تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 543 از 543 اولاول ... 43443493533539540541542543
نمايش نتايج 5,421 به 5,427 از 5427

نام تاپيک: تاپیک ویژه بحث پیرامون گوشی های جدید سونی اریکسون -کانسپت ها و شایعات

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

یاد باد آن روزگاران یاد باد

2. 4 کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام بچه هامن گوشی Sony Xperia J را آپدیت کردم Wifi از کار افتادلدفن راهنمایی کنید

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض Xperia Z Ultra (توگاری) در دعوتنامه سونی برای مراسم 13 تیر رخ نمود

سونی دعوتنامه ای برای مراسم 13 تیر (4 جولای) خود در پاریس ارسال کرده، حالا حدس بزنید چه؟! Togari اینجا است.

در دعوتنامه سونی، بچه غول 6.4 اینچی این شرکت که اخیرا نام Xperia Z Ultra هم برای اش بر سر زبان ها افتاده، خودنمایی می کند. البته فعلا فقط حاشیه سمت راست آن، و یک قلم استایلوس را داریم. ولی دیگر چیزی به ظهور این پدیده جدید نمانده.

نمایشگر Triluminos کوانتومی و اسنپدرگون 800 فقط بخشی از مشخصات منتسب به این تازه وارد دنیای فبلت ها هستند. البته حالا دیگر مطمئن نیستیم که ضد آب هم خواهد بود یا خیر زیرا جک هدفون پوشیده نیست. یکبار دیگر ابعاد را به خاطر بسپارید: 179.2 در 92 در 6.5 میلیمتر!

منبع: narenji.ir

5. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض تصاویری از کار با مداد بر روی نمایشگر فوق حساس اکسپریا ZU

تصاویر، پشت سر هم از اکسپریا ZU یا همان توگاری سابق لو می روند. ضمنا به نظر می رسد که نیازی به صبر کردن تا 13 تیر و مراسم فرانسه نباشد، احتمالا در تاریخ 4 تیر (25 ژوئن) در شانگهای و یا آلمان این فبلت رونمایی خواهد شد.

در عکس جدیدی که لو رفته، می بینیم که یکی از خبرهای قبلی درست از کار در آمده و شما خواهید توانست با تقریبا هر شیئی بر روی نمایشگر اکسپریا ZU طرح بکشید که این احتمالا به یُمن استفاده از فناوری لمسی شرکت سوئدی Neonode ممکن شده.

حتی فراتر از آن، گویا این صفحه لمسی آنقدر حساس است که از ورای کاغذ هم می تواند نوک مداد را تشخیص داده و به آن عکس العمل نشان دهد.
    اما احتمالا به دلیل استفاده از فناوری ذکر شده، شاهد قلم اختصاصی برای این فبلت نخواهیم بود. همچنین به نظر می رسد نسخه های اختصاصی سازی شده ای از اپلیکیشن های Evernote و Sketch بر روی آن نصب خواهد بود.

شایعات حاکی از پردازنده 2.2 گیگاهرتزی اسنپدرگون 800، دو گیگابایت رم، 16 گیگابایت حافظه داخلی، دوربین 8 یا 13 مگاپیکسلی، و باتری 3000 میلی آمپری برای این فبلت هستند.

منبع: narenji.ir

7. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جالب بود ممنون ازتون

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام داداش چه خبرا ؟ بعد فكر كنم تغريبا ٢ سال گفتم بيام يه سري به اينجا بزنم ياد گذشته ها كنم اواتارت رو ديدم ياد روز هايي افتادم كه هر روز اينجا بوديم و چه بحث هايي ميكرديم ( ماجراي لوميا ٩٠٠ و اكسپريا ايكس وان رو يادته كافي بود اسمشون رو ببري برا چند روز جنگ در بيفته) خلاصه يادش بخير اون موقع دبيرستان بودم و الان دارم ارشد ميخونم اون موقع ارزوي يه گوشي داشتم امروزم هنو دارم خلاصه چه دوراني داشت اينجا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام. گوشی من کا800 هستش.من قبلا با نرم افزار Sony_ Ericsson_ PC_ Suite_6.011.00 از اس ام اس ها و دفترچه تلفنم بکاپ گرفتم.حالا که دقیقا همون نرم افزارو نصب میکنم تا بکاب رو اجرا کنم گوشیمو کلا نمیشناسه!
    در حالی که خود سیستم گوشیمو میشناسه .یعنی میتونم از طریق خود سیستم فایلامو مدیریت کنم ولی مشکلم اینه که نرم افزار فوق کلا گوشیمو نمیشناسه!!!
    کسی میتونه راهنماییم کنه.مشکل بزرگی برام پیش اومده که با همون بکابه حل میشه.ممنونم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •