تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1120 از 4751 اولاول ... 12062010201070111011161117111811191120112111221123112411301170122016202120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,191 به 11,200 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

حـــــرفـه ای hadi_gamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته من این رو یادم رفت بگم که با دانلود خود براوزر یعنی بدون نرم افزار مشکلی نداره.مثلا امروز 12 ساعت بکوب داشت دانلود میکرد و یه لحظه هم قطع نشد ولی با نرم افزار دانلود این مشکل پیش میاد.خوب بدون نرم افزار هم که دانلود معنی نداره چون قابلیت رزیوم خیلی مهمه.
    اون تست رو هم فردا انجام میدم.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

البته من این رو یادم رفت بگم که با دانلود خود براوزر یعنی بدون نرم افزار مشکلی نداره.مثلا امروز 12 ساعت بکوب داشت دانلود میکرد و یه لحظه هم قطع نشد ولی با نرم افزار دانلود این مشکل پیش میاد.خوب بدون نرم افزار هم که دانلود معنی نداره چون قابلیت رزیوم خیلی مهمه.
    خوب چون جالبي اين مشكل شاتل كه داره همه گير ميشه اينه كه سرعت يه كمي از حد نهايت پهناي باند شما كمتر بشه مشكل پيش نمياد! و چون برنامه هاي دانلود منيجر از %100 پهناي باند استفاده ميكنن و دانلودر خود برازر نه قطع نميشه. ممنون ميشم اون تست رو بگيرين.

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

برای حل این مشکل IDM رو جوری تنظیم کن که فقط با یک کانکشن دانلود کنه.اینجوری کمتر دیسکانکت میشه.

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

شما سايت زير رو باز كنيد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد اون آي پي رو يادداشت كنيد. بعد بزنيد دانلود هروقت قطع شد و دوباره وصل شد دوباره اون سايت رو باز كنيد. ببينيد اگه اون عدد تغيير كرده باشه يعني مشكل من رو داريد كه من شديداً درحال پيگيري هستم. حتماً حتماً جوابش رو به من بدين تا يه راه حل موقت بهتون بگم.
    حاجی وقتی اینترنت دیسکانکت بشه و دوباره کانکت بشه ip عوض میشه.نیازی به تست نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام

این کارت های طلایی شاتل ، کارت تخفیف شاتل رو در تهران از کجا باید گیر اورد ؟
    من تهران هستم ، می خام از شاتل سرویس Eco بگیرم ، سرویس اکو شاتل فقط 25 تومن هزینه راه اندازی داره !!!

اینا تخفیف نمی دهند هزینه نصب رو ؟!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

سلام

من تهران هستم ، می خام از شاتل سرویس Eco بگیرم ، سرویس اکو شاتل فقط 25 تومن هزینه راه اندازی داره !!!

سلام

کارت را باید از یکی از مشترکین شاتل در تهران بگیری , از دوستان تهرانی تو همین تاپیک میتونی بگیری

شما میتونی اینترنتی ثبت نام کنی که 5000 تومن تخفیف میدن + 10000 تومن تخفیف کارت طلایی , که در این صورت هزینه نصب میشه 10000 تومن

7. این کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

سلام. از يكي از مشتركين مثلاً خود من ميتونم برسونم بهتون

خوب شما اگه آنلاين سفارش بدين 5 تومن تخفيف و اگه كارت طلايي هم نشونشون بدين 10 تومن به عبارتي 15 تومن تخفيف كه ميشه 10 تومن هزينه ي نصب. خوبه ديگه شما اول زنگ بزنين 23099 بخش فروش شماره 1 فروش جديد شماره 1 ببينين اصلاً مركز مخابراتيتون اكو ميدن يا نه بعد اقدام كنين.

9. این کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حاجی وقتی اینترنت دیسکانکت بشه و دوباره کانکت بشه ip عوض میشه.نیازی به تست نداره.
    درسته من هر دفعه که مودم رو روشن میکنم آی پی عوض میشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای حل این مشکل IDM رو جوری تنظیم کن که فقط با یک کانکشن دانلود کنه.اینجوری کمتر دیسکانکت میشه.
    اگه اینطور تنظیم کنم سرعت دانلود کمتر میشه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اگه اینطور تنظیم کنم سرعت دانلود کمتر میشه؟
    براي 99 درصد سايت ها نه. بستگي به هاستتون داره ولي اين راه حل قطعي نيست شما شماره كاربريتون توي شاتل رو براي پيغام خصوصي كنين من شماره كاربري شما هم بهشون اعلام كنم چون من دارم پيگيري ميكنم اين مشكل رو و نياز به چند كاربر ديگه كه اين مشكل رو دارن دارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •