تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1080 از 4751 اولاول ... 805809801030107010761077107810791080108110821083108410901130118015802080 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,791 به 10,800 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال khashi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

start____run___cmd

موفق باشید
    دستت درد نکنه یه پنجره dos باز شد حالا باید چی کنم.

آخر فروم باز rocket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Amol

پيش فرض

بابا پست منم جواب بدین خواهشا

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

دستت درد نکنه یه پنجره dos باز شد حالا باید چی کنم.
    tracert 4.2.2.4 را بنویس و Enter بزن..........

4. این کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Amol

پيش فرض

بعد از ارسال کد ثبت نام توسط شاتل باید چه کار کنیم!؟

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

همشهری عزیز(ته نوکر مه)من الان همین سرویس رو دارم و بره من حدود 2 هفته طول کشید تا راه بندازن.
    ولی به قرآن اگه مجبور نبودم از شاتل نمیگرفتم.بگو چرا؟نگفتی هم ایراد نداره.
    1.اوایل سرویس عالی بود.که بعد 1 و نیم ماه اینترنتم قطع شد به مدت 18-19 روز آخرشم گقتن که رانژه به هم خورده ولی بازم دم خودم گرم چون از بس زنگ زدم تهران کم کم داشتیم آشنا میشدیم.مرده میگفت هنوز کار شما رو درست نکردن.منم میگفتم این چه وضعیه سال بعد دیگه از شاتل استفاده نمیکنم.مرده هم زنگ میزد آمل دهن اینارو آسفالت میکرد
    2.بعد اون 2 ماه(سالم بودن و قطع شدن)یه مشکل جدید پیش اومد.اینکه وقتی وصل میشی پینگ نمیده یعنی شاید تا نیم ساعت بیخودی قطع باشی کلا مشکل بیخودی هست.
    3.پشتیبانی تهران عالیه ولی آمل(شروین رو دیدیجوجه فکولی البته کچل تشریف داره)چنگی به دل نمیزنه
    4.در کل به نظر من بگیر چون به یه دنیای دیگه وارد میشی از دیال آپ تا 512 زمین تا آسمون فرقه.و از شانس بد ما تو شهر ما تنها همین یک ISP قیمت منسفانه میده.
    شه همشهری قربون بوم من

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Amol

پيش فرض

همشهری عزیز(ته نوکر مه)من الان همین سرویس رو دارم و بره من حدود 2 هفته طول کشید تا راه بندازن.
    ولی به قرآن اگه مجبور نبودم از شاتل نمیگرفتم.بگو چرا؟نگفتی هم ایراد نداره.
    1.اوایل سرویس عالی بود.که بعد 1 و نیم ماه اینترنتم قطع شد به مدت 18-19 روز آخرشم گقتن که رانژه به هم خورده ولی بازم دم خودم گرم چون از بس زنگ زدم تهران کم کم داشتیم آشنا میشدیم.مرده میگفت هنوز کار شما رو درست نکردن.منم میگفتم این چه وضعیه سال بعد دیگه از شاتل استفاده نمیکنم.مرده هم زنگ میزد آمل دهن اینارو آسفالت میکرد
    2.بعد اون 2 ماه(سالم بودن و قطع شدن)یه مشکل جدید پیش اومد.اینکه وقتی وصل میشی پینگ نمیده یعنی شاید تا نیم ساعت بیخودی قطع باشی کلا مشکل بیخودی هست.
    3.پشتیبانی تهران عالیه ولی آمل(شروین رو دیدیجوجه فکولی البته کچل تشریف داره:31چنگی به دل نمیزنه
    4.در کل به نظر من بگیر چون به یه دنیای دیگه وارد میشی از دیال آپ تا 512 زمین تا آسمون فرقه.و از شانس بد ما تو شهر ما تنها همین یک ISP قیمت منسفانه میده.
    شه همشهری قربون بوم من
    آقا ته کجیگ می!
    فقط سوال من این بود که بعد ارسال کد ثبت نام چیکار کنیم!؟
    شروین همون یارو نیست که قدش تا شکممه!؟

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

سلام دوستان
    امروز برای اولین بار رفتم شرکت آمل آنلاین (نماینده شاتل تو آمل) برای گرفتن ADSL و سرویس Eco 512-1
    مسئول شرکت هم کلی مدارک مثل پروانه ی کسب و این چیزا ازم گرفت و برام تو سایت شاتل ثبت نام کرد گفت باید صبر کنی جوابتو بدن... چند لحظه پیش یه ایمیل رسید که کد ثبت نام رو برام ارسال کرد.. خب حالا باید چکار کنم!؟(یعنی با درخواست Eco 512 موافقت کردن!؟)
    ممنون
    بعد از ارسال کد ثبت نام توسط شاتل باید چه کار کنیم!؟
    والا اون زمان که ما سرویس گرفتیم از این چیزا نداشت..
    اینجا من یک نوشته دیدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد ثبت نام شما به این ایمیل ارسال می شود لطفا آدرس را به دقت و صحیح وارد نمایید

احیانا کد ثبت نام شما اولش کد شهرتون نیست؟! اگه باشه منظورش یوزر نیم هست ...پسورد هم که شماره خط رانژه شده هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دیگه تا فردا تموم می شه 2 مگم ترافیکش
    می رم همون 128 که واسم 512 بود
    9270 فکر کنم هر گیگش بود

پروفشنال AMIR_EVILPRINCE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    آمل - مازندران

پيش فرض

آقا ته کجیگ می!
    فقط سوال من این بود که بعد ارسال کد ثبت نام چیکار کنیم!؟
    شروین همون یارو نیست که قدش تا شکممه!؟
    نیدونم من دادم داداشم کارارو برسه آخه اون پروانه کسب داشت و چون مغازه ی PC داشت مودم هم خودش گرفت.سر اون قضیه ی 19 روز داشتن یه مودم بهمون مینداختن که شروین دست به کار شد و شانس که چه عرض کنم به حقمون رسیدیم.اگه از اینا مودم بگیری یه بیلیون بهت میدن 61 تومن.من خودم ASUS am602 دارم از صد تا آشغال اینا بهتره
    اگه بری تو سایت شاتل یه PDF هست تمام مراحل رو نوشته ولی فک کنم شما باید یه مراجعه کنی قرارداد بنویسی وبعدش منتظر بشی خطت رو رانژه کنن بعدش 15 تومن بزنن آدمو بیان نصب کنن برات.من دادم داداشم همه کارارو کرد بعدش موقع نصب برام همه چی رو توضیح داد.خودش رفت تهران وسیله بخره اینا زنگ زدن خطتون آمادست من همه ی کار هارو انجام دادم دیدم نشد بعدش زنگ زدم شروین اومد وقتی اومد دیدم کابل تلفن هنوز به مودم دیال آپ وصله ولی گفتم گور ... 15 تومن دادم دیدم اومد همون کارایی که من انجام دادمو انجام داد.
    شروین سردستشونه قدش بلنده پیرهن میپوشه مو داره ولی کچله(تاس نیست)یه جوونه حدودا 23-24 ساله.

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دوستان من یه مشکل جدید دارم طی روز مودمم به خوبی کار میکنه ولی توی شب یهو چراغ مودمم خاموش میشه وسیستم کلاً هنگ میکنه و باید با دگمه کیس ریست کنم .... الان 2 روزه اینطوری شده!!!!!! مدل مودمم Smartax MT882
    یکی به منم جواب بده....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •