تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 41 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 404

نام تاپيک: بررسی وضعیت کارتهای گرافیک ATI Radeon HD 4000 در بازار

پروفشنال behradsn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه سوال دارم سوالم اینه که کیفیت گرافیک بازی ها در کارت گرافیکی 4870 به گرافیک بازی های پلی استشن 3 میرسه؟

بستگی داره

یه جوبایی بالاتره

اما خوب خیلی ها کنسول را ترجیح میدن و بعضی ها پی سی را

به نظر من مقایسه کنسول با پی سی اشتباه است

ولی خوب بازی مشابه میشه به Devil May Cry 4 اشاره کرد که با قدرت بالای 50 فریم در ثانیه روی HDTV میتونید بازی کنید با 4870

درضمن بعضی از افکت ها که شاید خیلی هم به چشم نمیاد در کنسول ها در ریلیز نهایی حذف میشه تا با ماکسیمم فریم ریت بازی در کنسول قابل اجرا باشه

اما در یک بازی که نسخه PC هستش شما میتونید خودتون جزئیات گرافیکی را تنظیم کنید که اگر کارت گرافیکی مناسبی داشته باشید میتونید تمامی افکت های تصویری را روشن و با کیفیت بالا استفاده کنید...

در نهایت بازی کنسول همان چیزی است که جلوی شما گذاشته اند ، در نهایت همان را باید بازی کنید...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Behradsn جان این حرفت من ترسوند, یعنی اور اینقدر عمر کم میکنه!!!!!!!!!!!!!!!؟

یه جورایی هم جوابتون مثبت هست هم منفی

اور کلاک کردن مموری کارت گرافیکی خطرناک تر از جی پی یو است

دلیلشم این است که مقاومت رم در برابر اور کلاک کردن از جی پی یو بیشتره و وقتی شما مموری را اور میکنی و با حداکثر توان داری ازش کار میکشی مموری داره کم کم سرویس میشه

مگر اینکه در حالتی قرار بدی که فرکانس بالا موجب فرسودگیش نشه و اون هم اور کردن با فرکانس پایین تری نسبت به حداکثر فرکمانس Stable مموریه

که من در 7900 جیتی این کار را نکردم و مموری را بطور دائم برروی حداکثر توان اور گذاشته بودم و رفته رفته از بین رفت

جی پی یو ولی اینطور نیست و به محض اینکه فرکانس بالارو نتونه تحمل کنه کارت هنگ میکنه و میتونید بفهمید که کارت را زیاد اور کردید و در کارت های جدید هم میزان فرکانی جی پی یو متغیر است و این خود باعث این میشه که اگر کارت اور شده همیشه در فرکانس اور کار نکنه

در کارت های گرافیکی جدیدتر مسئله اور کردن تا حدود زیادی حل شده ، در 4870 شما دیگه میدونید حداکثر 1000 مگاهرتز یا 1100 مگاهرتز باید مموری را در حالت اور بگذاری و بیشتر خطر داره،4870 هم سینک خنک کنندش برروی مموری اومده و اونو هم خنک میکنه

تقریباً میشه گفت شما در کارت های جدید با ریسک کمتری اور میکنید تا کارتهای قدیمی تر ....

ولی در نهایت به نظر من کسی باید کارتشو اور کنه که از نظر سرعت پردازنده و سرعت مموری های سیستم سیستمش حرف نداشته باشه

و یه جوری کارت گرافیکی جلوی سخت افزار کم بیاره بعد کارتو اور کنید

پروفشنال rezidentevilone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    LA

پيش فرض

فكر مي كنم سري 4800 مخصوصا 4870 خودش انقدر قدرتمند باشه كه فعلا نياز به اور نداشته باشه!!!
    Last edited by rezidentevilone; 07-09-2008 at 14:23.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فكر مي كنم سري 4800 مخصوصا 4870 خودش انقدر قدرتمند باشه كه فعلا نياز به اور نداشته باشه!!!

بله دقیقاً همینطوره

به دلایل مختلف میشه گفت در آینده که رم های سرعت بالا عرف شوند و سی پی یو های چند هسته ای هم ساپورت شوند این کارت قدرت نمایی بیشتری میکنه

در مورد کارتهایی مانند جی تی ایکس 260 و 280 هم همین امر صادق هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه xero.1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

12

یه جورایی هم جوابتون مثبت هست هم منفی

اور کلاک کردن مموری کارت گرافیکی خطرناک تر از جی پی یو است

دلیلشم این است که مقاومت رم در برابر اور کلاک کردن از جی پی یو بیشتره و وقتی شما مموری را اور میکنی و با حداکثر توان داری ازش کار میکشی مموری داره کم کم سرویس میشه

مگر اینکه در حالتی قرار بدی که فرکانس بالا موجب فرسودگیش نشه و اون هم اور کردن با فرکانس پایین تری نسبت به حداکثر فرکمانس Stable مموریه

که من در 7900 جیتی این کار را نکردم و مموری را بطور دائم برروی حداکثر توان اور گذاشته بودم و رفته رفته از بین رفت

جی پی یو ولی اینطور نیست و به محض اینکه فرکانس بالارو نتونه تحمل کنه کارت هنگ میکنه و میتونید بفهمید که کارت را زیاد اور کردید و در کارت های جدید هم میزان فرکانی جی پی یو متغیر است و این خود باعث این میشه که اگر کارت اور شده همیشه در فرکانس اور کار نکنه

در کارت های گرافیکی جدیدتر مسئله اور کردن تا حدود زیادی حل شده ، در 4870 شما دیگه میدونید حداکثر 1000 مگاهرتز یا 1100 مگاهرتز باید مموری را در حالت اور بگذاری و بیشتر خطر داره،4870 هم سینک خنک کنندش برروی مموری اومده و اونو هم خنک میکنه

تقریباً میشه گفت شما در کارت های جدید با ریسک کمتری اور میکنید تا کارتهای قدیمی تر ....

ولی در نهایت به نظر من کسی باید کارتشو اور کنه که از نظر سرعت پردازنده و سرعت مموری های سیستم سیستمش حرف نداشته باشه

و یه جوری کارت گرافیکی جلوی سخت افزار کم بیاره بعد کارتو اور کنید
    OK.OK ممنون در باره ی مموری اینو نمیدونستم.بله درسته شما هرچقدر هم اور کنی وقتی ازش کار نکشی , رو فرکانس پایین تر کار میکنه.مثلا همین 4850 خودم تا حد مرگ هم که اورش کنم که عم... بیاد جولو چشاش وقتی ازش کار نکشم روی فرکانس های پایین تر کار می کنه که تو overdrive catalyst پایینش نشون میده.

از rezident هم منون,100% درست میگی.

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

سلام این 4870 رو میفروشن چندهddr 5 هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این کارت وارد بازار شده با قیمت 270 تومن کارت عالیه عالی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام این 4870 رو میفروشن چندهddr 5 هست
    همشون ddr 5 هستند

حدود 360 به بالا

آخر فروم باز alizshah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فعلا هیچ کجا

پيش فرض

این کارت وارد بازار شده با قیمت 270 تومن کارت عالیه عالی :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این کارت چیه ؟ 50 هست

همشون ddr 5 هستند

حدود 360 به بالا

خوب اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه
    یکم هم در مورد اصل بودنش بگید
    منظور نکنه یه موقع نا اصل هم زده باشن ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این کارت چیه ؟ 50 هست

خوب اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه
    یکم هم در مورد اصل بودنش بگید
    منظور نکنه یه موقع نا اصل هم زده باشن ؟

بله 4850 هستش اون عکس

در مورد اصل بودنم همش اصله !!! مگه دمپایی هستش که بخوان تقلبی هم بزنن ؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •