نوع مودم مشکلی به وجود بیاره هر چی هم میگن چرته چون میخوان مودم خوشونو غالب کنن

8. این کاربر از abbass65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzad_sh_2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان شاتلي! نظرتون در مورد شاتل چيه كلا؟ توصيه ميكنيد كه كسي بگيره؟
    در ضمن لطفا هزينه Eco 128 يك ماهه و سه ماهه رو هم بگيد...ممنون
    دوست عزيز سراغ شاتل نرو

افتضاح ترين سرويس رو داره . هر روز من مشكل دارم . نه تنها من بلكه دوستان ديگه هم مشكل دارن ( حداقل توي شيراز اينطوريه )

رسماً هم ميگن سرويس ما هميني هست كه ميبيني بهتر نميتونيم . پشتيباني هم فقط دروغ تحويلت ميده كه اگر يكم فقط يكم اطلاعات داشته باشي ميتوني كاري كني كه خودش بفهمه چه دروغي گفته و ديگه نميتونه نگه مشكل از شاتل هست .

آخر فروم باز SaeedEminem2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بچه ها خبر راه اندازی اینترنت ملی رو شنیدین؟
    قراره تا یه ماه دیگه راه بیوفته
    یعنی تا یه ماه دیگه اینترنت ایران از دنیا جدا می شه و دیگه هیچ سایت خارجی باز نمی شه
    دانلود و اینا هم کلا تعطیل

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بچه ها خبر راه اندازی اینترنت ملی رو شنیدین؟
    قراره تا یه ماه دیگه راه بیوفته
    یعنی تا یه ماه دیگه اینترنت ایران از دنیا جدا می شه و دیگه هیچ سایت خارجی باز نمی شه
    دانلود و اینا هم کلا تعطیل
    تا اونجایی که من از صحبت های وزیر مخابرات شنیدم اینترنت ملی کلا سیستمش جداست و اومدنش کاری به اینترنت کنونی نداره .
    میانگین سرعتش هم 2 مگ هست ! (امیدوارم از 2 مگ شاتل بهتر باشه ) بهترین کاری هم که میشه باهاش کرد چت کردن همراه با Video با هموطنان داخلی (البته از جنس موافق)! هست lol یه سری کارای جواد بازی دیگه هم هست که در نوع خودش حال میدن !!
    و اینکه این پست اصلا ربطی به شاتل نداشت !

12. 5 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه u2u_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این سایت ماله شاتل هستش؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •