تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: راههای درمان آلرژی؟

داره خودمونی میشه dreams4gotten's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض راههای درمان آلرژی؟

با سلام خدمت شما عزیزان.
    من پسری 26 ساله هستم که از 15 سالگی دچار آلرژی (آبریزش بینی - سرفه و تنگی نفس) شدم.
    پس از مراجعات متعدد به پزشکان تصمیم قطعی به وجود آلرژی گرفته شد.
    حدود 8 سال پیش یک متخصص داخلی درمان لوراتادین و اسپری بکلومتازون را برای من تجویز نمود.
    تآثیر این داروها شگفت انگیز بود و تقریبآ پس از 3 سال بهبود یافتم.
    اما در چند سال اخیر در اواخر تابستان دچار آبریزش بینی و سرفه های خفیف میشوم و طبق عادت ما ایرانیها بنده خودم متخصص شده و از اسپری بکلو متازون (یکبار در روز) یا قرص لوراتادین (شبی یک عدد)استفاده میکنم.
    می خواستم از حضور اساتید بزرگوار بپرسم که نیازی به مراجعه مجدد به پزشک وجود دارد یا درمان فوق بهترین گزینه است؟ مصرف کدامیک کم خطرتر است؟

داره خودمونی میشه number_23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    in the middle of nowhere

پيش فرض

من منتظر بودم یکی جواب سوال ایشون رو بده چون برای من هم بود.
    منم از بهار دچار این مشکل شده بودم اما توی تابستان خیلی بیشتر شد. سرفه های شدید تنگی نفس و... مخصوصا تو شب خیلی بیشتر می شد. چند بار دکتر رفتم ولی هر چی دادن کار ساز نبود همش دنبال سابقه ی آسم یا آلرژی در خودم یا خانواده ام بودن ولی من هیچ کدوم رو نداشتم.
    تا جائی که فعالیت بدنی خیلی کم هم باعث می شد که تنگی نفس داشته باشم.
    تا اینکه از چند روز بیش طبق توصیه دکتر از قرص لوراتادین و اسپری ونتالکس استفاده می کنم.
    می خواستم بدونم بهتر می شم یا برای همیشه این مشکل رو دارم؟

داره خودمونی میشه dreams4gotten's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    من یه وب سایت پیدا کردم که اطلاعات خوبی راجع به همه بیماریها و از جمله آلرژی داره .
    موفق باشی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام من دختري 21 ساله هستم االان به مدت 7 ماهه كه دچار آلرزي شدم كه باعث تنگي نفسم مشه. نفسام اونقدر سنگين هستند كه حتي خميازه كشيدنم واسم سخت شده.پوليپ بيني هم دارم و ناخن هام لايه لايه ميشوند. به تجويز پزشك از قرص ها و آمپول هاو اسپري هاي بيني زيادي استفاده كردم ولي بي فايده بوده. نفسام اونقدر سخت بالا ميان كه قفسه سينم درد ميگيره گاهي هم اصلا" بالا نميان كه احساس ميكنم دارم خفه ميشم تازگي ها نصفه شبا هم نفسم تنگ ميشه و از خواب ميپرم. خواهش ميكنم راهنمايم كنيد كه چه كار كنم واقعا" دارم زجر ميكشم

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان
    من هر موقع فصل پائیز شروع میشه دور لبام به سوزش میوفته
    بعد از مدتی تبدیل میشه به تبخال و سوزش شدید
    میشه کمکم کنید

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام من دختري 21 ساله هستم االان به مدت 7 ماهه كه دچار آلرزي شدم كه باعث تنگي نفسم مشه. نفسام اونقدر سنگين هستند كه حتي خميازه كشيدنم واسم سخت شده.پوليپ بيني هم دارم و ناخن هام لايه لايه ميشوند. به تجويز پزشك از قرص ها و آمپول هاو اسپري هاي بيني زيادي استفاده كردم ولي بي فايده بوده. نفسام اونقدر سخت بالا ميان كه قفسه سينم درد ميگيره گاهي هم اصلا" بالا نميان كه احساس ميكنم دارم خفه ميشم تازگي ها نصفه شبا هم نفسم تنگ ميشه و از خواب ميپرم. خواهش ميكنم راهنمايم كنيد كه چه كار كنم واقعا" دارم زجر ميكشم
    دوست عزیز با توجه به علائمی که فرمودید شما در مرحله اول باید حتما یکسری آزمایش شامل بررسی های کم خونی و تیروئید انجام دهید . در ضمن سمع ریه شما از جهت تشخیص نوع تنگی نفستون الزامیست . توصیه بنده به شما مراجعه مجدد به پزشک ( حتی الامکان داخلی ) و انجام بررسی های فوق می باشد .
    موفق باشید

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

سلام دوستان
    من هر موقع فصل پائیز شروع میشه دور لبام به سوزش میوفته
    بعد از مدتی تبدیل میشه به تبخال و سوزش شدید
    میشه کمکم کنید
    شاید علت آن تغییر هوا و خشک شدن پوست صورت شما باشه که بصورت نا خود آگاه ناحیه را با آب دهان خیس می کنید که این مساله باعث ایجاد التهاب بیشتر می شود .
    از علل دیگر شاید کمبود بعضی از ویتامین ها باشه .

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

بسته به نوع آلرژی داروهای آنتی هیستامین تجویز میشه.....

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من آلرژی دارم..ارثیه..خانواده پدریم همه آلرژی دارن...همیشه مخصوصا موقع تغییر فصل آبریزش بینی شدید..عطسه و سرفه

وحشتناک سوزش چشم و.... تا اینکه 2 سال پیش رفتم کلینیک آلرژی(تهران) و واکسن گرفتم...الان هر 10 روز یک بار واکسن میزنم

تا 4 سال باید بزنم...الان 2 ساله که واکسن میزنم..از وقتی که واکسن میزنم دیگه هیچ وقت آبریزش بینی و....سراغم نیومده

آخر فروم باز faded's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من وقتی توی فصل بهار دچار آلرژی میشم اگر از دارو مثل آنتی هیستامین استفاده کنم شدیدا دچار کهیر و دونه های عجیبی میشم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •