تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 502 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال sari-1369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

ال سي دي هاش هيچ مشكلي نداره ...

اون دوستمون ال سي دي رو تو زاويه خوبي قرار نداده بود ف واسه همين سياه رو خاكستري ميديد ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام یک سوال از بزرگان ، آیا امکان داره شرکتی مثل hp محصولی با تکنلوژی بالا بسازه ، کلی رقابتی باشه و با استفاده کردن 5 ساعته بسوزه ! یعنی بنجل درست کنه بده دست خلق الله !
    چون دوستی فرموده بودند که بخاری برقی درست کرده و من نمی خوام لپ تاپی بخرم که بسوزه .
    یک نوت بوک در چه شرایطی می سوزه و آیا dv5 یا dv4 بالقوه توانایی سوختن رو دارن یا نه ؟! بی رو در بایتسی می خوام روزی 7 یا 8 ساعت رسشو بکشم ! بازی کنم ، با catia چیزی بکشم و ...
    ممنون می شم که جواب کارشناسی شما رو بخونیم
    من فکر نمی کنم محصولات Hp بی کیفیت باشه چون فروش اون توی آمریکا و اروپا غربی بیشتر از دل هست و کاربران انتخاب اول شون روی HP هست ... هیچ وقت بی کیفیت کار نمیکنه درسته چین میزنه اما به سفارش آمریکا

تا حالا به بدنه HP دست زدید و دیدی که چرا اینقدر محکم و سنگینه در عوض شاسی و بدنه دل چقدر سبک و از جنس های بی کیفیت هست ؟ جوری که با یک چیزی سرش بکشید راحت خش میفته ولی اچ پی تکنولوژی imprint داره و چاپ چند ایه بدنه با کیفیت فوق العاده ؟

این حرف درستی نیست که با 5 ساعت کار بسوزه ... تمام سیستم ها چه PC و چه لپ تاپ دارای سنسور ایمنی کنترل ولتاژ و حرارت هستند که در صورت بالارفتن حرارت یا ولتاژ از سمت power controller ، به سرعت سیستم رو off میکنند و یا فن سی پی یو را روشن نگه می دارد تا خنک سازی انجام بشه (کمی مصرف باتری میره بالا)

اما این که لپ تاپ داغ کنه و بسوزه اشتباهه و لپ تاپ وقتی داغ کرد فقط روی هارد و موادی که به حرارت حساس اند مثل باقی چیپست ها اثر میگذاره

شما روی فرش و موکت نزارید ... سعی کنید همیشه روی میز بزارید تا پایه هاش فاصل بگیره و فن مکش داشته باشه ( از زیر روی CPU و سیستم تهویه مکش داره و از بغل یا پست میده بیرون)

نوت بوک در صورتی میسوزه که آداپتور مشکل داشته باشه یا استاندارد نباشه یا نوسان بیاد و نتونه تحمل کنه ، اونوق دو حالت پیش میاد :

1- یا فقط POWER میسوزه

2- یا کل برد و بعضی قطعات مثل صدا و گرافیک هم میسوزند

من با لپ تاپ خودم با اینکه AMD هست و داغ میکنه شاید 48 ساعت هم به برق بوده و روشنه ، و دارم یا MP3 گوش میدم ، یا بازی میکنم یا دارم پروژه رو با solid و cosmosX میکشم و تحلیل انجام میدم

اما دوام آورده با اینکه دل های 1520 و 1530 که دوستانم دارند هر روز یک مشکل میارند

اگر دقت کنید توی همین سایت هم ایرادات HP کمتر از دل بوده !

موفق باشید

3. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

ال سي دي هاش هيچ مشكلي نداره ...

اون دوستمون ال سي دي رو تو زاويه خوبي قرار نداده بود ف واسه همين سياه رو خاكستري ميديد ...
    ال سی دی لپ تاپ ها همه حدود 150 درجه افقی و حدود 80 درجه عمودی زاویه دید مفید دارند ... بیشتر از اون هم دیده میشه اما رنگ ها بشدت تغییر میکنه و صفحه تاریک میشه

بهترین Lcd رو سونی Xbrite داره که حتی از زاویه بسته افقی کیفیت فوق العاده و رنگ ها همه طبیی هستند ... اچ پی و دل و ... مثل هم هستند ... اچ پی روشنایی کمتری داره چون برای باتری ارزش بیشتری قائل میشه هرچند نوع Lcd اش هم کیفیتش بهتره

5. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

خداییش REGISTERED USER با Dell لج داره !!!!!!

بابا من یکی از دوستان دورم 1530 داره ، اصلا مشکلی نداره ...... مگه می خوای کشتی بگیری باهاش ، و یا بزاریش کف خونه روش را بری که میگید بدنش ضعیفه ، خوب یه وسیله ی حساسه ؟؟؟

من میدونم چرا این قدر اصرار دارید بگید لپ تاپ عمرش کمه و یا زود خراب میشه ؟ میری تو یه سایت اینو میشنوی :

در ضمن لپ تاپ های Dell به سخت جونی شهرت دارند، اگه خیلی بد شانس باشی و خراب بشه (یا باشه) همون یکی دو روز
    اول معلوم میشه وگرنه سالهای سال بدون مشکل برات کار می کنه.
    میای تو این سایت یه چیز دیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا معلوم نیست به حرف کی باید گوش داد ؟؟؟؟؟؟
    Last edited by ALI TT; 24-08-2008 at 22:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان یه ادرس توی تهران بدید . می خوام 1060 با گارانتی ایران اچ پی بگیرم
    Last edited by Iman1989; 24-08-2008 at 22:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALI TT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

بازی Crysis در Dell m1530

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

ati tt عزيز.
    تايپيك مخصوص dell 1530 يجا ديگست ...

----------------------------------------------------------

يكي راهنمايي كنه كه اين dv5-1070 تو باكس دقيقا چه چيزايي بايد باشه . ( البته تو ايران )

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من مشکلی با دل ندارم خوبه قبل همین یه 6400 داشتم ... اما وقتی حرف اچ پی های جدید هست دل جاش تو دله است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام چند تا سوال داشتم:

1)ميخواستم از بچه هايي كه HP dv دارن بپرسم كه اثر انگشت تا چه حد روي بدنشون ميمونه؟يعني اين جور هست كه لك لكي شه؟و راحت ميشه لك ها رو پاك كرد يا نه؟

2)قيمت pavilion2600 هم تو ايران بهم بگيد لطفا.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ساري

پيش فرض

1070 الان تو باز نیست ؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •