تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل با مانیتور عجیب بید!!

در آغاز فعالیت koocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

7 مشکل با مانیتور عجیب بید!!

سلام. چند وقتی است که پس از نصب ویندوز جدید وقتی کامپیوترم را خاموش می کنم و برای مدتی حدودا بیشتر از نیم ساعت خاموش بماند بعد از روشن کردن کامپیوتر موقعی که می خواهد صفحه انتخاب اکاونت ویندوز را نشان بدهد تصویر بر روی صفحه مانیتور برای مدت کوتاهی نشان داده می شود( حدودا نیم ثانیه) و صوت می کشد. این عمل تا زمانی که دکمه مانیتور را فشار ندهم و یک بار مانیتور را خامش و روشن نکنم رفع نمی شود. حتی با ریستارت کردن کامپیوتر هم حل نمی شود و فقط با خاموش و روشن کردن مانیتور درست می شود. این مشکل پس از هر بار نصب ویندوز برای مدتی هست و بعد از مدتی خود به خودی نمی دونم چه طوری رفع می شود. اما این دفعه دیگه دارهخیلی طول می کشه.

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

آیا شما زمانیکه سیستم عامل ویندوز بحالت Stand By هم میره این سوت رو می شنوید یا خیر ؟
    معمولا این مسئله در بیشتر موارد مربوط میشه به بخش High Voltage خود مانیتور . بد نیست با شرکت گارانتی کننده مونیتور تماس بگیرید .

در آغاز فعالیت koocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

7

نه رین بو جان. فقط بعد از این که شات داون می کنم و حدودا نیم ساعت که گذشت این اتفاق می افتد. یک نفر دیگر هم به من گفت این مشکل های ولتاژ است و باید تعمیرش بکنی و اگر نشد باید عوض کنی. اگه عوضش کنم چقدر خرج رو دستم م گذاره؟

آخر فروم باز rezaete's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    اهواز = اکسین

پيش فرض

مانیتورتون سامسونگ نیست ؟ من هم وقتی مانیتور رو روشن میکنم تا چند ثانیه سوت میکشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    bone city

پيش فرض

من هم همین مشکل جناب کوچولو را دارم. و هنگامی که رزولوشن مانیتور رو پایین می آورم (1280*960) مشکلم حل می شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •