تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789
نمايش نتايج 81 به 87 از 87

نام تاپيک: مزدا 3 تيپ 3 يا زانتیا

داره خودمونی میشه saha_solary's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    شهر ازادی...

پيش فرض

مسلما مزدا بهتره چون جدیدتره خوب از تنلوژی قدیمی بهتره نه؟!!

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

کسی که تاپیکو زده تا الان احتمالا ماشین خریده 2 بار هم فروخته.

لطفا در تاریخ پست ها دقت بیشتری کنید.

3. 3 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

حقا که طلبکاری!!!!!

این عقیده شخصی بنده بود بعنوان یک کسی که جفتشونو داشتم.

بعدشم یه طوری طرفداری و برخورد کردی که آدم فکر میکنه نکنه خدای نکرده کارخونه مزدا ارث باباته.

ترمزشو بکش یه ذره مودبانه تر.
    سلام
    لطفا اطلاعات غلط به مردم ندید آخه زانتیا کجاش ایمنی داره 1 سر به نوشته های قبل بزن متوجه میشی دیگه دوره زانتیا تمام شده مزدا 3 از هر لحاظ سر تره

داره خودمونی میشه Azot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

در این مواقع گمون میکنم که مدیر بخش تاپیک رو قلف میکنه ... عجب موضوعی شد ها !

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

در این مواقع گمون میکنم که مدیر بخش تاپیک رو قلف میکنه ... عجب موضوعی شد ها !
    ممنون از یادآوریتون ولی مواقعی هست که یک نفر همین شک و انتخاب رو داره و میاد تاپیکو میخونه و فقط یه سوال داره که اگه تاپیک بسته باشه برای همون سوال یه تاپیک مشابه همین میزنه.

7. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Genjo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    L.A

پيش فرض

سلام
    لطفا اطلاعات غلط به مردم ندید آخه زانتیا کجاش ایمنی داره 1 سر به نوشته های قبل بزن متوجه میشی دیگه دوره زانتیا تمام شده مزدا 3 از هر لحاظ سر تره
    سلام

از لحاظ ایمنی قطعا مزدا 3 ایمنی بیشتری داره ولی باید اینو هم لحاظ کنی که جاده های ایران دارای گواهینامه ISO9002 نیستند !!!

من دو سه ماهی هست که زانتیا گرفتم و قبلش هم تو قرعه کشی بانک مزدا 3 برده بودم اما اگه بخوام یک بار دیگه خودم شخصا پشت یکی از این دو ماشین بشینم مطمئنا زانتیا رو انتخاب میکنم اونم به دلایلی خاص ...

5 یا 6 میلیون تفاوت قیمت دارند و این درست مثل اینکه داری پرشیا میخری و پول ظاهرش رو میدی ! در صورتی که دو سه میلیون بیشتر بزاری میتونی ماکسیما بخری و حالش رو ببری ... (فولش 42 میلیون ـه )

با اون قیمتی که پول میدی سرعت و شتاب خوبی نداره و این درحالی که ماشین هایی در این رنج قیمت همشون یک سر گردن بالاتر از مزدا 3 هستند (منهای C5 که اونم مثله مزدا 3 میباشد )

دیده عقبش مثله زانتیا میمونه و این درست وقتی براتون ب یک کابوس بزرگ تبدیل میشه که دو یا سه نفر عقب بشینند .... میشه گفت عملا دیگه آینه وسط بلکل تعطیل میشه .... این فاکتور رو هم باید حساب کنید که فضای کمتری نسبت به زانتیا داره

چسبندگی زانتیا در سرعت های بالا بیشتر از مزدا 3 ست .

اگه لامپ های کیلومتر رو عوض نکنید نسبتا هیچ هیجان کاذبی در کابین زانتیا احساس نخواهید کرد و این بنظرم خودش خیلی مهمه ... چون زانتیا کیفیت سواری و سیستم تعلیق خیلی خوبی داره

جفتشون نسبتا بنزین میخورن (البته در مقابل ماکسیما جسارت نباشه که هیچ عددی نیستند دی: )

قیافه ی زانیتا زیاد تو چشم نیست و کاملا خسته و دهه ی نودی ولی مزدا 3 دختر کش ـه !!! ( البته با زانیتا لازم نیست دیگه چشم نظر بخرید )

کیفیت عایق کاری مزدا 3 یکم بهتر از زانتیاست .

سیستم کمک و فنر بندی زانتیا بهتره از مزدا 3 ست .

و ...

با توجه به این فاکتورا من زانتیا رو بیشتر قبول دارم اما مزدا3 هم ماشین خوبی ـه و قطعا اگه هم قیمت زانتیا باشه و در کلاس ماشین های 20 تا 30 بیاد مطمئنا طرفدارای زیادی پیدا میکنه و من هم دوباره پشت مزدا خواهم نشست !
    Last edited by Genjo; 25-08-2009 at 01:38.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با اون قیمتی که پول میدی سرعت و شتاب خوبی نداره و این درحالی که ماشین هایی در این رنج قیمت همشون یک سر گردن بالاتر از مزدا 3 هستند (منهای C5 که اونم مثله مزدا 3 میباشد )
    ماشینهای توی این قیمت
    زانتیا مگان مزدا 3 کیا سراتو
    که همشون پایینتر از مزدا توان تولیدی دارن
    به نظرم منظورتن اینه که مزدا ککمی قیمتش بالاتره و در کل من ماشینیبا مشخصات این گروه ماشینها گرونتر از کرولا ندیدم 36 میلوین پایه واقعا با 36 میلیون فول مزدا
    در مورد نرمی ژانتیا واقعا هم حق باشما هستش و هیچ ماشینی تا اون حد نمیتونه نرم و راحت باشه.
    ماکسیما هم متاسفانه دیگه قدیمی شده و بازار اصلی خودش رو از دست داده و آزرا و آریون الان هم رده های ماکسیما هستن ولی در کل ماشین خوبی بود و دست پختهای نیسان همیشه مورد لطف ایرانی ها بودن (بغیر از رونیز که واقعا قیمت گزافی داشت)

صفحه 9 از 9 اولاول ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •