تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1173 از 4751 اولاول ... 17367310731123116311691170117111721173117411751176117711831223127316732173 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,721 به 11,730 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

هیچ نرم افزاری وجود نداره که در فایلهایی مثل رپید- مگا -4شیر و .... بعد از اتمام پارت اول شروع به دانلود پارت بعدی بکنه!
    نرم افزار برای لینکهای مستقیمه نه این نوع فایلها
    لازم به ذکره که فایلهای آپلود شده ای مثل مگا و رپید رو نمیشه دستکم گرفت عزیزم!!!!!
    آی دی ام این کار میکنه عزیزم

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آی دی ام این کار میکنه عزیزم
    idm زور بزنه یه لینک رپید رو دان میکنه نه باقیشو عزیزممممممم
    برای دان مابقیش باید زحمت بکشی پای سیستم بیدار بمونی
    اگه اینطور بود که سایتهایی مثل رپید ورشکست میشدن
    idm چطور اینکارو میکنه در صورتیکه دانلود فایلهای رپید زمانداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از کی تا حالا که ما نمیدونیم
    من آرشیو 5000 فیلم دارم عمده دانلودهامم از رپید بوده لطفا بگید چطوری idm دان خودکار میکنه ما هم یاد بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! !!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من آرشیو 5000 فیلم دارم عمده دانلودهامم از رپید بوده لطفا بگید چطوری idm دان خودکار میکنه ما هم یاد بگیریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! !!!!!!!
    منظور دوستمون داشتن یک اکانت پرمیوم از رپید هست و فکر کنم منظور شما هم دانلود به صورت free هست!
    که تهیه ی یک اکانت که قیمتش بیشتر از 5000 - 6000 تومن نیست برای کسانی که دانلود دارند زیاد هزینه ی بالایی نداره!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظور دوستمون داشتن یک اکانت پرمیوم از رپید هست و فکر کنم منظور شما هم دانلود به صورت free هست!
    که تهیه ی یک اکانت که قیمتش بیشتر از 5000 - 6000 تومن نیست برای کسانی که دانلود دارند زیاد هزینه ی بالایی نداره!
    بله حرف شما درسته
    ولی من تمام دانلودهامو بصورت free انجام دادم
    نتیجه کارم هم 102 پک کامل 50 تایی دی وی دی فیلمه
    البته نه با سرویسهای شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کارتن خواب

پيش فرض

دوست من آی دی ام زمان بندی داره
    شما میتونید برای دانلود زمانبندی کنید
    من خودم شبا 600 تا آهنگ رو میگیرم
    بدون حتی زدن دکمه ای
    اصلا منظورم این نبودش جییگر
    بله حرف شما درسته
    ولی من تمام دانلودهامو بصورت free انجام دادم
    نتیجه کارم هم 102 پک کامل 50 تایی دی وی دی فیلمه
    البته نه با سرویسهای شاتل
    من هم فری انجام میدم
    اگه خواستی بگو طریقه دانلود دسته جمعی از هزاران سایت
    و حتی یه سایت رو بهت بگم

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هم فری انجام میدم
    اگه خواستی بگو طریقه دانلود دسته جمعی از هزاران سایت
    و حتی یه سایت رو بهت بگم

بله
    زمانبندی تو idm برای دان فایلهای free رپید رو محبت کنید
    Last edited by alpha007; 20-10-2009 at 15:59.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

من خودم اون زمان پرسیدم
    گفت نه
    همون نامه کافیه
    ماداملعمر
    البته مشهد قانون نداره
    بی قانونه
    شما کجایین؟!@#
    من کرجم...
    کلی هم باهاش کل کل کردم. آخر سر منشیه گفت به شرکت شاتل سر این موضوع زیاد گیر میدن.(منظورش این بود که نامه ها رو سرسختانه کنترل میکنند)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دمتون گرم خدایی . دو روز کمک میخوام هیچکس توجه نمیکنه.این همه خواهش کردم.ترو خدا کمک کنید دیگه
    سلام.بچه ها ترو خدا کسی میدونه زود به من جواب بده.
    خواهش میکنم

من الان 64 نامحدود دارم و بدون اینکه از نت استفاده کنم از تورنت فیلم میگیرم که یه فایل 350 مگابایتو تو 14 ساعت میگیره
    به خدا امونمو بریده.من همیشه دانلود میکنم و نیاز دارم سرعتم بالا باشه.
    من قبل از اینکه از شاتل سرویس بگیرم از پارس آنلاین داشتم که 128 بود و میگفتن سرعت دانلود تا 14 هست ولی سرعت دانلود به خدا 32 KB بود و حجمم تو ماه 3 گیگابایت بود ولی خودم حساب میکردم تا کمتر از 1 گیگ دانلود میکردم میگفتن حجمت تموم شده واقعا دزد بودن.
    حالا سوال من اینه که شرکت شاتل وقتی میگه سرویس 128 ما سرعت دانلودش 14 هست مثل پارس انلاین بالای 30 میره ؟ هرکی 128 داره تروخدا بگه سرعت دانلود چنده ؟ تمام هفته آیا از ساعت 1 تا 7 صبح حجم رایگان هست ؟ و روزای جمعه 24 ساعت مجانیه ؟
    راستی میگن 8 گیگ حجم میدیم واقعا میزارن 8 گیگ دانلود کنی یا مثل پارس آنلاین حجمتو میخورن و دوبله حساب میکنن؟
    ببخشید زیاد نوشتم خیلی عذر میخواهم ولی میخوام با اطمینان کامل بخرم.ممنون راهنماییم کنید.

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

دمتون گرم خدایی . دو روز کمک میخوام هیچکس توجه نمیکنه.این همه خواهش کردم.ترو خدا کمک کنید دیگه
    سلام.بچه ها ترو خدا کسی میدونه زود به من جواب بده.
    خواهش میکنم

من الان 64 نامحدود دارم و بدون اینکه از نت استفاده کنم از تورنت فیلم میگیرم که یه فایل 350 مگابایتو تو 14 ساعت میگیره
    به خدا امونمو بریده.من همیشه دانلود میکنم و نیاز دارم سرعتم بالا باشه.
    من قبل از اینکه از شاتل سرویس بگیرم از پارس آنلاین داشتم که 128 بود و میگفتن سرعت دانلود تا 14 هست ولی سرعت دانلود به خدا 32 KB بود و حجمم تو ماه 3 گیگابایت بود ولی خودم حساب میکردم تا کمتر از 1 گیگ دانلود میکردم میگفتن حجمت تموم شده واقعا دزد بودن.
    حالا سوال من اینه که شرکت شاتل وقتی میگه سرویس 128 ما سرعت دانلودش 14 هست مثل پارس انلاین بالای 30 میره ؟ هرکی 128 داره تروخدا بگه سرعت دانلود چنده ؟ تمام هفته آیا از ساعت 1 تا 7 صبح حجم رایگان هست ؟ و روزای جمعه 24 ساعت مجانیه ؟
    راستی میگن 8 گیگ حجم میدیم واقعا میزارن 8 گیگ دانلود کنی یا مثل پارس آنلاین حجمتو میخورن و دوبله حساب میکنن؟
    ببخشید زیاد نوشتم خیلی عذر میخواهم ولی میخوام با اطمینان کامل بخرم.ممنون راهنماییم کنید.
    خوب چون این تاپیک زیاد پست میخوره و پست شما باید تایید بشه حتما کسی ندیده که جواب بده!

خوب میانگین سرعت دانلودت 7 بوده 350000/14*3600=7
    اره تایید میشه پارس انلاین الکی حجم کم میکنه یکی از دوستان منم داشت اینجوری بود!
    جدیدا شاتل سرویس های 128 اکو را 512 می بنده! الان من 128 اکو دارم ولی 3 4 ماه هست که 128 را باز گذاشتن تا 512 و با سرعت 50-70 دانلود میکنم شبا! البته سرعت دانلود شبانه بستگی به شلوغ بودن مرکز مخابراتت داره ممکنه مرکزت شلوغ باشه و سرعت دانلودت 20 30 باشه یا کمتر یا بیشتر باید ببینی دوستانی که توی اون مرکز از شاتل سرویس میگیرن وضعیتشون چجوره!
    اره 1 تا7 صبح برای تمام سرویس ها رایگانه بجز سرویس 2 مگابایت که مشهد و اصفهان فعلا دارن!
    برای سرویس های اکو فقط 1 تا 7 صبح رایگانه!
    برای سرویسهای آرت 1تا 7 صبح و پنجشنبه و جمعه ها...
    نه دقیق همون حجم را میدن و دقیق حساب میشه! و میتونی توی پنل کاربریت به 3 صورت گزارشات اتصالات PPPOE / گزارش روزانه / گزارش ماهانه میزان مصرفت را چک کنی!
    ولی برای خرید ترافیک سرویس اکو هر گیگ 9 تومان و سرویس ارت هر گیگ 3 تومان هست!

کاربر فعال انجمن آموزش عالی pedram_sad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    My Sanctum

پيش فرض

دوستان من 1 ساعتی میشه سرویسم قطع شده
    یعنی تو مرحله تماس میزنه username and password invalid on domain یا همون error 691
    به دوستام sms دادم همه اینطوری شدن

مشکل از چیه ؟

الان با dial up اومدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •