تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 20 اولاول ... 101617181920
نمايش نتايج 191 به 198 از 198

نام تاپيک: LG KC910 With 8 megapixel

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان
    دوستان عزيز جای هيچ شکی نيست که kc910 گوشيه خوب و زيبا با امکانات کافيه اما
    اين گوشی دو تا اشکال داره
    اول باطری نسبتاً ضعيفشه
    و دوم عملکرد ضعيفه فلاش زنونه اين گوشيه که در تاريکی کيفيت عکس خوبی نداره (نويز زياد) که البته سونی اريکسون c905 از نظر فلاش زنون عملکرد بهتری داره ( اين مطالب در سايت- GSMArena_com بررسی و گفته شده)
    حالا اگه اين اشکالات وارد باشه باطريشو که کاری نميشه کرد اما آيا ميشه با درايورهای جديد مشکل فلاش رو حل کرد، يا با تنظيمات ايزو عکس بهتری در تاريکی گرفت؟

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

من یادمه مقداد جان یه عکسی گذاشته بود که که حتی بهتر از n82 عکس گرفته بود (فلاش). بهتره خودون بگن. در مورد باتری هم فکر نمی کنم آنچنان هم ضعیف باشه، بالاخره تاچه و مصرف داره و مقداد گفته بود در خالت عادی تا 3 روز نگه می داره.

3. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مقداد جان کيه؟
    عکس هايی که ميگين صفحه چنده؟ من 8 صفحه آخرو ديدم تو هميناست؟

خوب حالا بحثه خودمون:
    من مطمئنم که فلاش زنون توی گوشيای سونی اريکسون خيلی قويتر از بقيه هان (خودم تجربه شو دارم)
    گوشيه n82 هم گوشيه خوبيه اما توی تاريکی عکس خوبی نميگيره و اين يکی از مشکلاتشه!
    حالا در مورد باطری بايد اين مطلب رو بگم که معمولاً باطری يکی از مشکلات گوشي های پيشرفته هست همونطور که وقتی n95 اومد مشکل باطری داشت که البته اين مشکل در n96 حل شد
    من شنيدم که باطری گوشيه رينور وقتی که باهاش فيلم يا عکس ميگيريم خيلی زود خالی ميشه!

کسی جديدا قيمت رينورو گرفته؟ مثل اينکه قيمتش با گارانتيهای مختلف خيلی فرق ميکنه؟ من تازگی يه جا قيمت گرفتم بهم گفت 480 به يارو گفتم چه خبره؟! به من ميگه گارانتيش فلانه و ... به نظر شما ارزش داره آدم با گارانتی گرونتر بگيره يا نه احتمال خراب شدنش زياد نيست بگردم يه جا بی گارانتی پيدا کنم بخرم؟

5. این کاربر از shapoor120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

من یادمه مقداد جان یه عکسی گذاشته بود که که حتی بهتر از n82 عکس گرفته بود (فلاش). بهتره خودون بگن. در مورد باتری هم فکر نمی کنم آنچنان هم ضعیف باشه، بالاخره تاچه و مصرف داره و مقداد گفته بود در خالت عادی تا 3 روز نگه می داره.
    مقداد جان کيه؟

خوب حالا بحثه خودمون:
    من مطمئنم که فلاش زنون توی گوشيای سونی اريکسون خيلی قويتر از بقيه هان (خودم تجربه شو دارم)
    حالا در مورد باطری بايد اين مطلب رو بگم که معمولاً باطری يکی از مشکلات گوشي های پيشرفته هست همونطور که وقتی n95 اومد مشکل باطری داشت که البته اين مشکل در n96 حل شد
    من شنيدم که باطری گوشيه رينور وقتی که باهاش فيلم يا عکس ميگيريم خيلی زود خالی ميشه!

کسی جديدا قيمت رينورو گرفته؟ مثل اينکه قيمتش با گارانتيهای مختلف خيلی فرق ميکنه؟ من تازگی يه جا قيمت گرفتم بهم گفت 480 به يارو گفتم چه خبره؟! به من ميگه گارانتيش فلانه و ... به نظر شما ارزش داره آدم با گارانتی گرونتر بگيره يا نه احتمال خراب شدنش زياد نيست بگردم يه جا بی گارانتی پيدا کنم بخرم؟

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

مقداد جان کيه؟

خوب حالا بحثه خودمون:

اولین دارنده ی رنوار در فروم! این تاپیک رو ایشون تاسیس(!) کردند. عکس هارو پیدا میکنم میزارم. در مورد فلش با شما موافقم، سونی اریکسون فلاش های خفنی داره. رنوار هم اونقدر قوی نیست ولی رضایت بخشه. اون 480 هم حتما یارو مست بوده یا.... الان قیمت عادی حداکثر 400 هست. قیمت های 340 - 360 - 380 هم گفتن پیدا میشه. (همشون با گارانتی کامتلند).

8. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه awsedrft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    در مورد جی پی اس سوال داشتم.
    آیا برنامه جی پی اس این گوشی قوی هست؟ منظورم اینه چون سیمبین نیست برنامه بسیار قوی smartcomgps روش نصب نمیشه که تمام نقشه های شهرهای ایران و جاده ها را داره.
    میخواستم بدونم برنامه این گوشی برای GPS چیه و آیا نقشه شهرهای ایران و جاده ها را داره یا نه؟
    چه برنامه ای مربوط به GPS میشه روش نصب کرد و آیا برنامه های قوی هستند ؟( در حد smartcomgps)

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

من رنوار دارم.خیلی هم از فیلمبرداریش راضیم.فقط خواستم بپرسم آیا میشه بازی های motion based براش دانلود کرد؟
    از کجا دانلود کنم؟اگه از p30worldخودمون باشه ممنون تر میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. این کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    langroud

پيش فرض

من کلا 5-6 تا بازی حرکتی خیلی خیلی ساده پیدا کردم که روی گوشیهای الجی و سامسونگ کار میکنن. کلا گوشیهای جاوای سامسونگ و الجی مخصوصا توی بازیهای حرکتی و محدودیت حجم باید جلوی سونی اریکسون لونگ بندازن. هرکی هم بیاد غیره این بگه اصلا حرفشو گوش نمیدم چون تجربه کردم که میگم. الانم الجی دارم

13. 2 کاربر از S_ALI_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •