تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: سؤال: آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

آخر فروم باز mohsen_rkh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    35°44'48.02"N / 50°54'12.70"E

پيش فرض سؤال: آیا می توان آپدیت های ویندوز را ذخیره کرد؟

سلام
    یک سؤال دارم که اگر کسی آن را پاسخ دهد، ممنون می شم. می خواستم بدونم که آیا میشه وقتی ویندوز رو آپدیت می کنیم فایلهای آپدیت شده را در جایی ذخیره کنیم که پس از نصب مجدد ویندوز از آنها استفاده کنیم و نیازی به آپدیت مجدد همان فایلها نداشته باشیم. می دانم که در آپدیت شدن ویندوز اغلب، فایلهای دانلود شده با فایلهای قبلی جایگزین می گردند اما اگر مایکروسافت برای این مورد تدبیری اندیشیده باشد و فایلهای جدید را در جایی نگه داشته شوند ، عالی می شود. ممنون می شم اگه کسی تو این مورد اطلاعاتی در اختیارم بذاره.

2. این کاربر از mohsen_rkh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزیز

اپدیتهای ویندوز در مسیر زیر قرار می گیره

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

اما اپدیتها یه فایل تکی نیست که شما اونا بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره بخواهید اونا را نصب کنید .

به خاطر این که وقتی یک patch به طور اتوماتیک دانلود می شه روی سیستم شما نصب می شه و این فایل فقط یه فایل تکی نیست بلکه این patch به چندین قسمت تبدیل می شه . به خاطر همین شما وقتی روی فایلها کلیک می کنید error داده می شه . یعنی این patch به صورت کامل دانلود نمی شه بکله تیکه تیکه می شه .

شما باید ابتدا برنامه زیر را دانلود کنید و بعد هم نصب کنید و سپس با استفاده از این برنامه یه مکانی را برای ذخیره اپدیتهای ویندوز قرار بدید تا بعد از نصب مجدد ویندوز بتونید این اپدیتها را نصب کنید .

با این برنامه می تونید محلی را برای ذخیره کردن اپدیت های ویندوز انتخاب کنید تا هنگامی که ویندوز به صورت اتوماتیک اپدیت می شه توی محلی که شما مشخص کردید قرار بگیره .

شما در هنگام نصب این برنامه ، درایوری که میخواهید آّ پدیت ها در آن ذخیره بشود را مشخص بکنید .

بعد در هنگام آّ ب دیت شدن اتوماتیک ویندوز همه آپدیت ها بوسیله این برنامه در آن درایور ذخیره میشود .

لینک برنامه

حجم برنامه فقط 203 کیلو بایت

موفق باشید .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزیز ممنونم اگر می تونی در مورد خود سرویس automatic update یک مقاله یا توضیحی بده .
    از راهنماییت متشکرم.

5. این کاربر از ar.jalali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

سلام دوست عزیز

اپدیتهای ویندوز در مسیر زیر قرار می گیره

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

اما اپدیتها یه فایل تکی نیست که شما اونا بردارید و بعد از نصب ویندوز دوباره بخواهید اونا را نصب کنید .

به خاطر این که وقتی یک patch به طور اتوماتیک دانلود می شه روی سیستم شما نصب می شه و این فایل فقط یه فایل تکی نیست بلکه این patch به چندین قسمت تبدیل می شه . به خاطر همین شما وقتی روی فایلها کلیک می کنید error داده می شه . یعنی این patch به صورت کامل دانلود نمی شه بکله تیکه تیکه می شه .

شما باید ابتدا برنامه زیر را دانلود کنید و بعد هم نصب کنید و سپس با استفاده از این برنامه یه مکانی را برای ذخیره اپدیتهای ویندوز قرار بدید تا بعد از نصب مجدد ویندوز بتونید این اپدیتها را نصب کنید .

با این برنامه می تونید محلی را برای ذخیره کردن اپدیت های ویندوز انتخاب کنید تا هنگامی که ویندوز به صورت اتوماتیک اپدیت می شه توی محلی که شما مشخص کردید قرار بگیره .

شما در هنگام نصب این برنامه ، درایوری که میخواهید آّ پدیت ها در آن ذخیره بشود را مشخص بکنید .

بعد در هنگام آّ ب دیت شدن اتوماتیک ویندوز همه آپدیت ها بوسیله این برنامه در آن درایور ذخیره میشود .

لینک برنامه

حجم برنامه فقط 203 کیلو بایت

موفق باشید .

7. 2 کاربر از mohsen.rajabi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ببخشید الان که من ویندوزم رو آپدیت کردم اونها رو هم پیدا می کنه و ذخیره می کنه
    سلام

خیر

باید ابتدا این برنامه را نصب می کردید .

موفق باشید .

9. 3 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohsen.rajabi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    قــــــــــــم

پيش فرض

سلام

خیر

موفق باشید .
    ببخشید همچین برنامه ای برای آفیس هم هست؟

11. این کاربر از mohsen.rajabi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال new explorer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    in my computer

14

سلام
    خیر
    موفق باشید .
    ضمن عرض تشکر از شما دوست گرامی
    خب یه سوال کلی تر اینجا واسه من مطرح می شه : اگر الان من این برنامه رو نصب کنم(که چند ماهیه وینودزم داره کار میکنه و به روز میشه) آپدیتهای بعدی که با این نرم افزار بک آپ گیری میشند ، دربردارنده ی آپدیتهای قبلی میتونند باشند ؟ ( مثلن از نظر محتوایی یه وصله امنیتی که برای ماه جاری منتشر میشه ، درون خودش قابلیتهای وصله قبلی _ مثل windows malicious software removal _ رو هم داره ؟

13. این کاربر از new explorer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

ضمن عرض تشکر از شما دوست گرامی
    خب یه سوال کلی تر اینجا واسه من مطرح می شه : اگر الان من این برنامه رو نصب کنم(که چند ماهیه وینودزم داره کار میکنه و به روز میشه) آپدیتهای بعدی که با این نرم افزار بک آپ گیری میشند ، دربردارنده ی آپدیتهای قبلی میتونند باشند ؟ ( مثلن از نظر محتوایی یه وصله امنیتی که برای ماه جاری منتشر میشه ، درون خودش قابلیتهای وصله قبلی _ مثل windows malicious software removal _ رو هم داره ؟
    سلام

دوست عزیز این برنامه فقط مسیر اپدیتهای شما را تغییر میده و اونها را جایی که خودتون دوست دارید منتقل می کنه تا توسط خودتون نصب بشن
    چون همون طور که میدونید سیستم عامل بعد از دانلود کردن اپدیتها اونها را در اولین ریستارت ویندوز شروع به نصب شدن می کنه . البته به شرطی که اپیدیتها به 25 درصد رسیده باشند .

و دانلود اپدیتها بر عهده ویندوز هستش . یعنی ویندوز خودکار تشخیص میده که فلان اپدیت روی سیستم نصب هست یا نه . که اگر نصب نبود شروع به دانلود اوناپدیت می کنه . البته همه منظور من اپدیتهای رایگانی هست که ماکروسافت توی سایت خودش قرار داده .

پس این نرم افزار قدرت تشخیص این را که فلان اپدیت نصب شده یا نه را نداره . فقط مسیر ذخیره را تغییر میده .

اگه اپدیتی قبلا روی سیستم شما نصب باشه و شما با این برنامه شروع به جمع اوری اپدیت ها بکنید فکر نمی کنم اپدیتهای قبلی را برای شما بتونه دوباره دانلود و نگهداری کنه . چون تشخیص بودن یا نبودن اپدیت روی سیستم بر عهده سیستم عامل هستش .

موفق باشی .

15. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال new explorer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    in my computer

پيش فرض

سلام

دوست عزیز این برنامه فقط مسیر اپدیتهای شما را تغییر میده و اونها را جایی که خودتون دوست دارید منتقل می کنه تا توسط خودتون نصب بشن
    چون همون طور که میدونید سیستم عامل بعد از دانلود کردن اپدیتها اونها را در اولین ریستارت ویندوز شروع به نصب شدن می کنه . البته به شرطی که اپیدیتها به 25 درصد رسیده باشند .

و دانلود اپدیتها بر عهده ویندوز هستش . یعنی ویندوز خودکار تشخیص میده که فلان اپدیت روی سیستم نصب هست یا نه . که اگر نصب نبود شروع به دانلود اوناپدیت می کنه . البته همه منظور من اپدیتهای رایگانی هست که ماکروسافت توی سایت خودش قرار داده .

پس این نرم افزار قدرت تشخیص این را که فلان اپدیت نصب شده یا نه را نداره . فقط مسیر ذخیره را تغییر میده .

اگه اپدیتی قبلا روی سیستم شما نصب باشه و شما با این برنامه شروع به جمع اوری اپدیت ها بکنید فکر نمی کنم اپدیتهای قبلی را برای شما بتونه دوباره دانلود و نگهداری کنه . چون تشخیص بودن یا نبودن اپدیت روی سیستم بر عهده سیستم عامل هستش .

موفق باشی .
    منظور من به اینکه این نرم افزار بتونه چنین کاری بکنه نیست ، میخام بدونم میخام بدونم که مثلا یک بسته ی کامل به روز رسانی که دانلود میشه که قبلا در همون زمینه(مثلا همون windows malicious software removal tool ) نسخه ی قبلیش دانلود شده رو در نظر بگیرید(چون این مورد هر ماه منتشر می شه) خب حالا فرض کنید این ویندوز رو دوباره نصب می کنید(اصلا رو یه سیستم دیگه) اون وقت نسخه ی جدید همین بسته ی آپدیت خاص ، محتواش شامل محتوای بسته های قبلی هست ؟
    راستی آپدیتهایی که به صورت بسته های از قبل دانلود شده ممکنه از یه cd دیگه بگیریم و روی ویندوز نصب کنیم ، اونا تا چه اندازه میتونن از حجم دانلود آپدیتهای خودکار کم کنند؟آیا اصلا تاثیری داره ؟ و چه جور میشه اونا رو از نت به دست آورد؟(نه مثل پدیتهای خودکار)

17. این کاربر از new explorer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

اگه شما قصد دارید ویندوزتون را به طور کامل اپدیت کنید بهترین کار اینه که برید بازار و سی دی اپدیتهای ویندوز را تا مثلا اخرین تاریخ را بگیرید و روی سیستمتون نصب کنید .
    اگه این کار را بکنید خیلی عالی هستش .
    این اپدیتهایی که ماکروسافت توی سایت خودش گذاشته یک سری patch رایگان هستش و هیچ وقت کارایی اپدیتهای و وصله های امنیتی اصلی ماکروسافت را نداره . بیشتر میشه گفت به ما لطف کرده و این اپدیتها را گذاشته .

سیستم عامل در این زمینه ، یعنی اپدیت اتوماتیک هوشمند عمل میکنه و در صورتی که اپدیتی روی سیستم شما توسط خود شما نصب شده باشه و اون اپدیت کامل باشه دیگه اقدام به دانلود و نصب اون اپدیت نخواهد کرد .

فقط خیلی روی اپدیت اتوماتیک دلتون را خوش نکنید . هر چند همین هم برای ما غنیمتی هستش . بهترین راه خریداری و نصب اپدیتهای اصلی هستش .

اگه شما اپدیتهای اصلی را از روی cd نصب کنید دیگه هیچ لزومی نداره که اپدیت اتوماتیک را روشن بزارید .

فکر کنم بتونید اپدیتها را از نت هم دریافت کنید اما به نظرم حجمشون زیاد باشه . بهتره توی انجمن درخواست نرم افزاری درخواست اپدیتهای ویندوز را بکنید.

اما اگه شما ویندوز sp3 را نصب کنید خیلی از این اپدیتها داخل اون گنجانده شده .

موفق باشید .

19. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •