تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 29 از 29

نام تاپيک: برای جلوگیری از ریزش مو ( کچلی ) چی کار کنم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه NetizeN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    من حدود 2 ماهي است كه ريزش مو پيدا كردم و اين اتفاق پارسال هم برايم افتاد كه بعد از 1 تا 2 ماه ريزش بر طرف شد و فكر مي كنم به خاطر استفاده از شامپو هداند شولدرز بود ولي الان كه دوباره شروع شده شديداً مي ريزه و وقتي حمام مي رم حدود 100 تار مو ريزش دارم موندم چه كار كنم . پوست من هم از نوع خيلي چربه يعني وقتي 2 روز از حمومم مي گذره موهام بد جوري چرب مي شه به طوري كه هر كي منو مي بينه مي گه چه قدر ژل مي زني در صورتيكه اون قدر چربه كه به نظر مي ياد ژل زدم.
    چند وقتي هم شامپو ضد چربي استفاده كردم ولي از اون جايي كه خيلي موهام شوره مي ده قطعش كردم و از شامپو ضد شوره استفاده كردم ولي در هر حال همه ي اين كارايي كه كردم هيچ فرقي به حالم نداشت.
    ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.
    با تشكر.

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام معمولا موهای چرب با ریزش مو و پوسته شدن همراهه اول از همه شما باید تغذیه ی سالم داشته باشید تاجریان خون در سر منظم انجام گیرد و همچنین ماساژ و استفاده از مواد دارویی گیاهی و مغذی برای سر هم برای رشد مو مفیده و هم نوعی محافظت از ریزش مو میکنه

داروهای حاوی گوگرد و کلسیم ،استفاده از میوه ها و سبزیجات به اندازه ی زیاد به این علت که باعث به جریان افتادن خون در سر میشود همچنین جیگر،شیر،ماهی دارای فیبر هستند و از ریزش مو جلوگیری میکنند

حتما موهای خود را روزانه یک بار شستشو دهید
    از برس برای شانه زدن استفاده کنید
    برای مصرف از شامپو حتما شامپو را رقیق کرده و بعد به سر بزنید

اگر برای ریزش مو خیلی ناراحت هستید میتونم پیشنهاد کنم از زرده ی تخم مرغ به عنوان لوسیون روی سرتان استفاده کنید و بعد از 20 الی 30 دقیقه استحمام کنید
    همچنین از سبوس برنج نیز میتوان برای تقویت مو ها استفاده کرد

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه NetizeN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام معمولا موهای چرب با ریزش مو و پوسته شدن همراهه اول از همه شما باید تغذیه ی سالم داشته باشید تاجریان خون در سر منظم انجام گیرد و همچنین ماساژ و استفاده از مواد دارویی گیاهی و مغذی برای سر هم برای رشد مو مفیده و هم نوعی محافظت از ریزش مو میکنه

داروهای حاوی گوگرد و کلسیم ،استفاده از میوه ها و سبزیجات به اندازه ی زیاد به این علت که باعث به جریان افتادن خون در سر میشود همچنین جیگر،شیر،ماهی دارای فیبر هستند و از ریزش مو جلوگیری میکنند

حتما موهای خود را روزانه یک بار شستشو دهید
    از برس برای شانه زدن استفاده کنید
    برای مصرف از شامپو حتما شامپو را رقیق کرده و بعد به سر بزنید

اگر برای ریزش مو خیلی ناراحت هستید میتونم پیشنهاد کنم از زرده ی تخم مرغ به عنوان لوسیون روی سرتان استفاده کنید و بعد از 20 الی 30 دقیقه استحمام کنید
    همچنین از سبوس برنج نیز میتوان برای تقویت مو ها استفاده کرد

موفق باشید
    با تشكر از راهنمايي شما دوست عزيز:
    مي خواستم بدونم كه شما شامپو و يا چيز ديگري براي هم چين مويي در نظر دارين.
    ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد.

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم
    در مورد استفاده از شامپو و دارو های دیگه باید شما با پزشک رودرو مشورت کنید و مو و پوست شما لمس بشه تا شامپوی مورد نظر درست تجویز بشه
    اما میتونم برای کم شدن چربی پوست در سر و موهاتون استفاده از آب لیمو رو پیشنهاد کنم

قبل از هر بار استحمام سطح پوست سرتان را با آب لیمو حدود ده دقیقه آغشته کنید

به مرور زمان چربی حاصل از پوست سرتان کاهش میابد

5. این کاربر از eMer@lD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستان گرامی ،
    یک نکته مهمی که باید بهش توجه بشه ان هست که اکثر موارد چربی پوست به ویژه در آقایان حالت ژنتیکی داره و می تونه از اثرات هورمون های استروئیدی باشه...
    در واقع همین هورمون های استرئیدی در افراد مستعد هم باعث چربی پوست و هم باعث ریزش موی تیپ مردانه میشه ...که در گذشته به اشتباه این ریزش مو رو صرفا به چربی پوست نسبت می دادن و سعی می شد با کاهش چربی پوست جلوی ریزش هم گرفته بشه که متاسفانه موفق نبود...
    الان بهترین راه تشخیص علت چرب بودن پوست هست. اگر به واسطه زیاد بودن چربی خون باشه باید درمان بشه...اگر به دلیل هورمون های استروئیدی مردانه باشه باید راه حل دیگری رو در نظر گرفت...چون در این صورت کاهش چربی پوست نمی تونه اونطور که باید و شاید جلوی ریزش رو بگیره ....در واقع این چربی پوست و ریزش مو علتی یکسان می تونن داشته باشند...نه این که چربی پوست علت ریزش مو باشه ...

7. 3 کاربر از ALIAK28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه technophile's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

راستی من موهام خشکه

یه شامپوی مناسب واسه موهام میخوام
    Head & Shoulders خوبه یا نه ؟
    اصولا موهایی که خشکه کمتر میریزی اغلب موهای چرب میریزه

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

1

ضمن تشکر از دوستان گرامی ،
    یک نکته مهمی که باید بهش توجه بشه ان هست که اکثر موارد چربی پوست به ویژه در آقایان حالت ژنتیکی داره و می تونه از اثرات هورمون های استروئیدی باشه...
    در واقع همین هورمون های استرئیدی در افراد مستعد هم باعث چربی پوست و هم باعث ریزش موی تیپ مردانه میشه ...که در گذشته به اشتباه این ریزش مو رو صرفا به چربی پوست نسبت می دادن و سعی می شد با کاهش چربی پوست جلوی ریزش هم گرفته بشه که متاسفانه موفق نبود...
    الان بهترین راه تشخیص علت چرب بودن پوست هست. اگر به واسطه زیاد بودن چربی خون باشه باید درمان بشه...اگر به دلیل هورمون های استروئیدی مردانه باشه باید راه حل دیگری رو در نظر گرفت...چون در این صورت کاهش چربی پوست نمی تونه اونطور که باید و شاید جلوی ریزش رو بگیره ....در واقع این چربی پوست و ریزش مو علتی یکسان می تونن داشته باشند...نه این که چربی پوست علت ریزش مو باشه ...
    با سلام.....

دوست عزيز پيشنهاد شما براي درمان اين نوع چربي پوست چيه؟
    لطفا راهنمايي كنيد/.

||سپاس**

حـــــرفـه ای ALIAK28's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

با سلام.....

دوست عزيز پيشنهاد شما براي درمان اين نوع چربي پوست چيه؟
    لطفا راهنمايي كنيد/.

||سپاس**
    درود..
    اگر منظور تیپ مردانه باشه باید علاوه بر پرهیز ها و توصیه های خاص غذایی _ کاهش مصرف چربی - سرخ کردنی- شیرینی جات- تنقلات - گوشت قرمز _ شاید لازم باشه در مواردی از داروهایی استفاده بشه که اجازه بدید اون رو پزشکی که از نزدیک بیمار رو معاینه می کنه یا نتایج آزمایشات رو می بینه تجویز بکنه...
    البته بنده نقش شامپوها و صابون های خاص رو نفی نکردم...فقط عرض کردم باید تشخیص درست باشه تا بیماری بطور ریشه ای درمان یا مدیریت بشه...
    Last edited by ALIAK28; 07-10-2008 at 19:55.

11. 2 کاربر از ALIAK28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببخشيد من يه مطلب رو تو يه تاپيك ديگه گذاشتم متاسفانه كسي نظري نداشت
    حالا اينجا هم ميزارم اگه كسي اطلاعاتي داره يا استفاده كرده ممنون ميشم راهنمايي كنه
    ................................
    در مورد ست پرتكسان(شامپو و مايع) كه براي ريزش مو تبليغ ميشه
    قيمتش هم 130 تومن هست

اينم عكسي كه گرفتم ازش:

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •