تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: درخواست دکمه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

10

سلام

کار واقعا حرفه ای و عالی بود . خیلی ممنونم .
    کار بیست بیست بیست بود . خیلی جامع - خیلی تمیز خیلی خوشگل ، خوشگل در عین سادگی .
    واقعا ممنوم.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::

فقط یه چیزی اینکه ای کاش اولا فقط اسم خودتون رو مینوشتین و بعدشم قسمت هر گونه کپی برداریش رو حذف میکردین.
    چون میخوام به چند نفر دیگه هم بدم که اونا هم ازش استفاده کنن ، البته اگر خودتونم راضی باشنا در غیر این صورت که دیگه هیچی.

...: درخواست - خواهش :...
    نکته : لطفا اگه خواستین دوباره اپش کنید تو رپیدشیر نباشه چون من نمیتونم از رپید شیر فایل دریافت کنم . همش ارور میده /
    خواهش میکنم ، این قدر خجالتم ندید :43:
    باشه به امید خدا اونو هم درست میکنم راستی در مورد حق کپی رایت ؛ حق کپی رایت شامل شما هم میشه (یعنی اگه خواستید میتونید فایل رو در اختیار هر کسی قرار بدید) و اون نوشته رو هم میپاکم .(همون هرگونه کپی برداری ....)

البته اگر خودتونم راضی باشنا
    من که راضی ام ، باید خدا راضی باشه (که حتما راضیه)

ای کاش اولا فقط اسم خودتون رو مینوشتین
    یعنی اسم شما از اونجا پاک کنم (همون با همکاری سرکار خانم ....) آخه اول خودتون اون طرح رو خواستید و خودتون بودید که باعث شدید من اونو بسازم

2. این کاربر از Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام ،لینک دانلود برنامه نسخه 2.0.2 آپدیت شده : (با توجه به خواسته یتان)
    لینک دانلود :
    حجم:
    2,481 کیلوبایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

اگه دانلودش کردید ، نظرتون رو راجع بهش بگید و اگه مشکلی بود ، دریغ نفرمایید .و آیا این همونی که می خواستید بود ؟

6. این کاربر از Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه فاطمه وطن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

بله .
    ممنوم، خیلی خیلی لطف کردین. کار عالی بود ولی بازم اسم منو برنداشتینا !!!

8. این کاربر از فاطمه وطن دوست بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز blackfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تا 4 سال بین کرمانشاه و قزوین کوچ میکنیم ...

پيش فرض

Gahir جان بهت تبریک می گم واسه تسلتی که در طراحی برنامه های مولتی مدیا داری . ولی فاطمه جان منظورشون این بوده که صفحات ارائه اطلاعات ( که شما به صورت html طراحی کردی و در برنامه بهشون لینک دادی ) به صورت فلش باشه . این جوری که شما کار کردید اگر روی سیستم کاربر فونت فارسی نصب نباشه ، صفحات نرم افزار اصلا خونده نمیشه . ولی اگر از فلش استفاده کنی و فونت رو ضمیمه کنی یا از متن های استاتیک اسفاد کنی ، دیگه لازم نیست رو سیستم مخاطب فونت مورد نظر نصب باشه .
    سعی کن صفحات نرم افزارت رو به صورت فلش طراحی کنی

مثل این پک آموزشی که قبلا گذاشتم :
    کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

10 علت برتر

Gahir جان بهت تبریک می گم واسه تسلتی که در طراحی برنامه های مولتی مدیا داری . ولی فاطمه جان منظورشون این بوده که صفحات ارائه اطلاعات ( که شما به صورت html طراحی کردی و در برنامه بهشون لینک دادی ) به صورت فلش باشه . این جوری که شما کار کردید اگر روی سیستم کاربر فونت فارسی نصب نباشه ، صفحات نرم افزار اصلا خونده نمیشه . ولی اگر از فلش استفاده کنی و فونت رو ضمیمه کنی یا از متن های استاتیک اسفاد کنی ، دیگه لازم نیست رو سیستم مخاطب فونت مورد نظر نصب باشه .
    سعی کن صفحات نرم افزارت رو به صورت فلش طراحی کنی

مثل این پک آموزشی که قبلا گذاشتم :
    ویرایش شد !
    نه دوست من اینجوریا هم نیست ، ببینید وقتی یه فایل Htmlای رو در اونجا قرار میدیم .
    چون قرار دادن Html راحتتره (از خیلی نظر) و کم حجم تره (بازم از چند نظر) ، فقط قرار دادنش در این فایل آموزشی بهترتره
    راحتره : چون مثلا من توی اون فایل آموزشی که در اونجا قرار دادم ، شاید احیانا یه مشکل تایپی یا غلط املایی یا خدایی ناخواسته اشتباه لفظی و ناقص بودن مطلب پیش بیاد ، پس اونی که مطالعه میکنه و اشکال دیده و چون اون فایل هم Html هست ؛ پس میتونه با برنامه های جانبی (نظیر Microsoft Office , ... ) اونو تصحیح و ویرایش کنه و یا اینکه مطالب تازه ای رو اضافه کنه و ....
    کم حجم تره : چون وقتی فایلی رو در جایی Embedd کردی و تمامی Encode هاش و سایر برنامه هایی که خود سیستم زحمتشو میکشه رو در فایلی Embedd قرار دادی اون وقت علاوه بر حجم رسمی فایل باید یه فضایی به فایل ذخیره (Embedd) داده بشه تا اونو توی خودش فراخوانی کنه (بخونه) .
    پس فکر کنم بهترین راهو انجام دادم .علاوه بر اون خود فلش نیز سبکه ولی اگه خود شخص کاربر SWF Player نداشته باشه ، اونم یه مشکلی که ماشاا... خود Html یک نوع خواننده Swf محسوب میشه و این مشکل هم برطرف میشه.
    Last edited by Gahir; 12-09-2008 at 21:00.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام

بله .
    ممنوم، خیلی خیلی لطف کردین. کار عالی بود ولی بازم اسم منو برنداشتینا !!!
    خواهش میکنم ؛
    کار عالی بود
    بزرگی شما رو میرسونه
    بازم اسم منو برنداشتینا !!!
    خب گفتم دیگه ، به سببی شما اینو ساختم (چون مورد علت نباشد نشاید علتی همراهش نباشد)

12. این کاربر از Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز blackfox's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تا 4 سال بین کرمانشاه و قزوین کوچ میکنیم ...

پيش فرض

وقتی یه فایل Htmlای رو در اونجا قرار میدیم (فایل های Html تمامی فایل ها رو امبد میکنه (Embedd) ، یعنی در خودش ذخیره میکنه و توی هر سیستمی و با هر قلمی میشه شاهدش بود

فایل html یک فایل متنی ساده ست ( فقط کده و با notepad به راحتی باز میشه ) که فقط حاوی کد های مربوطه میشه ، پس نمی تونه فایلی رو در خودش Embedd کنه

توی هر سیستمی و با هر قلمی میشه شاهدش بود ، ولی به این شرط که سیستمش Unicode رو داشته باشه

Unicode کارش اینه که در کد های html به جای اینکه مستقیما از حروف فارسی ( یا سایر زبان های مربوط به یونیکد ) استفاده بشه ، از یه سری علائم و حروف انگلیسی استفاده میشه به این صورت که چند حرف و علامت که پشت سر هم قرار بگیرند نشنگر یه کاراکتر خاص از زبان فارسی میشن . بدین ترتیب در کد های html عملا از کاراکتر های فارسی استفاده نمیشه ولی نتیجه نهایی در صورتی که یونیکد مورد نظر رو سیستم طرف فعال باشه ، کاراکتر های فارسی هست . همه ی اینا رو گفتم که در انتها به این برسیم که Unicode هیچ ربطی به نصب بودن یا نبودن فونت فارسی نداره و اگه رو سیستمی فونتی که کاراکتر های فارسی رو پشتی بانی کنه وحود نداشته باشه ، Unicode به هیچ دردی نمی خوره ( که فرض برای طراحی این برنامه اینه که رو سیستمی اجرا بشه که فونت فارسی نداره )

آموزشی که در اونجا قرار دادم ، شاید احیانا یه مشکل تایپی یا غلط املایی یا خدایی ناخواسته اشتباه لفظی و ناقص بودن مطلب پیش بیاد ، پس اونی که مطالعه میکنه و اشکال دیده و چون اون فایل هم Html هست ؛ پس میتونه با برنامه های جانبی (نظیر Microsoft Office , ... ) اونو تصحیح و ویرایش کنه و یا اینکه مطالب تازه ای رو اضافه کنه و ....
    شما وقتی یه برنامه رو می نویسی قرار نیست کاربر غلط املاییش رو پیدا کنه و تصحیح کنه و یا به میل خودش بهش چیزی اضافه کنه ، از نظر خودت این کار منطقیه ؟؟

کم حجم تره : چون وقتی فایلی رو در جایی Embedd کردی و تمامی Encode هاش و سایر برنامه هایی که خود سیستم زحمتشو میکشه رو در فایلی Embedd قرار دادی اون وقت علاوه بر حجم رسمی فایل باید یه فضایی به فایل ذخیره (Embedd) داده بشه تا اونو توی خودش فراخوانی کنه (بخونه) .
    پس فکر کنم بهترین راهو انجام دادم
    کاربر وقتی برنامه شما ( که فایل هاش رو Embedd کرده ) رو بخواد اجرا کنه قبلش باید فایل های جانبی رو هم دانلود کنه ( که همگی در یک پوشه زیپ قرار دارند ) در عمل همون حجم اطلاعات باید دانلود بشه ، پس چه بهتر که سایر فایل های جانبی رو Embedd کنی تا برنامه جمع و جور تر باشه

علاوه بر اون خود فلش نیز سبکه ولی اگه خود شخص کاربر SWF Player نداشته باشه ، اونم یه مشکلی که ماشاا... خود Html یک نوع خواننده Swf محسوب میشه و این مشکل هم برطرف میشه.

در این که خروجی نهایی فلش در مقایسه با یه صفحه html ( با متعلقاتش ) خیلی زیبا تر و سبک تره شکی نیست ، در مورد عدم نصب پلیر هم میشه خروجی exe رو با پروژکتور بگیری تا فایل فلشت روی سیستم هایی که دارای فلش پلیر نیستند به راحتی اجرا بشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ممنون که نظر دادید
    فایل html یک فایل متنی ساده ست ( فقط کده و با notepad به راحتی باز میشه ) که فقط حاوی کد های مربوطه میشه ، پس نمی تونه فایلی رو در خودش Embedd کنه
    به این سادگی که شما فکر میکنید هم نیست . وقتی میگم یه فایلی رو تو خودش embedd میکنه منظورم (تصویر ، ویدیو و موسیقی و ...) نیست (اینجارو شما راست میگید باید برم تصحیحش کنم) بلکه آدرسی است که به صورت رسمی نیست (یعنی توی اون فایل Html اگه تصویری رو قرار بدید و کدهاشو نظارگر باشید میبینید که فایل با ادرس src میره فایل رو میگرده تو اون فولدری که با نام فولدر فایل های خود فایل هاش هست ، رو نشان میده (یا هر کاری که براش نوشته شده) مثلا دیگه نمیره توی درایو \:C و یا هر درایوی دیگه بگرده (به عبارت دیگه بجای Embedd حقیقی که آنچکه شما منظورتون بود ، نیست ؛ منظور اینه که اعلان کلاس طراحی شده در هر فایل جانبی موجود در دایرکتوری باید در کد سورس Html موجود باشه . که این فایل میتونه یک فایل کتابخانه ای (Dll) یا به طور ساده یک اکتیو ایکس (Active X) باشه حالا بیا یا ماشاءا.. در Dll هر چه دوست داشتی فایل Embedd کن .)
    شما وقتی یه برنامه رو می نویسی قرار نیست کاربر غلط املاییش رو پیدا کنه و تصحیح کنه و یا به میل خودش بهش چیزی اضافه کنه ، از نظر خودت این کار منطقیه ؟؟
    البته که منطقیه ... (البته برای کاربران مشخص شده) و در ضمن اگه یادتون باشه گفتم (نوشتم) که شاید و یا احیانا اگه غلط شد (غلط املایی رو یکی از موارد ذکر شده بود نه همش) و در ثانی دوست من ، من (یا ما) که کمپانی های معتبر نیستیم تا برناممون با اشتباه مواجه نشه ! و این کار هم یه کاری است که جنبه دوستی داره (میشه گفت ورژن خونگی) و ثالثا اگه یه اختیار جدید هم اضافه بشه تا شخص بتونه خودش تو فایل Html اضافه کنه ، هیچ بدی هم نداره (یک اختیار محسوب میشه)
    کاربر وقتی برنامه شما ( که فایل هاش رو Embedd کرده ) رو بخواد اجرا کنه قبلش باید فایل های جانبی رو هم دانلود کنه ( که همگی در یک پوشه زیپ قرار دارند ) در عمل همون حجم اطلاعات باید دانلود بشه ، پس چه بهتر که سایر فایل های جانبی رو Embedd کنی تا برنامه جمع و جور تر باشه
    فایل Embedd دوست من در اجرا خود فایل Exe. خلل ایجاد میکنه (همه که مثل من و شما سیستم قدرتمند ندارند) و اصلا این فایل Embedd کردن در استاندارد فایل exe. نیست (فایل exe. هر چه کم حجم باشه سریع تره اجرا میشه) و ما که نمی خوایم شخص برای دونستن دو تا مطلب ، چند دقیقه برای اجرا فایل شکیبا باشه.
    خوب اون که فایل zip رو دانلود میکنه به هر حال (من که یک فایل رو تو سایت دیگه و اون دیگرو توجای دیگه قرار ندادم تا جمع آوریش سخت باشه) همش توی یک فایل zip هست.

در این که خروجی نهایی فلش در مقایسه با یه صفحه html ( با متعلقاتش ) خیلی زیبا تر و سبک تره شکی نیست ، در مورد عدم نصب پلیر هم میشه خروجی exe رو با پروژکتور بگیری تا فایل فلشت روی سیستم هایی که دارای فلش پلیر نیستند به راحتی اجرا بشه .
    حرفتون درسته . البته در زیبایی فلش شکی نیست .

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض دانلود آخرین نسخه

با سلام :

سرکار خانم فاطمه وطن دوست ؛ ببخشید اگه کمی دیر کردم ، اینم لینک دانلود آخرین نسخه از برنامه آموزشی نصب قلم های فارسی ، در این نسخه کمی اشکالات برطرف شده و به خواسته ی شما کاملا عمل شده و کمی هم تغییرات درش ایجاد شده ؛ بهر حال امید دارم خوشتون بیاد ،

حجم : 2.7 مگابایت
    کد:
    اگر مشکلی در لینک بالا بود ، منو مطلع کنبد

با تشکر

16. این کاربر از Gahir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •