تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 116

نام تاپيک: [ آموزش ] : نصب جدیدترین درایورهای NVIDIA بر روی لپ تاپ - نسخه 186.18 اا

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    این قضیه نرم افزار cuda برای بال بردن عملکرد کارت گرافیک لپ تاپ چیه؟
    من خودم قبلا دوتا نرم افزار nvidia physx و physx SDK دانلود کردم که برای بال بردن قابلیت کارت گرافیک بود حالا این cuda اینهم اومده یکی بگه دانلودش کنم یا نه?
    درضمن من xps 1530 8600gt دارم
    Last edited by payam_x62; 22-05-2009 at 00:31.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_rafie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.
    من VAIO fz290n5 با گرافیک Geforce 8400M GT دارم.. از سایت nvidia درایور 185.85 مخصوص notebook رو دانلود کردم ولی اونجا نوشته روی VAIO جواب نمیده ... دلیلش چیه ؟ البته من هنوز امتحان نکردم.....

کمک لطفا....

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

چطور میشه روی لبتاب vgn-ar 770 که کار گرافیکش 8600 است ویندوز 7 نصب کرد من انجام دادم نشناخت درایورمو
    می تونید از درایور ویستا استفاده کنید، یا از روش آموزش داده شده در پست اول همین تاپیک.

سلام
    این قضیه نرم افزار cuda برای بال بردن عملکرد کارت گرافیک لپ تاپ چیه؟
    من خودم قبلا دوتا نرم افزار nvidia physx و physx SDK دانلود کردم که برای بال بردن قابلیت کارت گرافیک بود حالا این cuda اینهم اومده یکی بگه دانلودش کنم یا نه?
    درضمن من xps 1530 8600gt دارم
    NVIDIA CUDA ارتباطی با بالا بردن عملکرد کارت گرافیک نداره و باعث میشه یک سری از محسابات که قبلا توسط کارت گرافیک قابل به محسابه نبودند حالا فعال شوند.

اطلاعات بیشتری درباره CUDA در تاپیک زیر هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
    من VAIO fz290n5 با گرافیک Geforce 8400M GT دارم.. از سایت nvidia درایور 185.85 مخصوص notebook رو دانلود کردم ولی اونجا نوشته روی VAIO جواب نمیده ... دلیلش چیه ؟ البته من هنوز امتحان نکردم.....

کمک لطفا....
    ممکنه دلیلش ساختار متفاوت بخش گرافیک لپ تاپ های VAIO با بقیه باشه... بهتره درایور رو از سایت سازنده لپ تاپ دانلود کنید.

+

آموزش برای نسخه 185.85 آپدیت شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام...
    من با همون فایلی که گذاشته بودین، چندروز پیش به 182.5 آپدیت کردم ...
    nv_disp در ورژن 185.85 یه چیزایی اضافه داره ... فکر کنم با nv_disp جایگزین شما فرق داره ... مشکلی نداره ؟!!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام...
    من با همون فایلی که گذاشته بودین، چندروز پیش به 182.5 آپدیت کردم ...
    nv_disp در ورژن 185.85 یه چیزایی اضافه داره ... فکر کنم با nv_disp جایگزین شما فرق داره ... مشکلی نداره ؟!!
    هر نسخه ای رو که قصد دارید نصب کنید بهتره از nv_disp همون نسخه استفاده کنید.

nv_disp ای که در پست اول گذاشتم برای نسخه 185.85 آپدیت شده و همون فایل چند روز قبل نیست. اگه قصد دارید به 185.85 آپدیت کنید از nv_disp جدید استفاده کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

والا برای ما کار نکرد...
    این inf رو ببین:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اسم فایل به nvac تغییر کرده + کلی تغییرات دیگه .... ولی توسط همون شخص نوشته شده .
    البته من با هیچ کدوم از این فایل ها نتونستم آپدیت کنم... فایل جدید را هم به nv_disp.inf تغییرنام دادم ولی نشد. ظاهرا 185.85 اصلا با vaio سازگار نیست..... setup اجرا میشه ولی آخرش میگه هیچ تغییری در سیستم نداده...

خودت تونستی به 185.85 آپدیت کنی؟
    Last edited by amir_rafie; 02-06-2009 at 12:54.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

والا برای ما کار نکرد...
    این inf رو ببین:
    کد:
    اسم فایل به nvac تغییر کرده + کلی تغییرات دیگه .... ولی توسط همون شخص نوشته شده .
    البته من با هیچ کدوم از این فایل ها نتونستم آپدیت کنم... فایل جدید را هم به nv_disp.inf تغییرنام دادم ولی نشد. ظاهرا 185.85 اصلا با vaio سازگار نیست..... setup اجرا میشه ولی آخرش میگه هیچ تغییری در سیستم نداده...

خودت تونستی به 185.85 آپدیت کنی؟
    یک سوال، شما دقیقا چه نسخه 185.85 رو دانلود کردید؟ اگه از سایت NVIDIA نسخه مخصوص نوت بوک رو دانلود کردید که نیاز به این کارها نیست، این کارها برای سازگار کردن درایور Desktop برای کارتهای گرافیک نوت بوک هست.

احتمالا برای همین فایل شما nvac.inf هست و فایلی که من گذاشتم nv_disp.inf چون من الان چک می کنم هنوز هم فایل nv_disp رو می بینم.
    من به نسخه 185.85 آپدیت کردم، ولی لپ تاپ من VAIO نیست.

لپ تاپ شما از اون مدل هایی نیست که از دو چیپ گرافیکی استفاده می کنه؟ (مثلا Intel X4500HD و Geforce 9300M GS یا ...)

مدل لپ تاپ رو بگید شاید بشه با کمی تغییرات در فایل inf مشکل رو حل کرد.

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بالاخره مشکل حل شد....
    laptop من VAIO FZ290N5 با گرافيک Geforce 8400M GT هستش. مفصل توضيح ميدم تا اگه ساير دوستان هم مشکل منو پيدا کردن راحت حلش کنن.
    من اول درايور 185.85 برای
    desktop رو دانلود کردم و فايل nv_disp.inf رو جايگزين کردم ، ولی توی setup ميگفت که does not change system setting و نصب نميشد . منم محتویات فولدر C:Nvidia رو delete کردم.

بعد درايور 185.85 مخصوص
    notebook رو دانلود کردم. گرافيک من توی ليست گرافيک هايی که اين درايور برای اونا نوشته شده وجود داره ولی Nvidia گفته که روی VAIO نصب نميشه و من هم امتحان کردم، نشد،

به آدرس زير رفتم:

کد:

فايل
    nvac.inf جدید را جايگزين کردم و بعد نصب شد....

فايل
    nvac.inf را برای xp 32-64 و برای vista-7 32-64 اينجا قرار دادم:
    کد:

9. 3 کاربر از amir_rafie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه payam_x62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    من این مقاله که در مورد نسب اخرین درایور کارت گرافیک لپ تاپ 185.85بود خوندم بد رفتم اینو نسب کردم وای این درایور که مخصوص لپ تاپ هم بود کار نکرد من حتی این فایلیو که امیر گفته بود دانلود کردم و در جایکه گفته بودن جایگزین کردم ولی بازم جواب نداد . من اخرین درایوری که گرفته بودم 179.48 بود حالا که رفتم قبلی و نسب کنم اونم ارورر win32 bit میده و اصلا وارد اینستال نمیشه وقتی که آن انستال میکنم برمیگرده به اولین درایور که ورژن 174 حالا بگید من چیکار کنم
    درضمن من xps 1530 8600GT

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    من این مقاله که در مورد نسب اخرین درایور کارت گرافیک لپ تاپ 185.85بود خوندم بد رفتم اینو نسب کردم وای این درایور که مخصوص لپ تاپ هم بود کار نکرد من حتی این فایلیو که امیر گفته بود دانلود کردم و در جایکه گفته بودن جایگزین کردم ولی بازم جواب نداد . من اخرین درایوری که گرفته بودم 179.48 بود حالا که رفتم قبلی و نسب کنم اونم ارورر win32 bit میده و اصلا وارد اینستال نمیشه وقتی که آن انستال میکنم برمیگرده به اولین درایور که ورژن 174 حالا بگید من چیکار کنم
    درضمن من xps 1530 8600GT
    دوست عزیز درایور لپ تاپ رو دانلود کردید؟ اگه نسخه زیر رو دانلود کرده باشید نیازی به هیچ دستکاری ای ندارید و به راحتی می تونید درایورتون رو آپدیت کنید.
    کد:
    فقط کافیه فایل رو دانلود کنید، درایور های قبلی رو Uninstall کنید و نسخه جدید رو نصب کنید.
    +

برای Dell XPS M1530 قبل از نصب درایور حتما بایوس رو به نسخه A12 آپدیت کنید:
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •