تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 413 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 4122

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام.
    بله نسخه 2009 نورتون هم Silent Mode داره.(هم NAV هم NIS)
    شما حداکثر تا 6 ساعت میتونید Silent Mode را فعال کنید.
    همچنین نسخه 2009 قابلیت Full Screen Detection هم داره.
    وقتی برنامه ی Full Screen (مثل بازی) شناسایی بشه کلیه فعالیتهای پشت پرده به حالت تعلیق در میاد.

علاوه بر این Symantec گزینه ای به نام CPU Usage Display رو به آنتی ویروس اضافه کرده که میزان مصرف CPU توسط آنتی ویروس رو تو هر لحظه نشون میده.

نسخه 2009 خیلی سبکه.من تابحال از Silent Mode استفاده نکردم.ولی Full Screen Detection به طور پیش فرض فعاله.
    سلام
    میشه در مورد Silent Mode و Full Screen Detection بیشتر توضیح بدید چیه و به چه کاری میاد؟

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

دوست عزیزم من از ورژن 2009 استفاده میکنم
    به همین سبکی که گفتی رو هم اجرا کردم ولی نشد
    3 روزه غیر فعال میشه
    سلام ،منم دقیقآ تمام مراحلی که فرموده بودید را انجام دادم اما مـتأسفانه بعد 2 روز غیر فعال شد.خواهشمندم یه راه ارایه کنید.
    سلام.
    وقتی آنتی ویروس را نصب کردید 15 روز به طور آزمایشی مهلت استفاده دارید.بهتره همون موقع بدون هیچ اقدام اضافی کرک را نصب و سیستم رو Restart کنید.بعدا آپدیت کنید.

سلام
    میشه در مورد Silent Mode و Full Screen Detection بیشتر توضیح بدید چیه و به چه کاری میاد؟
    سلام.
    Silent Mode مثل Game Mode هست که تو بعضی آنتی ویروسها وجود داره.
    Full Screen Detectionبه طور پیش فرض فعاله.وقتی برنامه ای در حالت Full Screen اجرا بشه آنتی ویروس اونو تشخیص میده.به این ترتیب Silent Mode به طور اتوماتیک فعال میشه.
    با فعال شدن Silent Mode تمام عملیات پشت پرده - پیامهای هشدار و آپدیتها موقتا متوقف میشن تا برای اجرای بازیها یا تماشای فیلم یا اجرای سایر برنامه های Full Screen مشکل نداشته باشید.
    شما میتونید Silent Mode رو به طور دستی هم فعال کنید.
    علاوه براین قابلیتهای جالب دیگه ای هم به نسخه 2009 اضافه شده.مثل Norton Insight .
    به کسانی که Norton 2009 رو نصب کردن توصیه میکنم از Norton Insight استفاده کنن تا تو وقت صرفه جویی بشه.
    Norton Insight برنامه های امن رو نشانه گذاری میکنه و دیگه اونارو اسکن نمیکنه.به این ترتیب اون فایلها اسکن نمیشن و سرعت و کارایی سیستم بالا میره.

پروفشنال Aloneboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام.
    وقتی آنتی ویروس را نصب کردید 15 روز به طور آزمایشی مهلت استفاده دارید.بهتره همون موقع بدون هیچ اقدام اضافی کرک را نصب و سیستم رو Restart کنید.بعدا آپدیت کنید.

سلام.
    Silent Mode مثل Game Mode هست که تو بعضی آنتی ویروسها وجود داره.
    Full Screen Detectionبه طور پیش فرض فعاله.وقتی برنامه ای در حالت Full Screen اجرا بشه آنتی ویروس اونو تشخیص میده.به این ترتیب Silent Mode به طور اتوماتیک فعال میشه.
    با فعال شدن Silent Mode تمام عملیات پشت پرده - پیامهای هشدار و آپدیتها موقتا متوقف میشن تا برای اجرای بازیها یا تماشای فیلم یا اجرای سایر برنامه های Full Screen مشکل نداشته باشید.
    شما میتونید Silent Mode رو به طور دستی هم فعال کنید.
    علاوه براین قابلیتهای جالب دیگه ای هم به نسخه 2009 اضافه شده.مثل Norton Insight .
    به کسانی که Norton 2009 رو نصب کردن توصیه میکنم از Norton Insight استفاده کنن تا تو وقت صرفه جویی بشه.
    Norton Insight برنامه های امن رو نشانه گذاری میکنه و دیگه اونارو اسکن نمیکنه.به این ترتیب اون فایلها اسکن نمیشن و سرعت و کارایی سیستم بالا میره.

ممنون از توضیحات شما
    یه سوال دیگه هم دارم می خواستم بدونم سایتی هست که انتی ویروس ها رو از نظر اشغال کردن حافظه و مقدار مصرف cpu مقایسه کرده باشه البته انتی ویروس های جدید 2009 باشه چه بهتر
    می خواستم بدونم نسخه 2009 نورتون از نظر مقدار مصرف cpu و اشغال کردن حافظه با انتی ویروس کاسپرسکی تفاوتی داره یا نه ؟ کدوم بهتره از نظر مقدار مصرف؟

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ممنون از توضیحات شما
    یه سوال دیگه هم دارم می خواستم بدونم سایتی هست که انتی ویروس ها رو از نظر اشغال کردن حافظه و مقدار مصرف cpu مقایسه کرده باشه البته انتی ویروس های جدید 2009 باشه چه بهتر
    می خواستم بدونم نسخه 2009 نورتون از نظر مقدار مصرف cpu و اشغال کردن حافظه با انتی ویروس کاسپرسکی تفاوتی داره یا نه ؟ کدوم بهتره از نظر مقدار مصرف؟
    يك نمونه نتايج نسبتا جديد كه توسط vtn54 عزيز چند وقت قبل قرار داده شده كه متاسفانه نسخه 2008 نورتون مورد استفاده قرار گرفته.ببينيد:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام.
    .
    سلام،دقیفآ همین کارو کردم ولی بازم غیر فعاله

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    گچساران روی صفحه مانیتور-در حال بازی cod

پيش فرض

سلام،دقیفآ همین کارو کردم ولی بازم غیر فعاله
    من چند بار اتحان کردم جواب میده ولی دوباره برمیگرده
    هر بار که از کرک استفاده کنی 3 روز جواب میده

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام همیلتون
    غیر از تو بتونی جواب مارو بدی
    چند تا ویروس امده تو کامپیوترم
    البته بازم تو +18 هم نرفتم {کامپیوتر من همیشه به اینترنت وصله

با یه برنامه نمیدونم چی بود {خود ویندوز لینک داد منم دان کردم

کد:
    اسم برنامه هستش

VirusRemover2008

تاسک منیجر رو هم غیر فعال کرده از طریق ادمین

پشت سره هم پنجره جدید برای اسکن میاد
    نتیجه اسکن با نورتوم 2009

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام همیلتون
    غیر از تو بتونی جواب مارو بدی
    چند تا ویروس امده تو کامپیوترم
    البته بازم تو +18 هم نرفتم {کامپیوتر من همیشه به اینترنت وصله

با یه برنامه نمیدونم چی بود {خود ویندوز لینک داد منم دان کردم

کد:
    اسم برنامه هستش

VirusRemover2008

تاسک منیجر رو هم غیر فعال کرده از طریق ادمین

پشت سره هم پنجره جدید برای اسکن میاد
    نتیجه اسکن با نورتوم 2009

دوست عزيز برنامه VirusRemover2008 يك برنامه تقلبي آنتي ويروس ميباشه كه از تروجانهايي مانند Zlob and Vundo جهت ورود به سيستم استفاده ميكنه.اين برنامه تقلبي اقدام به ايجاد پنجره هاي Popoup دروغين ميكنه و به كاربر هشدار ميده كه سيستم وي شديدا آلوده شده در حاليكه خودش شديدا يك برنامه مخرب ميباشه و بدين وسيله ميخواد كاربر را تشويق به خريد برنامه پيشنهادي خودش ميكنه و به اين ترتيب اقدام به دزديدن اطلاعات كارت اعتباري فرد ميكنه(كه در ايران اين گزينه كاربردي نداره چرا كه اصلا كارتهاي اعتباري بين المللي در كار نيست).
    اين برنامه ميتونه اقدام به نصب جاسوس افزارها يا Spyware هاي ديگه در سيستم فرد بكنه.اين برنامه ميتونه فايلهاي خودش رو تعمير و منتشر و آپديت نيز بكنه.

اين برنامه مخرب ميتونه به دنبال آلوده شدن سيستم به يك Trojan.Zlob Downloader به دنبال استفاده از نرم افزارهاي مخرب يا از طريق بازديد از سايتهاي +18 يا از طريق شبكه هاي P2P وارد سيستم شما بشه.

اما براي از بين بردن اين برنامه ميتونيد از برنامه XoftSpySE Anti-Spyware يا SpyHunter's malware detection tool استفاده كنيد.
    ولي بهتره در انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" نيز جستجو كنيد يا سوال را در آنجا مطرح كنيد تا با كمك دوستان مشكل شما را حل كنيم.

9. 3 کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت

پيش فرض

با برنامه UPERAntiSpyware اسکن کردم پر بود
    چرا خود انتی ویروسها مثل اویرا خودشون این کارو نمیکنن

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با برنامه UPERAntiSpyware اسکن کردم پر بود
    چرا خود انتی ویروسها مثل اویرا خودشون این کارو نمیکنن
    كار تخصصي آنتي ويروسها شناسايي و مقابله با Spyware ها نميباشه گرچه برخي از محصولات امنيتي داراي امكان Anti Spyware نيز ميباشند ولي توصيه اكيد ميشه از يك يا چند آنتي اسپايور معتبر و قدرتمند (بصورت غيرفعال) در كنار آنتي ويروس استفاده بشه.حداقل هفته اي يكبار اين آنتي اسپايورها آپديت و سيستم با آنها اسكن شود.براي اينكه سرعت سيستم هم گرفته نشه توصيه ميشه گارد آنتي اسپايورها خاموش بشه.

12. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •