تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 502 اولاول ... 24248495051525354555662102152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 511 به 520 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    اول تشکر می کنم بابت این بحث خوب و جالب
    چیزی که برای من جالب بود این بود که یه چند وقتیه تصمیم گرفتم یه لپ تاپ بخرم به همین دو مدلی رسیدم که خیلی از دوستان هم اینارو انتخاب کرده بودن منظورم del xps m1530 و hp pavilion dv5t هستش حالا با اجازتون یه چند تا سوال ازتون داشتم:
    1- تومدل dv5 گفته میشه که کارت گرافیک تو انجام بازی ها خیلی داغ میکنه به طوری که دماش به 91 درجه میرسه می خواستم بدونم که این دما در حالت نرمال و خوب کار کردن باید چقدر باشه یعنی حالت طبیعی و نرمال؟
    2- آیا تو همه ی بازیها یه همچین مشکلی پیش میاد یا فقط تو بازیهای سنگین این اتفاق می افته؟
    3- این مشکل داغ کردن که به نظر نتها ایراد این مدله تو مدلهای دیگه ی dv ها هم هست یا مثلا فقط توی یک نوعه خاصشه مثلا 1060 این اشکالو داره؟
    4- Hp لپ تاپ دیگه ای با این مشخصات داره که حرارت کمتری تولید کنه ؟
    5- آخرین سوالم که خیلی سوال پرسیدم اینه که قیمت مدلهای dv و 1530 الان چنده؟

داره خودمونی میشه tavakoli1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

با سلام
    اول تشکر می کنم بابت این بحث خوب و جالب
    چیزی که برای من جالب بود این بود که یه چند وقتیه تصمیم گرفتم یه لپ تاپ بخرم به همین دو مدلی رسیدم که خیلی از دوستان هم اینارو انتخاب کرده بودن منظورم del xps m1530 و hp pavilion dv5t هستش حالا با اجازتون یه چند تا سوال ازتون داشتم:
    1- تومدل dv5 گفته میشه که کارت گرافیک تو انجام بازی ها خیلی داغ میکنه به طوری که دماش به 91 درجه میرسه می خواستم بدونم که این دما در حالت نرمال و خوب کار کردن باید چقدر باشه یعنی حالت طبیعی و نرمال؟
    2- آیا تو همه ی بازیها یه همچین مشکلی پیش میاد یا فقط تو بازیهای سنگین این اتفاق می افته؟
    3- این مشکل داغ کردن که به نظر نتها ایراد این مدله تو مدلهای دیگه ی dv ها هم هست یا مثلا فقط توی یک نوعه خاصشه مثلا 1060 این اشکالو داره؟
    4- Hp لپ تاپ دیگه ای با این مشخصات داره که حرارت کمتری تولید کنه ؟
    5- آخرین سوالم که خیلی سوال پرسیدم اینه که قیمت مدلهای dv و 1530 الان چنده؟
    دوست عزيز
    1-اين پرسش قبلا مطرح شده وبراي كساني كه تازه مي خواهند به خانوادهdv 5 بپيوندند پيش مي آيد.لازم به ذكر است با توجه به بالا بودن مدل كارت گرافيكي اين مدل امري طبيعي است بايد توجه داشته باشي كه كيبورد اين مدلها آلومينيومي است لذا گرم بودن آن ملموس تراست (نسبت به بدنه لاكي)
    2-خير انقدر گرم نميشه مگر يه مدت زياد بازي سنگين بكني!!
    3-بيشتر در مدلهاي 1060 و1070
    4-سري dv 4 يك مقدار حرارت كمتري توليد ميكنه
    5-قيمت رو در تايپيك مشاوره پيدا كن
    در پايان دوست عزيز به عنوان كسي كه اين مدل را داره بسيار راضي هستم انقدر هم كه ميگن گرم نميكنه

3. این کاربر از tavakoli1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه yashm1365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام. این چیزی که می گم اصلاض شوخی نیست . امروز تو دانشگاه با وایر لس کلی چرخیدم و باطریم تموم شد ، شارژر رو زدم تقریباً تا 25 درصد باطری گرفت ، آنچنان شارژر داغ شد که نمی شد بهش دست زد البته با دستگاه کار هم می کردم فکر کنم کار خودم اشتباه بود.
    توی این چند ساعت میز زیر لپ تاپ گرم و اون بالا جای مولتی مدیا داغ بود ولی می شد دست زد . یا قدرت و گرما یا لپ تاپ cool ولی ضعیف؛ یا زشتی ( دل ) یا زیبایی ( hp) ؛ یا قیمت بالا (سونی ) یا معمولی و به نسبت ارزان ( اچ پی ) ----> مسئله این است که من راضی هستم ولی اگر همین مشکل گرما و کم بودن طول شارژ و کیبرد عربی و نبود درایورهای ایکس پی این مدلها بیشتر از 2 میلیون ارزش داشت .
    لوگو هم روشن می شه و چنان آدمها رو جذب می کنه که من بدم می یاد چون به چشم زدن وچشم زخم شدید عقیده دارم باید یک صدقه رد کنم. بله مودم هم داره.

5. 5 کاربر از yashm1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه vbigdeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

گارانتی امیتاک و از یک مغازه تو مشهد سفارش دادم. وضوح هم رو بیشترین حالت 1280 در 800 هستش که من فکر می کردم ال سی دی اینفینتی دارای رزولوشن 1680 در ... هستش
    از طرفین اگر نگاه کنی هم تار نمی شه . آخر کیفیته و با dell 1500 و.... غیر قابل مقایسه هستش !
    آره والا منم اول همین فکر رو کردم و دلم خوش شد

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

گارانتی امیتاک و از یک مغازه تو مشهد سفارش دادم. وضوح هم رو بیشترین حالت 1280 در 800 هستش که من فکر می کردم ال سی دی اینفینتی دارای رزولوشن 1680 در ... هستش
    از طرفین اگر نگاه کنی هم تار نمی شه . آخر کیفیته و با dell 1500 و.... غیر قابل مقایسه هستش !
    کلا برای مانیتورهای 15.4 اینچ سه رزولوشن مرسوم هست:

1280x800 یا WXGA
    1680x1050 یا WSXGA+
    1920x1200یا WUXGA

برای کارهای عادی 1280x800 و 1680x1050 هر دو خوب هستند. در 1680x1050 آیتم ها کمی کوچکتر نشون داده میشند ولی Workspace بیشتری در اختیار دارید. از نظر راحتی استفاده بهترین رزولوشن همون 1280x800 هست.

1920x1200 هم برای لپ تاپ های Gaming حرفه ای استفاده میشه (بعضی مدلهای Alienware یا ...) و خیلی برای استفاده های عادی کاربرد نداره.
    ---

تفاوت BrightView Infinity و BrightView هم زیاد نیست. فکر می کنم یک لایه Glossy به LCD اضافه شده که باعث قشنگ تر شدن صفحه شده، مثل اینکه کمی هم باعث بیشتر شدن بازتاب نورها میشه. من خودم ترجیح دادم صفحه نمایشم BrightView باشه نه BrightView Infinity.

8. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام. این چیزی که می گم اصلاض شوخی نیست . امروز تو دانشگاه با وایر لس کلی چرخیدم و باطریم تموم شد ، شارژر رو زدم تقریباً تا 25 درصد باطری گرفت ، آنچنان شارژر داغ شد که نمی شد بهش دست زد البته با دستگاه کار هم می کردم فکر کنم کار خودم اشتباه بود.
    توی این چند ساعت میز زیر لپ تاپ گرم و اون بالا جای مولتی مدیا داغ بود ولی می شد دست زد . یا قدرت و گرما یا لپ تاپ cool ولی ضعیف؛ یا زشتی ( دل ) یا زیبایی ( hp) ؛ یا قیمت بالا (سونی ) یا معمولی و به نسبت ارزان ( اچ پی ) ----> مسئله این است که من راضی هستم ولی اگر همین مشکل گرما و کم بودن طول شارژ و کیبرد عربی و نبود درایورهای ایکس پی این مدلها بیشتر از 2 میلیون ارزش داشت .
    لوگو هم روشن می شه و چنان آدمها رو جذب می کنه که من بدم می یاد چون به چشم زدن وچشم زخم شدید عقیده دارم باید یک صدقه رد کنم. بله مودم هم داره.
    دوست عزيز
    همانطور كه گفتي هر سيتم يك مزايايي داره ويكسري معايب ولي اين كانفيگ با اين قيمت بسيار انتخاب خوبيه
    ليبل كيبورد فارس نصب كن اين مشكل حل ميشه
    داريور هاي ايكس پي هم گير مي ايد سري 1060 و1070 كه داره!!
    اينقدر خرافاتي نباش!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

p3yman_xl
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه ... لپ تاپ زیبایی گرفتید. من هم قصد خرید دارم و احتمالا همین مدل رو بگیرم چون کانفیگ خیلی خوبی داره... . کیفیت اسپیکرها چطوره؟ راضی هستید؟
    ممنون
    این رو برای من یادداشت گذاشتن که با اجازۀ دوستم اینجا جواب می دم.
    کیفیت عالیه و همونطور که می دونی اسپیکرهاش ساخت شرکت معروفی هستش . از لحاظ بلندی من نمی تونم با چیزی قیاس کنم چون زیاد دور و برم لپ تاپ نبوده .

11. 2 کاربر از yashm1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

حالا این 1135 dv 5 که داغ میگنه واقعا سریع هست --مثلا در بالا آمدی ویندوز --اجرای word یا int explorer چقدر طول میکشه ==هنگ کردن داره یا نه ...حالا کلیدها اونقدر داغ میشه که باید دستکش پوشید !!!؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

حالا این 1135 dv 5 که داغ میگنه واقعا سریع هست --مثلا در بالا آمدی ویندوز --اجرای word یا int explorer چقدر طول میکشه ==هنگ کردن داره یا نه ...حالا کلیدها اونقدر داغ میشه که باید دستکش پوشید !!!؟
    دوست عزيز
    بله سريع است vista تابالا اومدن ارم windows كمتر از 1min طول ميكشه
    خير مال من كه تا حلا هنگ نكرده
    .......دستت نسوزه!!!!!!!!!!!!

14. این کاربر از tavakoli1353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

برنامه های زیادی روش نصبه و هنوز تحقیق نکردم که کدوم رو پاک کنم تا یک کم سیستم سبکتر بشه ، و بهتر بیاد بالا ، ولی همنطور که کاربر توکلی گفتن سرعتش عالیه. نمی دونم چرا 26 گیگ توی c پره !

16. این کاربر از yashm1365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •